Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wróżka Saszina

Powróżę...

Polecane posty

Gość m.flora
11.07.1984 marta kiedy wrócę do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylacznie Twoja...
Marta 20.09.1989 Czy uda sie nam zamieszkac bez tesciow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja zapytam nieśmiało :) Pierwsze pytanie - czy uda mi się w tym roku wyjechać na wakacje? Czy jeśli tak, to mogę liczyć na to że ktoś ze mną pojedzie? Pytanie drugie...czy uda mi się jeszcze ułożyć życie(mąż, dziecko?) Ania 10.10.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraaaaaa
Ela 25.07.1982 Co mowia karty na temat milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miała być
o 19, a jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo, widzę poważne zawirowania w Twoim życiu na sferze uczuciowej, rozczarowanie, zawiedzenie się ( zdrada?) związane z mężczyzną, z którym łączyły Cię poważne relacje. Karty pokazują, że za "przeszkodę" będziesz uważać jakieś dziecko, nie wiem czy Twoje, czy jakiegoś mężczyzny z którym się będziesz spotykać. niestety przez to dziecko ten związek się nie uda. karty mówią także o stabilizacji, ale dopiero po okresie kłopotów i zawirowań, także na tle finansowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroto , karty mówią, że nie będziesz z obecnym mężczyzną. mówią o rozstaniu w przyjaźni spowodowanym jakimś wyjazdem. Będziesz przez kilka lat miała "pecha" w sprawach uczuciowych, ale podczas wyprowadzki do innego miasta poznasz swojego jedynego. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????aga
Witam. Prosze o wrożbę. Agnieszka 01,08,1980 pytam ogólnie o swoje życie. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto ( ur. 84) przerwa w pracy związana jest z Twoim ciałem, ( choroba? poród?). karty mówią o zniecierpliwieniu i kłopotach finansowych. widzę, że w środku lata twoja sytuacja finansowa ulegnie znacznej poprawie, przez co decyzję o porwocie do pracy przeciągniesz na koniec przyszłego roku. potem widzę, że całkowicie zmienisz branżę i znajdziesz ciekawe zajęcie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synneve
Estera 15.09.1988 Jak potoczy się moje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 1.Jak ułoży się moje zycie zawodowe? Czy czeka mnie wyjazd za granice? 2. Kiedy odnajdę moja drugą połówkę? 20 . 06. 1987 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 1.Jak ułoży się moje zycie zawodowe? Czy czeka mnie wyjazd za granice? 2. Kiedy odnajdę moja drugą połówkę? 20 . 06. 1987 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaBrunetka21
Jak potocyz sie moje yzcie ucyuciowe_ KASIA 08.12.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaBrunetka21
* Jak potoczy sie moje zycie uczuciowe? KASIA 08.12.1991 (klawiatura mi literki miesza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienienienieni
ludzie wierzycie w te brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakalec
4.11.1980 co z moim związkiem. Koniec? Próbować? Bedzie ok? Zmieni sie nastawienie jej i dziecka? Ominęłaś mnie wróżko czy nie będziesz mi wróżyć czy tylko przeoczyłas? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yakalec , podaj imię :) zaraz będękontynuować wróżenie, proszę też o komentarz, czy wróżba zgadza się czy mija siię z prawdą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienienienieni
Radek 01,08,1987 Co mnie czeka w przyszłosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatkaniunia
z jakich kart wróżysz wróżko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakalec
A tak.. Przepraszam. Rafał. Jesli mozna to co widac w sprawach finansowych i jak zdrowie czy sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Justyna 27.05.1989 Łukasz 28,10,1979 Jak widzi Pani nasz związek? będzie się nam nadal układać? Ja jestem chora, podobno niepłodna, czy zajdę kiedyś w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillloooo
Kamil 15.07.1980 Jak z moimi finansami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctryvubinm
jak potoczy się dalej moje życie? czy spotkam kogoś na swojej drodze? Miłosz 04 01 1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estero, karty mówią o chęci stabilizacji i spokoju. w połowie roku los się do Ciebie uśmiechnie i będzie to przełomowy moment w Twoim życiu. przez najbliższy czas będzie przewijał się w Twoim życiu starszy mężczyzna. nie ufaj mu i unikaj go, bo bliski kontakt z nim nie wyjdzie Ci na dobre. karty mówią także o nowym wyzwaniu związanym z życiem zawodowym. ( zmiana pracy/ awans? znalezienie nowego zatrudnienia?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaBrunetka21
mam podszywa:) czesc podszyw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synneve
taa dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synneve
o tak, chęć spokoju i stabilizacji mam od dawna. Zdziwił mnie ten straszy mężczyzna, będę w takim razie uważać na ludzi, poza tym dałaś mi nadzieję, że wreszcie coś się ruszy w moim życiu bo póki co to jest strasznie i koszmarnie, a chciałabym już się zawodowo rozwijać. A karty mówią coś o rodzinie? czy będę z obecnym partnerem Marcinem 25 .05. 1986 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_____Wielka
Wczoraj prosilam o wrozbe wrozko. Monika 25.02.1992. jak potoczy sie moje malzenstwo? Czy maz jest mi wierny i mnie kocha? Jak beda wygladaly nasze finanse? Kiedy bedziemy mieli 2 dziecko? Bardzo Cie prosze wrozko o odpowiedz. Bardzo mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×