Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rates

FARTUSZKI ZAPASKI FARTUSZKI SKLEPOWEFARTUCHY MEDYCZNE

Polecane posty

Gość rates

FARTUSZKI,ZAPASKI TUNIKI FARTUSZKI BARMAŃSKIE FARTUSZKI SKLEPOWE. FIRMA RATES WIODĄCY PRODUCENT FARTUSZKÓW I FARTUCHÓW OFERUJE NAJWIĘCEJ WZORÓW I KOLORÓW. Kontakt tel.513737979 e-mail:rates1@wp.pl Proszę opisać jakie wzory fartuszków byście chciały najchętniej kupować? POSTARAMY SIĘ TAKIE WYPRODUKOWAĆ. CZEKAMY NA WASZE POMYSŁY. Warszawski Krawiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharzyk
W sumie jest coraz mniej miejsc gdzie można kupić ładne fartuszki. Ja z racji tego, że jestem kucharzem uwielbiam i w domu chodzic w fartuszku, zwłaszcza stylonowym, długim zapinanym z przodu na guziki. W pracy mimo,że mam bluzę kucharską i zapaskę to mimo to najczęściej noszę fartuszek stylonowy biały i nakładam na niego stylonowy fartuch z karczkiem koloru czerwonego w białe kropki. Praktycznie od dzieciństwa jestem przyzwyczajony do noszenia fartuszków, gdyż zawsze jak pomagałem mamie w kuchni to zakładałem jej fartuszki, a potem jak postanowiłem, że zostanę kucharzem w drugiej klasie podstawówki to praktycznie po powrocie do domu cały czas chodziłem w stylonowym kolorowym fartuszku zapinanym na guziki. Pamiętam jak z mamą gdy bywałem na targu kupowaliśmy sobie fartuszki i naprawdę był szeroki wybór. Lubiłem zawsze gdy były zdobione kontrastowymi lamówkami albo falbanami u kieszeni czy na dole. Obecnie po pracy też wyłącznie w domu chodzę w fartuchu właśnie zapinanym na guziki z przodu ale ich wybór jest coraz mniejszy i nie są tak efektowne jak kiedyś. Nawet moje koleżanki kucharki z pracy tez narzekają że ciężko jest kupić naprawdę ładny fartuch, bo wzory są najczęściej w kwiatki a krój prosty. Mało jest na przykład dopasowanych do tułowia i rozszerzanych od pasa w dół. Zapewniam, że obecnie też jest dużo zwolenników fartuszków stylonowych, bo nawet moja żona która nie jest kucharką, a nauczycielką przekonała się do tego stroju mimo, że z początku odnosiła się z niechęcią, a teraz kiedy założyła kilka razy kiedy mi pomagała w kuchni fartuszek, nie może się bez niego rozstać i kiedy przychodzi z pracy tak jak ja od razu przebiera się w swój fartuch i mimo, że nie gotuje to cały czas chodzi tylko w nim. Tak więc proszę jeżeli jesteście producentami fartuszków zadbajcie o ich zwolenników i zwolenniczki i produkujcie szerszą ich gamę to jest te zapinane długie w e wzorki i z karczkiem ze zdobionymi np kieszeniami w lamówki czy falbany, bo wtedy wygląda sie delikatniej w kuchni i przyjemniej pracuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę dostać
z długim rękawem i sięgające za pupę - ale nie prawie do kolan. Tzw. bluzy są za krótkie, a fartuchy za długie. Poza tym spodnie i spódniczki na gumkach, a nie rozpinane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fartuszki Danusia
Fartuszki pielęgniarskie, fartuchy medyczne, fartuchy sklepowe można kupić na www.fartuszki-danusia.pl , duży wybór wzorów i kolorów, atestowane materiały, wysoka jakość wykonania , szycie na wymiar www.fartuszki-danusia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy z ravena w firmie takie fajne fartuszki z nadrukiem

https://www.raven.com.pl/oferta/odziez-gastronomiczna/fartuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×