Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, ja wróciłam z wakacji, niestety chcę zrzucić trochę brzuszka. Co sądzicie o 6Veidera? któraś może próbowała? Ogólnie staram sie jak w temacie prowadzic zdrowy tryb zycia, ale w wakacje niestety nie dalo rady i skonczylo jak sie skonczylo;) Moze cos innego polecacie? Purcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem co cwiczę mniej więcej ( schudłam właśnie w talii już z sporo, wcześniej gdzieś pisałam ile dokładnie, chyba w sumie 17cm w niecałe 3 tyg) tylko, że ja mam ponad 100 teraz więc.. No więc- http://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ&feature=related to robię po 2x zawsze, opócz tego konieczne są ćwiczenia z hantlami- szybciej spalasz tłuszcz, ja ćwiczę najczęściej z fitappy, możesz tam pogrzebać i jest wieleee trenigów min na brzuch, polecam ci serdecznie. Ja najczęściej robie np to- http://www.youtube.com/watch?v=VEQ8sXe3mYg i też to- http://www.youtube.com/watch?v=VEQ8sXe3mYg http://www.youtube.com/watch?v=VEQ8sXe3mYg http://www.youtube.com/watch?v=VEQ8sXe3mYg Do tego ( ja stosuję) treningi interwałowe na rowerze stacjonarnym i bieganie od niedawna ( na brzch bieganie jest rewelacyjne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie nadal dobrze!!!!!!!!! jestem bardzo szczęśliwa własnie wyszli goście, jedli tort a ja nie :P no i byliśmy dziś na rowerach z Igą, więc rekreacyjnie ale zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie absolutnie ! sama tak zrobiłam niedawno każdy chce mieć coś swojego ;) ale wiesz nie będę pisać tego samego i tu i u Ciebie :) chętnie poczytam może cos mnie natchnie to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynyyyy :) Guga - gratulacje. to sie dopiero nazywa wytrwalosc :) Szczupla duchem - przeczytalam sobie twoj topik to juz wiecej wiem :) wczoraj bylam z mezem i dzidzia na rowerze, ale calkiem niezle 56min, srednia predkosci 14.5km/h, 14 km przejechanych :) i brzuchy byly. wiec jest dobrze :) a dzis rano tez byly brzuchacze, tak z 10-15min. 8 - owsianka z lyzka dzemu + jablko + kawalek zakalcowej babk (nie wiem po co zjadlam - po prostu lezala na stole i nikt nie chcial.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzia brawo za rower no a z babką to lepiej, że rano fajnie tak jak wszystkie ćwiczymy to bardzo motywuje zauważam pierwsze różnice w wygladzie takie widoczne dla mnie np. mogę swobodnie wciągać brzuch i wcięcie w talii się robi :) biustonosze luźniejsze i z misek mi nie wyskakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis dzien 13 🌼 - OJEJ ZAPOMNIALAM ZJESC :) omijanie posilkow nie sprzyja odchudzaniu, bo organizm sie uczy,ze nie bedzie jedzenia pozniej i magazynuje, zamiast spalac. zatem jemy max co 3h..zeby nie dopuscic do tego,zeby z glodu rzucac sie na jedzenie. u mnei to bardzo dziala.. malo a czesto. tego trzeba sie trzymac. :) ja staram sie 8/11/14/17 i czasem jakis owocek pomiedzy boje sie,ze w srode nei bedzie spadku wagi, ale mam nadzieje,ze chociaz utrzymane.. :) dobrego dnia - do pracy trza sie zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyslilam nagrode za osiagniecie celu nr 1 :) - jak na wadze zobacze 84kg to pojde do fryzjera :P dobre nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys bym sie poddala, ale teraz jestem inna, i tymrazem sie UDA! prawda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY Witam w nowym tygodniu! Ja też widzę różnicę i to znaczną. Mój mężuś też zauważył. Zwłaszcza w talii włąśnie i na plecach. Leżymy sobie wczoraj, on mnie głaszcze po brzuchu i mówi- jaaa, ale schudłaś, ale wiesz, nie chudnij tu ( powyżej talii, a poniżej biustu) już więcej bo ci żebra wystają! :D LOL Ja zaczęłam dzień od kawy. Za chwilę zjem musli i wtedy trening. Miałam dziś nie ćwiczyć, ale wstałam 2h wcześniej niż planowałam bo mnie mój Ukochany masażem stóp i nie tylko ;) obudził :P No i myślę sobie, że jak tak miło dzień zaczęłam to zrobię sobie serie na wszystkie partie ciała i rower. Później mam spotkanie w firmie, mój mąż dziś ma swoje 5min ;) i będzie przemawiał i robił prezentację swojego projektu. ( w tej samej firmie ;) ) A później chyba imprezka i dziś lekko pofolguję i wypiję parę drinków. Ost pod wpływem byłam z rok temu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kim ja się zadaje Wy niepijusy ;) :D ja niestety lubię sobie chlapnąć, ale też już od kilku tygodni posucha, ważniejszy teraz mam cel jeje UDA SIĘ!!!!!! szczupła wspaniale zaczęłaś dzionek hihihi no i jak mąż zauważa to już jest coś! nam niestety po raz kolejny zalało dach i mamy niezłe zacieki na ściankach ale na szczęście dom jest od tego ubezpieczony ufffffffffffff ja dziś jeszcze nie wiem czy będę na siłce bo po południu jedziemy na cmetnarz Badzia fajnie, że się dobrze czujesz w spódniczce i nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, właśnie skończyłam ćwiczyć.. uff! :D Badzia- ja pijam czerwone wino do mięsa czasem, ale to pól lampki- do jednej, a tak naprawdę żeby się napić to właśnie ok roku temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupka duchem, sciagnelam sobie z YT polecane przez Ciebie filmiki z cwiczeniami na brzuch. Fitappy ma super, nawet z pilka, takze trening sobie urozmaice:> Ciekawi mnie jaka masz figure, jablko czy gruszka? Mi nic nie chce spadac z brzucha, w nogach stracilam juz 9 cm a w talii 0....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 2 latka
hej dziewczyny, podczytuje was, gratuluje samozaparcia. ja ogolnie prowadze sportowy i zdrowy tryb zycia. ale chcialam napisac odnosnie 6 weidera. tak dziala, ale to jest dla naprawde wytrwalych. i nie mozna tylko na weiderze jechac. ja oprocz tego biegam, cwicze na silowni. jestem dzis na 18 dni weidera i naprawde widac efekty. mam 172 i 59kg, czyli waga ok, ale brzuch zawsze byl moim slabym punktem. te cwiczenia pomagaja na brzuch naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina- zdecydowanie jabłko... Wiecie co, przykro mi jest.. Na każdym topie jest pełno ludzi, a do mnie prawie nikt nie zagląda :( Ja za to w każdej wolnej chwili podczytuje i pisze, kiedy mam tylko wolny moment. Właśnie wychodzę na firmową imprezkę, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupłe ciało miłej imprezki a topik się rozkręci, głowa do góry u nas też na początku były puchy no a "konkurencja" ogromna ważne, że jest wiele wątków i każdy może coś dla siebie znaleźć ja dziś w sumie bezruch, bo tylko się kręcę po domu i sprzątam ale jutro o 18 mam trening siłowy na kolacje zrobiłam sobie budyń czekoladowy, ale sama nie z torebki zjadłam niecały kubek bardzo brakowało mi czekolady ;) teraz piję czerwoną i niebawem idę kąpać Igę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla duchem, jestem w szoku. Jablko i tak tobie brzuch leci? Wow.. Milej imprezki. Badzia, ksiazka dotarła. :) Uda Się!!! :D guga, jak sie robi taki budyn? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kubek 3/4 kubka mleka gotujesz z kakao i cukrem/słodzikiem/miodem ja dałam 2 łyżeczki cukru, kostkę gorzkiej czekolady 85% i łyżeczkę kakao w pozostałym zimnym mleku dokładnie rozpuszczasz mąkę ziemniaczaną 2 łyżeczki i do gotującego się mleka wlewasz cały czas mieszając aż zgęstnieje :) jadłam ten budyń koło 18 i nadal mnie trzyma nie muszę już żreć żeby być szczęśliwą, szczęście mi daje teraz lekkość jaką czuję w brzuchu, nie mam wzdęć i uczucia napchania jejejeej!!!!!! Córuś śpi, ja sobie wysprzątałam kuchnię a Tomek jeszcze u teścia bo musiał jechać dziś do niego mu pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×