Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Zumbe bardzo chcialam..ale na youtubie jakos nie widzialam nic fajnego... wiec sciagne od Ciebie power walk i zumbe :D ale super extra... :D :* dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest jeden plik w zumbie, kolo 700 MB, tam jest nauka podstawowych krokow,bardzo fajne, idzie sie zmachac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka- ja też chce, ja tez chce!! :D Ej, mam do was kilka pytań.. Rozmowa na innym topicku mnie zaintrygowała, bo okazuje się, że to wydaje się dziwne, że np ja niemam problemów z uprawianiem sexu np przy świetle, w ciągu dnia etc... i jeśli nie jest to za bardzo prywatne pytanie powiedzcie proszę- jak jest u was z sexem? :D Jesteście bardzo skrępowane z powodu wagi? Mnie to nie powstrzymuje w niczym, a jak jest z wami? Wysyłam linka, jak chcecie przeczytać. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5322537&start=330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys bardziej sie krepowalam przed mezem niz teraz.. Ale nigdy az tak, zeby musiala "to" robic przy zgaszonym swietle. Teraz jestem jaks taka, hm.. , dojrzalsza i w ogole sie taki sprawami nie przejmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien 16 🌼 Kiedy czujesz sie zestresowaa,przygnebiona lub samotna, wydaje ci sie,ze cos smacznego poprawi ci samopoczucie. Przynajmniej na poczatku jedzenie lagodzi gniew,uspokaja i podnosi na duchu. ale na jak dlugo? jak juz wiesz PIERWSZE DWA KEST maja najwiekszy wplyw na kubki smakowe, lecz rowniez na Twoja psychike. Zjedzenie wiekszej ilosci nie zapewni ci wiekszej satysfakcji.. Staraj sobie popawiac humor niewielka iloscia czegos smacznego. Cwiczenie na dzis: zjedz cos pysznego, pozbadz sie poczucia winy czy wyrzutow sumienia,kiedy bedzie to jadla. po pierwszych dwoch kesach zatrzymaj sie. Przypomnij sobie,ze zaspokoilas swoje potrzeby i zjedzenie wiekszej ilosci nie poprawi ci nastroju. odloz lub wyrzuc reszte. :) dzisiaj bede mogla zastosowac to w praktyce na imprezce popoludniowo-wieczornej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że kiedyś jak byłam chudsza i dużo ćwiczyłam to często w szkole prowadziłam zajęcia na w-fie, pomogłam też paru osobom schudnąć i nabrać kondycji. Czasem dziwiłam się, że proste ćwiczenia są dla wielu młodych, szczupłych ludzi takie trudne. Kiedy teraz zaczęłam znów ćwiczyć zrozumiałam jak to jest z drugiej str barykady :) Na szczęście moja kondycja jest w znacznie lepszej formie niż pół roku temu i ten okres teraz kiedy nie ćwiczę to katorga! A już 2gi dzień, jeszcze muszę troszkę poczekać z normalnym trenigiem, ale zrobię jakięs ćwiczonka na nogi i pośladki- jak radziłaś Karolino( kurczę coraz bardziej mi się to imię podoba :) ) takie, które nie zrobią mi krzywdy w to ramię. Wiecie co, w jednym z parków tutejszych zainstalowali darmową siłkę na powietrzu :D EXTRA pomysł moim zdaniem :) Zamierzam tam wczesnym rankiem jeździć z mężęm przed pracą. Pod wieczór pełno tam małolatów ( szkoda, że nie ćwiczą tylko chipsy wpierdzielają I jarają fajki... :/) A dziś pojadę ( na piechotę to z godzina drogi) tam popołudniu i pojeżdżę na rowerku- takim w pozycji leżącej i będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sexu - to nie mam skrepowac przed mezem z powodu wagi... :D a przed innymi facetami sie nie pokazuje :D na basenie nie bardzo lubie sie pokazywac, ale to ze wzgl na skaze na nodze i zylaki.. ale z mezem bez problemu, niewazne czy noc czy dzien .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka- przybij piątke ;) :D Dokładnie! w tym wieku jest się pewnym siebie w tych kwestiach, ja tamnnigdy nie miałam krępacji bo co tu dużo mówić- byłam niemal idealna, ale odkąd jestem trochę mniej nie zmieniło się nic. A jeśli to tylko na plus ;) Lecę bo z racji tego, że mniej mnie boli idę na spacer z całą ferajną- 2 psy, 2 dzieci i 2 rowery.. :D a przez pewnien odcinek drogi nawet kot :) Odezwę się później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Powiem wam, że jak tak dalej pójdzie to jutro, pojutrze wracam do ćwiczeń normalnych. Bardzo lekko mnie boli, jak nie ruszam tą ręką. Na spacer wzięłam jednak jednego psa (zapomniałam o tym ramieniu, normalnie sunia mja chodzi bez smyczy, albo trzyma swoją w zębach :) ale jak jakieś większe akcje to wiadomo, że muszę 2 na raz kontrolować, a z 1ręką praktycznie jest to nie możliwe, więc wyprowadziłam najpierw jednego, potem z sunią już poszliśmy, a młody został w ogrodzie) A ja porozciągałam się - nogi bardziej- a nawet potruchtałam z 20 min. Zaraz idę robić obiad bo od śniadania nie miałam kiedy zjeść. Ale tu cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 80 min ćwiczeń z Jari Lowe. Jak sie nie odezwe jutro, to znaczy, że leżę gdzies w kącie połamana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niedawno siadłam byliśmy w naszym mieszkanku po meble itd i korzystając z okazji na spacerze z tamtejszymi koleżankami i naszymi córkami potem bieganina po urzędach no i jestem bieżnia już zainstalowana :D dziś biegam szczupła niestety z tego wynika, ze nie wszyscy potrafią czytać to co piszesz i jest to swojego rodzaju ekshibicjonizm ale pisząc na forach otwartych to norma że ktoś komuś w końcu dowali Zwłaszcza jak ktoś jest szczęśliwy i zadowolony z życia ludzie są zazdrośni, nienawidzą jak komuś jest dobrze taka mentalność niestety, szkoda wielka olej to!!!!! jeżeli o mnie chodzi to luz blues pisz o seksie ile chcesz :D ja jestem bardzo otwarta w tym temacie ale to zasługa mojej Mamy zawsze gadałyśmy o wszystkich sprawach myślę, że dzięki temu nie mam problemów pisałaś na innym topiku, że chcesz wymienić się fotkami ja bardzo chętnie! Nie muszą być gołe hahahahah ;) gugajnaa@wp.pl odeślę swoje wczoraj z jedzeniem idealnie, ale butla wytrawnego pękła chyba jednak miałam swoje kieliszki ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będą nagie, bez obaw ;) hehe Ale to później, właśnie jadę wykupić karnecik na basen :D Yeah! Zaczynam pływanko od weekendu :) Jak dziś nie wyślę, to jutro napewno. Masz rację, olewam- przykre było to, że to ktoś z tego topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee nie to chyba nie od nas?????????? ok, czekam na fotki, ja też na basen, ale od września, czekam aż się skończy wakacyjna przerwa na pływalni szkolnej całą ciążę tam chodziłam! będziem chude nie tylko duchem! jeeeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo! my jak zwykle na nogach już od dawna :O dziś po 9 jedziemy załatwić ostatnie (mam nadzieję) 2 sprawy w urzędach niestety musiałam przelożyć dzisiejszy trening bo po prostu nie dam rady na nim się stawić ale dostałam esemesowe zalecenia więc spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Guga, zalatwisz co muszi i wracasz do treningow, wiec spoko :) Bola mnie miesnie brzucha, nawet jak kicham :D Plecy tez mocno czuje. Cale 80 min mialam w rekach hantle i jestem zdziwiona, ze ramiona mnie nie bola i nogi od ciaglych przysiadow.. Dzisiaj, zeby sie zregenerowac rowerek albo trucht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla duchem - nie przeczytalam topiku tamtego calego i nie moge znalezc co tam napisali - ale rozumiem meritum. Jest Ci przykro,bo ktos napisal cos na Twoj temat niemilego dla Ciebie. Ludzie sa rozni, a jeszcze bardziej mowia wsyzstko co przyniesie slina kiedy sa anonimowi :) spoko. trza sie wyluzowac. Guga - bieznia gites. a jak grillek sie udal? pisalas? bo jakos nie pamietam :D Karolina - boje sie cwiczyc tego co Ty teraz :D ehehhe :) mnie przy kaszleniu bola moj boczki :D dawno nie pracowalam nad nimi, wiec bola :D heheeheh:) ja wczoraj po imprezce - ladnie sie trzymalam. i jestem mega zadowolona. zjadlam salatke z majonezem, pol kromki chleba po 19tej, ale potem juz tylko pilam. wiec git. tak MA BYC ZAWSZE! :D UDA SIEEEEEEEEEEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badzia, jak pierwszy raz robilam z jari te cwiczenia, to dalam rade tylko 45 min ;) Ja po 2 sniadaniu, ale sobie dzisiaj dogodzilam :D Byla grahamka, polowa z szynka parmenska a druga polowa z serkiem gorgonzola plesniowym :> Oczywiscie wszystko wliczone do bilansu. Nie mam pojecia co dzisiaj na obiad, odmrozilam piers i czeka, az cos postanowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloł, ja bylam na przejazdzce z dziecmi,zatem nie bardzo wyczynowo bylo, natomiast zawsze cos.. niestety sie opoznilo moje 2 sniadanie, wiec jak przed chwila wpadlam do lodowki.. to zjadlam wiecej ;/ tak to jest ze spoznieniem posilku;/ nastepny posilek o 15tej. o. bedzie ryba :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo! ;) Ja dziś w nocy zostałam obudzona i nie spałam do rana, jak zasnęłam to do niedawna spałam... Właśnie zjadłam moje 3łyżki musli ;) Też nie mam pojęcia co na obiad, na bank ryż- bo mój brat mi wczoraj cały garnek ugotował :) Karolina- jutro zaczną cię boleć ;) badzia- super się trzymałaś, fajnie że imprezka udana :) Moje ramię coraz lepiej, dziś mam nadzieję pobiegać. Może do wieczora nie będzie mnie bolało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej załatwiłam wszystkie sprawy w urzędach ALLELUJA!!!!!!!! Badziu pisałam o grillu :) że butla wytrawnego pękła, ale z jedzonko tylko zaplanowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz 40 min z body works zaliczylam + 20m min na rowerku :) guga, bedziesz robila te cwiczenia przed silownia, czy jak planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam? fajne te cwiczenia? to mzoe ja tez sie zapisze.. ale dzis jestem juz po swoich..i padam.. :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×