Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

u mnie kupa wifi mi tak cięło ten trening, że się nie udało dobrze, że nie wykupiłam z podniecenia ;) no ale z innych tematów.... umowa w garści! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobereeeeek :) Guga - gratki :) od razu lepiej miec umowe w garsci co... a jelsi chodzi o ten bodyworks, to musi byc platne? łeeeeeee Szczupla duchem - dobrze sie trzymasz ruchowo widze :) zaleglosci... dzien 17 i 18 🌼 nie marnuj jedzenie i zmien nawyki zywieniowe jesli przez dlugi czas zylas w przekonaniu ze trzeba wszystko zjesc z talerza, mozesz miec problemy z wyrzuceniem jedzenia.. pamietaj jednak ze jak jesz wiecej niz ustawa przewiduje - wciagajac wieksza porcje w imie niezostawiania resztek - marnujesz jedzenie tylko w Twoi zoladku. nalezy nauczyc sie zostawiac na talerzu..jesli juz nie jestes glodna.. malo skladne ale o to chodzi :D hehe ide na grzyby :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje- mam 2kg mniej przez ten tydzień, niecały nawet bo ważyłam się w pon bodajże :D Nawet ciut ponad 2kg. Cieszę się jak dziecięęę :) ihyhyhyhyhyhyhy! :D Zaraz zobaczę jak mi posłodziłaś :) I z góry dziękuję :);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugajna- Muszę przyznać żeś ty nie mniej! :) A córuś twoja, och! :D Podobna do Ciebie :) A słodka jak cukiereczek :) I te włoski :) Mój synek miał taki fryz, ten starszy jak był mały :) Cuteee! Badzia- ja uwielbiam ruch od zawsze. Szkoda, że wcześniej nie ruszyłam doopska do bardziej intensywnych ćwiczeń- bo wydawało mi się, że nie warto, że nie schudnę przez tą moją zepsutą tarczycę. Poddałam się myśląc, że skoro nie mogę schudnąć nic niemal nie jedząc przez 3 lata to ćwiczenia nic nie zmienią. Tymbardziej, że ja się rozgiągałam i taką "gimnastykę" robiłam kika razy w tyg., a co niedziela od kilku lat- wypad w góry, na szlag etc. Na codzień z psami, a jak moj starszy synek był mały to z wózkiem popierdzielałam do 7h dziennie- słownie siedmiu! Poważnie :) No ale, było minęło. Teraz jest dobrze- będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja się zaczynam uzależniać od was- włażę tu kiedy tylko mogę. Gugajna- rozpędziłam się, masz jeszcze foty ode mnie. Nie moje, ale... a zobacz zresztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wspominałam, kupiłam sobie worek do kickboxingu i rękawice :D hehehe Szkoda tylko, że się wczoraj walnęłam w palec i aż zgiąć go nie mogę.. poczeka parę dni:) hehe Basen jednak od wtorku bo pod namiot się wybieramy- mamy długi weekend i ost mojego brata tutaj, wyjeżdża na stałe do PL :( No i w pon wszsytko pozamykane bo bank holiday- ciekawe czy baseny też... Ale w tej sytacji- we wtorek zacznę basenik :) Kurczę jakby nie padało jużbyłabym w parku! :D Dobra idę, bo gadam sama do siebie... :) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Badzia, wg mnie fajne cwiczenia :) Masz tam 2 dni testowe, wiec mozna za free sprawdzic. Ja chyba wykupie, ale nie na 5 dni cwiczen w tyg tylko na 3 . Miesiac kosztuje 21 zl, wiec tragedii nie ma :) guga, super! Czyli bedziecie sie zegnac z mieszkaniem:) Juz widze, jak w Sopocie odpicujesz :D Szczupła duchem gratuluje. Ja nie wiem dlaczego, ale mam prawie kg na plusie od ostatniego wazenia. Przysiegam Wam, ze nie oszukuje z dieta i cwiczeniami!! Pierwszy raz sie tak tzrymam, ze w weekendy jestem grzeczna i co? Du..pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino moja droga, ty poprostu rośniesz w mięśnie, ja przez 2 tyg przytłam 1kg, potem kg spadło a teraz kolejne 2- jak zacznie, będzie leciało :) Ja w tej chwiuli ćwiczę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla duchem, mam nadzieje, ze masz racje, bo wiele wysilku kosztuja mnie te weekendy... ;) Ja tez jestem ciekawa, jak wygladasz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dopisac, wlasnie zmasakrowalam swoj brzuch bankami chinskimi, no kurde, MUSI zaczac z niego spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj maila! ;) Albo wyślij mi na annwoznicka@hotmail.com a ja odeślę. Ja nadal uważam na to ramię bo po wczorajszym( chyba przesadziłam) znów trochę mocniej mnie boli :( Cokowliek ćwiczę staram się unikać ruszania mocnego tego ramienia i pomijam te cwiczenia gdzie ramiona mocniej pracują, a w większości poprostu nie ruszam ramionami. Oprócz rozgrzewki. Dziś zrobiłam rozgrzewkę tą- http://www.youtube.com/watch?v=jAZ6778o_JI pozniej to- http://www.youtube.com/watch?v=SNRWLauN9EM&feature=relmfu ( wykopy zrfobilam 3 serie :D ) a na koniec połowę tego- http://www.youtube.com/watch?v=xtBpc7-J060&feature=fvsr pół tylko bo zaczęłam czuć mocniej to ramię( ból) Teraz siadam na rower na interwałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowałam jedno zdanie- z tego drugiego tylko to co w pozycji stojącej, a potem jeszcze porobiłam ta z trzymaniem gardy przez chwile- w przod i na boki odwodzenie nog :) Uwielbiam NA ROWER!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupła dzięki za foteczki! masz co robić z takimi psiakami! Nasza Balbi to też psiara :D ja jestem kociara uwielbiam ten zapał na forum :D niedawno skończyłam bieżnię i brzuchy padam na gębulę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oww Yeah! 30min interwalów na rowerku- 30sek/ 30sek :D Jestem mokra :) Ale uwielbiam to uczucie :) Mój nawiększy problem to to mycie 2x dzienne włosów... :/ zawsze myłam co 2gi dzień, ale przy ćwiczeniach tak się nie da :) Wczoraj przed spaniem umyłam i znów muszę, a jak do parku pojadę pobiegać( jeśli padać przestanie na dłużej niz 10min ;) ) to znowu mycie.. Leń ze mnie ;) A tak w ogóle, obcięłam niedawno włosy- miałam juz do pasa prawie, pocieniowane- teraz mam do ramienia gdzieś i równej długości (było lekko za ucho ale odrosły mi trochę) a Najlepsze, że sama je obcięłam i to to równo i ładnie (mam nożyczki fryzjerskie i jestem styloiską z zamiłowania, paru osobom zmieniłam zupełnie image- na plus, ale już mi minął zapał i teraz tylko sobie coś robię) Zaraz zalookam na maila :) i pod prysznic! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styliska, slij, poogladam sobie :) Dzieciatko mojego brata, wlasnie u nich ostatnio bylam na chrzcinach i fota jest robiona dzien przed chrzcinami. To z wesela jest z konca pazdziernika 2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bosz.... :D Szcupla, ale Cie przeksztalcilam, sorry :D Pisalas o stylizacji i jakos mi to w glowie zostalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehie no problem ;) Idę się kąpać w końcu- dopiero teraz bo smażyłam mój baiłkowy placek, a teraz moje dziecię ukochane mi kąpiel przygotowało :) Kocham mojego synka :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzinkę mam gości tych samych u których byliśmy w środę ja standardowo zrobiłam sobie piersi z kury mam masę pociętych marchewek i ogórków i zrobiłam dip czosnkowy na jogurcie naturalnym po grillu karaoke :D zapewne będę dopiero jutro :* jutro rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj marszo-trucht byl :) Cala koszulke mialam z tylu mokra. Akurat jak wyszlam, to musialo zacza slonce swiecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobraaaaaanoc ! bylo niezle dzis. choc w weekend zawsze trudniej o ustalone godziny jedzenia.. ale byl rower,kije..i ostatni posilek 18tej :) wiec jestem usatysfakcjonowana :) mam nadzieje,ze jutro obudze sie z determinacja w kolejny dzien (BINGGAAAAA gdzie jestes?) jutro bede dopiero wieczorem, bo chrzciny i goscie sa. paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×