Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Hej! Guga, jak nie takie rozwiazanie, to inne i bedzie ladnie. Wierze, w twoj zmysl projektancki ;) Ale ten kominek, przed ktorym sie chude mamy grzac, bedzie? :D Ale mnie dzisiaj boczki bola po tych cwiczeniach na brzuch w pozycji stojacej z YT... Ja w tym tygodniu mam spadek 0,3 kg :D Ale - 6 cm, wiec jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien 23 🌼 DELEKTOWANIE SIE Kolejnym spoobem na zwiekszenie swiadomosci tego co jesz jest wykorzystanie umiejetnosci delektowania sie. przy tej metodzie wkladasz do ust male porcje, jednoczesnie koncentrujac sie na smaku i wygladzie spozywanej potrawy. uwaga:) cwiczenie mniam :) wybierz kawalek czekolady lub cukierek czekoladowy, ktory bedzie mozna zjesc w 6 malutkich kesach. Powoli go odpakuj, powachaj i delektuj sie zapachem. Kiedy bedziesz gotowa, odgryz jeden rog, a oitem pozostale trzy..w trakcie jedzenia zwroc uwage jak rizpuszcza sie w ustach, na smak czekolady nadzienia.. po odgryzieniu rogow ;) zjedz polowe co zostalo i potem reszte. Przy ostatnim skup sie na przelykaniu. Delektuj sie smakiem i konsystencja. Po skonczonym cwiczeniu zadaj sobie pytanie - czy masz ochote na jeszcze jeden cukierek. Zazwyczaj odpowedz jest negatywna, kiedy jesz z takim poziomem swiadomosci - doswiadczasz wystarczajacej satysfakcji i radosci z jedzenia. a jak bedzie u was? :) bo ja chyba sprobuje dzis :P Mozna wykorzystac technike delektowania sie przy kazdym rodzaju jedzenia.. wied DO DZIELA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zasnelam zanim dokladnie ulozylam sie na poduszce :) ja tez chce z Wami sie grzac chuda przy kominku :D musze jakies ciezarki sobie zalatwic zatem? bo widze ze potrzebne sa na te ciwczenia na stojaco..hmm no pomysle ;) a zestawy Szczuplej - moze dzis sprobuje? choc nie wiem czy bede miala tyle sil.. bleeeeeeeeee.. zjazda mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Szczupla - widze,ze niedlugo beda polecane przez Ciebie filmiki na YT.. ;/ bo sama ewa chodakowska dodala komentarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ;) no ja jeszcze nie dokonca wysluchalam, bo Pani duzo mowila :D ale jak bede miala 45min to wyslucham :D Karolina..dobry pomysl ;0) a macie jakies fajne cwiczenia na brzuchy? bo jakos nie moge znalezc takich ktore by mi odpowiadaly. niektorych nie umiem zrobic i boje sie o kregoslup.. ja potrzebuje takie jakies chyba lzejsze..;/ albo marudze :P : P :P wlasnie zmusilam sie przy kawce do kosteczki czekolady :) ale tak na 6 kesow z delektowaniem sie.. tak patrze,ze u mnie to podstawa.skupiac sie na smaku i przyjemnosci.. jakosc nie ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam ja wlasnie po tych cwiczeniach ma dzisiaj zakwasy ( tych w pozycji stojacej). Mnie by interesowaly tez cwiczenia, na zrzucenie brzucha, bo wszedzie schodzi a brzuch jak stal, tak stoi. Moglabys cos mi polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh.. ja mialam ten sam problem i w sumie dalej mam ;) na rozbicie grudek tluszczu na brzuchu wedlug mnie najlepszy jest hula hoop, i np pozycja pompkowa i podciaganie na przemian nog , jakbys biegla, skakanka, wszystkie cwiczenia Tiffany na talie bardzo dobre jest Boxer babe - sama na sobie wyprobowalam ja jeszcze od niedawna stosuje pas wibrujacy - spinajacy miesnie cwiczenia typu rowerek, bieganie, pajacyki - niestety u mnie spowodowaly spadek wszystkiego a brzuszka najmniej ;) polecial tylek, cycki, ramiona, uda... brzuch to ciezki orzech do zgryzienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam dzieki ! Sciagnelam z YT, jutro znowu bede sie katowac ;) Dzisiaj 50 min rowerka, jest tak goraco, ze nic innego robic mi sie nie chcialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ Ostro ćwiczycie laski Ja mogę się jedynie pochwlić tym,że zjadłam tylko pół marsa. Dieta stosowana pozatym w jak najlepszym porządku Padam na pysk pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Beatko, odzywaj sie czesciej ;) Wymyslilam nowa diete, kafeteriowa- wystarczy wstawic pomidory do smazenia, isc na kafe, wszystko sie spali i nie ma sniadania :D Za drugim razem udalo mi sie zrobic jajecznice z pomidorami, ale jaki mam straszny zapach w domu.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Karola :) :D To zupełnie tak jak ja- ryżost spaliłam w ciągu 2dni 3razy! To chyba więcej niż przez całe życie mi się zdarzyło ;) Gugajna co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dobre hehehe u mnie nic ciekawego wczoraj wypiłam 3 redsy i nie byłam na siłce ale za to wpadła do nas kumpela ze studiów się wygadać właśnie wróciłam z zakupów, złapał nas deszcz a i wyskoczył mi cudny przed @@ pryszcz ;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gugajna i Krola hehe ;) umiecie rozbawic dzisiaj u mnie prym wioda pistacje obsypane slodkim chilli i prazone migdaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie przypomnialo mi sie jak zaczynalam cwiczyc to zrobilam sobie Tiffany Rothe - cwiczenia na talie - shaking waist workout i dopiero po tym poczulam co to znaczy miec BOKI!!! jezuuuuuuu, ok 4 dni dochodzilam do siebie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam ja jeszcze czuje boki po cwiczeniach na stojaco na brzuchy, szok! Tez nie wiedzialam, ze w tym miejscu powinny byc miesnie :D Juz po fizjoterapii, znowu sama sobie robilam jeden zabieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecie śpi obiad przygotowany a ja doszkalam język angielski ;) przypominam sobie zwroty dot. sprzedaży, logistyki i księgowości jest duża szansa, że wrócę do pracy do mojej firmy ale do działu exportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam - staram sie robic te cwiczenia na waist pare razy w tygodniu ;) po pierwszych dwoch razach nie moglam kaszlec za mocno:P ale teraz juz fajnie;) guga - wiem co czujesz ja juz 4 pryszcze przed @ dostalam :D ale jutro juz bedzie, wiec mam nadzieje,ze juz chmury nad moim humorem przejda :P dzis dzien 24 🌼 JEDZENIE DLA ZADOWOLENIA o jak dzis mi pasuje :) Czy to co jesz w pelni Cie zadawala? czy raczej jesz dalej majac nadzieje ze przyniesie ci wiecej zadowolenia i radosci? Aby Twoj mozg poczul zadowolenie musisz jesc powoli, zwracajac uwage na kazdy kes i doceniajac to co jesz. Jesli chcesz delektowac sie smakiem, postaraj sie czerpac zadowolenie z jedzenia , zamiast odczuwac wyrzuty sumienia lub porazke. w tym celu nie jedz duzo, po prostu pozwol jedzeniu przeniknac do swiadomosci. Kiedy potrzebujesz ukojenia emocjonalnego ( o jak ja dzis potrzebuje) jedzenie zamiast pomoc, moze wywolac frustracje ( oj tak..jaka prawda..) moje zadanie na dzis: znow jesc swiadomi i delektowac sie wybierajac to na co mam ochote. a. a. a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konia z kopytami bym dzisiaj zjadla.. Wszystko za mna chodzi, wszystko! Nie wymienie, co by smaka Wam nie robic.. Trzymam sie, ale nie wiem czy sie to nie zmieni do wieczora... Juz 2 dzien mam taka jazde, chyba to przez @ zblizajaca sie wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo! i też jestem przed @@ na razie jem wszystko co miałam zaplanowane a na kolację paruję sobie dorsza nie wiem czy bedzie mi smakował pierwszy raz robię na parze na 19 trening i już nic nie zjem bo wrócę po 21 i raczej szybko pójdę spać ogólnie to nie mam dziś nastroju co chwilę zagladam na fb i kafee a pisać nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzisiaj moglabym kogos zagryzc... :/ Taka zla na diecie dawno nie bylam, oby to tylko przez @, i jak dostaniemy to wszystko wroci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś chandra jesienna! zimno, ciemno i pada nic się nie chce, a nie można sobie poprawić nastroju czekoladą! skandal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×