Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macierzanka *_*

Jest ktoś dorosły?

Polecane posty

Gość frrruuuu
pewnie tak tyle, ze to nie była metafora żadna...chodziło mi o kusze. Jak pisze kusza TO MAM NA MYŚLI KUSZE...a jak pisze strzelałem to mam na myśli wszystkie czynności związane z napinaniem cięciwy, celowaniem, zwalnianiem blokady i patrzeniem się czy strzał był celny. Nic więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Ciekawe jakie moze być rozwiązanie nieistniejącego problemu...to bedzie fascynująca lektura zapewne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o celne strzaly to bylam calkiem dobra w strzelectwie!! Musze sobie nawet w zwiazku z tym odrobine pogratulowac... Ja jednak wole ostra bron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie nieistniejacego problemu uwazam ze facet potrzebuje bariery od ktorej sie moze odbic. W sensie ze trzeba mu dawac po trochu bo sie szybko nudzicie :) end of my new theory(!) my spelling is shit ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
masz zdaje się na myśli ostrą amunicje...Bo chyba nie strzelałaś z halabardy dajmy na to:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Odnośnie Twojej teorii to słyszałem podobną odnośnie świń...żeby po trochu dawać żryć bo inaczej się zakonsumują na śmierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dokladnie ostra amunicje :) jestem delikatnie omamiona jeszcze wczorajsza imprezka wiec plete tszy po tszy... Musisz wybaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym to ujela inaczej. Rod meski do swin bym nie przyrownywala... Raczej do psow... Maja analfabetyzm wtorny i jak im dasz palec to chce cala reke :D a potem jak juz dostana... to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Czy rozmowa ze mną przypomina Ci szczekanie, obwachiwanie tyłka, merdanie ogonem i kompulsywne reakcję łapą gdy głaszczesz mnie pod włos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, absolutnie :D bardzo milo mi sie z toba gawedzi. Bdw... Zadko mozna tu spotkac takich osobnikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frrruuuu
To z czego i do czego strzelałaś? Z broni pneumatycznej? Ze śrutówki czy procy?:P Bo kałacha chyba nie miaś szczęścia mieć w dłoniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelalam z P-85, makarowa i glocka. A z dlugiej z glauberyta, imperatora i mossberga. Strzelalam do tarczy oszyfiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
To co Ty w BORze pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
sama bróń krótka...rozmowa z Toba zaczyna mnie niepokoić... Nie lubie MONu MSWu Stazi CIA KGB FBI i Klubów dla gejów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glauberyt to pistolet maszynowy, calkiem sporych rozmiarow. Mosberg i imperator to bron gladkolufowa wiec tez gabarytowo spora :) amunicja do gladkiejlufy tylko brenneka... chociaz loftka nie byla zla. Mialam okazje pracowac z bronia, nic fajnego, kupa stresu... Wiec przerzucilam sie na robienie kanapek na emigracji ha ha... Jestem niezastapiona :) sandwich monster :) juz nie jestem niepokojaca??? Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
holesterol moze zabić równie łatwo jak giwera... Nie wiem czym się zajmowałaś ale dla mnie policja itp do kurwy i geje w dodatku z sadystycznymi odchyłami i kompleksami które mozna zrównoważyć tylko bezmyślną agresją mam w dupie czy sie obrazisz:classic_cool: Chociaż mam nadzieje, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracowalam w policji :D a nawet gdyby to ja sie tak latwo nie obrazam :D twarda ze mnie sztuka... Najwyzej pobecze do poduszki i jeeebne piescia w sciane. Odnosnie cholesterolu??? Nie zre tego swinstwa. Bomba kaloryczna i mozna sie nabawic zawalu... A ja kocham noje serduszko :) Mam kumpla geja... Fajny, fajny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Różnie...tym co sie akurat opłaca...oczywiście z uwzględnieniem zasad etycznych, moralności i prawa:classic_cool: W sumie to nie powiedziałaś mi za wiele a to Twoje obsesyjne przypominanie o robieniu kanapek brzmi jakbyś czerpała z tego niesamowitą radość połączoną z perwersyjną przyjemnością robienia kogoś w balona:D Kto Cie tam wie co Ty do tych kanapek ładujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Jak tłumaczy się to co masz w stopce na polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo mam obsesje :) kanapki to moje zyyyyycie.. bulka po angielsku to roll i ostatnio kumpel (irol) pytal mnie codziennie czy mu zrobie roll-ke... Ja nieswiadoma kiwalam glowa z usmiechem na twarzy :D okazalo sie ze to ma dwuznaczne znaczenie ha ha ha... Wiec jak widac wkladam w nie CALE SERCE ha HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' zabierz swoje grubianstwo z mojego domu. Bo pozostawia brudne slady na czystej podlodze''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsamczniejsza jest rollka z tartym serem, coleslawem i goracym kurczakiem.... Mnnnnnniaaaammmmm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Długo siedzisz w uk? Mogłabys mi wyjaśnic na czym polega dwuznacznośc tego roll-owania? bo angielski znam w bardzo zaawansowanym stopniu podstawo-przedszkolnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w irlandii. bedzie juz ze 6 lat?? Czy jakos tak. Make roll znaczy tez zrobic laske facetowi :D i on tak do mnie pisal te smsy codziennie czy mu zrobie, ja ze jasne. Ze oczywiscie i czy taka jak zwykle a on sie smial i smial i w koncu mu mowie... O co biega?? Bo nie kumam... No to mnie oswiecil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
No to miał chłopaczyna polewke:D Dobrze, ze mu tej zgody na pismie nie dałaś bo byś mu bułki codziennie musiała robić...Na śniadanie, lunch i kolacje:P A że sie jeszcze pochwaliłaś ze dobrze robisz takie przysmaki to moze i częściej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×