Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macierzanka *_*

Jest ktoś dorosły?

Polecane posty

przede wszystkim zachowuje sie jak siksa. Wiecznie sie smieje i usmiecham, wszystkich za wszystko przepraszam i wszystkim dziekuje, mam wiecznie banana na twarzy, z kazdym gadam, nawijam jak najeta.... jak mi sie cos podoba to podchodze i mowie, a on by chcial statecznej matrony. ciagle mi mowi zebym sie zachowywala jak nalezy.... no i jestem inna wiec i inaczej sie ubieram i inaczej wygladam wiec wzbudzam niezdrowa sensacje a to bardzo meczy moja druga polowke... Za to z Nigelem mogla bym konie krasc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Aha...czyli to była jednak moja chora wyobraźnia;) chociaż z drugiej strony powinaś być zadowolona, że jest taki sztywny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka byla twoja wersja bo nie moge do tego dojsc?? Sztywny w zachowaniu nie znaczy odpowiednio czesto w innych sytuacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Właśnie dlatego prosiłem Cię o szczegóły żeby nie chlapnąć jakiegoś babola...a gdybym teraz napisał jaka była wersja mojej wyobraźni to sory za sformułowanie ale byłbym cały obsmarkany:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Serio to nie jest dobry pomysł bo nie dość, że ja byłbym obsmarkany symbolicznie to jeszcze Ty posmarkałabyś się ze śmiechu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze... Bede zyc w nieswiadomosci :( moge jedynie podejrzewac ze chodzilo o odkrywanie polowy swojego ciala spod kusych spodniczek i wieeelkich dekoltow?? Czy zmierzam w zlym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Sugerowanie że Odkrywanie ciała spod kusych spódniczek i wieeelkich dekoltow może być zmierzaniem w złym kierunku to czysta herezja i zbrodnia przeciw naturze i jako taka powinna być surowo karana np przymusowym obnażaniem się w miejscach publicznych...taka resocjalizacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ze wygladam inaczej niz przecietnie :) lubie moja niebieska grzywke, wygolona glowe, kuse spodniczki i podwiazki... No i do tego koniecznie buty z New Rocka... Dekoltow nie nosze bo mam brzydkie cycki ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Żywię szczerą nadzieję, że Twoja grzywka nie przybrała tego skądinąd pięknego koloru w sposób naturalny...no i te same uczucia mam jeżeli chodzi o łysinę na pozostałej powierzchni głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Niestety nie mam pojęcia jak wyglądają kamasze z new rocka bo też bym re jajca porobił :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska grzywka powstala z mozolnego farbowania co 3 dzien, lysina zostalaa wygolona a buty z new rocka... Wysokie pod kolana, na wysokiej podeszwie, obite blacha, czasami z cwiekami czy lancuchami... Takie rockowe obuwie :D www.newrockshoes.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Powiedziałbym, że nawet punkrockowe...niestety nie wejdę na tę stronkę którą podałas bo mam gołą karte bez żadnych promocji bonusow itd. Także mam wyłączona grafikę i wszystko co tylko można było wyłączyć bo inaczej koszty transferu by mnie zeżarły razem z kartą...ale jutro nie omieszkam loknąć jak tylko dorwe się do lapka..-kuźwa zgubiłem czerwonegno mazaka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Powiedziałbym, że nawet punkrockowe...niestety nie wejdę na tę stronkę którą podałas bo mam gołą karte bez żadnych promocji bonusow itd. Także mam wyłączona grafikę i wszystko co tylko można było wyłączyć bo inaczej koszty transferu by mnie zeżarły razem z kartą...ale jutro nie omieszkam loknąć jak tylko dorwe się do lapka..-kuźwa zgubiłem czerwonegno mazaka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja punka sluchala ale przekierunkowalam sie jakis czas temu ;) czerwonych mazakow nie wolno gubic!!! A tak w ogole to do czego sluzyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam z domowego radiowego netu na tel w innym wypadku staram sie nie wchodzic bo bym szybko zbankrutowala ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Z natury nie lubię się wtrącać ale przeraził mnie los czerwonego mazaka, w dodatku w święta. Można na chwilę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
A robię sobie z przewodów po słuchawkach, nieprzezroczystej taśmy klejącej i jakiegoś złomu taki wisiorek w kolorach rasta...nie stać mnie chwilowo na newrocka ani w ogóle na nic prawie new...wpierdolilem kasę w pewien interes a że przy braku kasy o ciekawe rozrywki ciężko to se tak dłube troszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
To forum. W definicji wynika, że możesz się dołączyć, podłączyć, włączyć a nawet załączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyslowy chlopak z ciebie :) ja pamietam jak sama sobie robilam koszulki, kredkami i octem... To byly najpiekniejsze koszulki pod sloncem :) ostatnio bardzo z takich lajtowych kawalkow spodobal mi sie snoopie young, wild & free... Kojarzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rasta daaaleko ale tak jakos mi sie skojarzyl z klubem do ktorego kiedys uczeszczalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Też mi nie po drodze ale kolorki fajne więc... Skąd pochodzisz? Pamiętasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Dołączę chętnie, z załącznikami trudniej. Siedzę sobie sama, wreszcie w ciszy, tylko czegoś jednak brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha... Wreduch :) oczywiscie ze pamietam Bielsko-Biala... podbeskidzie :) a ty? A tak w ogole too chyba sie nie pochwaliles ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Serniczku a moglabys tak troszkę mniej enigmatycznie a bardziej konkretnie...bez zbędnej melancholi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
To dlatego, że nie lubię się chwalić...ja z centralnej polski formalnie ale podejrzewam że moi prawdziwi rodzice zapomnieli mnie zabrać z pikniku który urzadzili sobie w drodze z alfy centaura do andromedy...pewne byłem jakimś wybrakowanym ufokiem...bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Jasne. Serniczek, nie pierniczek, bo serniczek wreszcie się udał, no i żeby wieku nie zdradzić. Melancholiczka-tak, romantyczka-tak, na drugie powinni mi dać Dobromir ale nikt na to nie wpadł, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to jest :) ??? Ha ha ha... Tez sie tak czasami czuje :) najgorsze jest to ze czasami mam wrazenie ze wszystko to co mi podobne nie jest dla mnie w opcji ''dostepne'' :( wkoorwia mnie to czasami strasznie... A czasami mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Taki właśnie wcinam od rana, puszysty, nie za słodki i z rodzynami. To chyba moja dobra myśl na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×