Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macierzanka *_*

Jest ktoś dorosły?

Polecane posty

Gość frrruuuu
Muszę was opuścić koraliki i serniczki niestety na jakiś czas:-/...mam dostawę kryptonitu...ale jak tylko wrócę to z marszu tu właźę i mam cichą nadzieję że kogoś zastane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja spadam z psem na godzinny spacerek i moze do zobaczenia :) zajze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
To chyba dla odmiany zjem kawałek sernika, psa już nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Kiedyś kogoś zamorduje normalnie...miało być dryndnięte na finał a nie dla jaj...jeszcze kurwa kasę na telefony tracić. Także jeszcze posiedze trochę tutaj...można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Przecież to forum.;) Można Ci jakoś poprawić humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Czyli że pieska już obgryzłaś do kości na świąteczne śniadanie? Co kraj to obyczaj:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
A Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Już dwa lata nie ma go z nami, nie pochodzę z Chin, nie zgadłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Zdechł, zginął, uciekł? To wy takim razie skąd jesteś? Może się utopił albo wpadł do jakiegoś głębokiego górskiego jaru i powoli tracąc nadzieję zabijało go pragnienie głód i panika? Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Ze mną już lepiej, dziękuję. rozmawiam w międzyczasie tu i tam, odzywają się znajomi. Może nietypowe ale lubię czasem pobyć sama w domu, chwila oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Piszesz w taki sposób jakbym coś o Tobie wiedział albo miałbym się domyśleć o co chodzi...dziwna sprawa. Znany się serowy-nicku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
:D Możliwe, że mijaliśmy się na kafe, zaglądam tu od kilku lat.Jestem zbyt otwarta, żeby pozwolić sobie na zaczernienie.;) Wschód -owszem ale jeszcze w granicach Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Co do pieska, był członkiem rodziny przez kilkanaście lat, niestety przyszedł czas ulżyć mu w cierpieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Też musiałem uśpić swojego harpagana po 10 latach współpracy. Tyle że jemu akurat coś odjebalo i przestał mnie i kogokolwiek poznawać. Głaskałem go 2min, wszystko w normie, syndrom gitarzysty metalowego w prawej tylnej łapie...i nagle śmierć w oczach kły na wierzchu i bulgotanie z gardła...to optymistyczny scenariusz był bo przeważnie rzucał się bez ostrzeżenia...trzymałem go ile mogłem ale jak matkę ujebal to niestety...a Twoja psina ze starości padła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Ogłuchł ale inteligent rozumiał na migi, oślepł ale ciągle miał zrywy radości, potem też padł psychicznie(dziwne, na kafe nie bywał), miał napady paniki, padaczkę, żal było patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
:-)...dziwne... A jeszcze dziwniejsze że oprócz ślepoty i głuchoty mam identyczne przypadłości jak twój św pamięci psiak...ale to pewnie kwestia czasu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
To napisz o tym, czego my już nie mamy. Faktycznie, mało świąteczny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Jaka aura u celtów dzisiaj? U Ciebie już pewnie po 9...jaką masz sabake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Tego mi brakowało! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura lipna, na szczescie nie leje... Zimno wiec podwiazki zostaly w szafie :D ha ha ha... Nie my mamy dopiero 19.10 :).... A sabacka?? Owczarek niemiecki. Piekny i kofany :D wlasciwie nie moj a mojego meza ale ja go sobie przywlaszczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Jak już mi się myli wschód z zachodem to znak jest że trza przytulić się do poduchy...niestety nie lzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Tzn.? Żartu, po prostu. Z chorób się nie śmieję, to nie zabawne, chyba, że ze swoich a lista jest długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o stan zdrowia to dostalam wezwanie na badanie do Nuklearnego Departamentu Medycyny ha ha ha... Mam 2 kumpli na tarczycy i jeden chce chyba zaczac rzadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Zważ na moje siwe włosy, nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam guzki na tarczycy. Podadza mi srodek promieniotworczy i zrobia usg... To im pokaze ewentualne zmiany w guzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Szczegółowo.Tuż po świętach odbieram wynik rezonansu, trochę się boję ale z drugiej strony może dowiem się dlaczego tak ciężko u mnie z chodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja staram sie o tym nie myslec albo z tego zartowac :) ostatnio zapytalam kumpla czy bede swiecic w nocy po tym badaniu :) napisal mi ze chce dostac nagie zdjecie bo bede jeszcze piekniejsza w tej aurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×