Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak wyrwac wiecej kasy???

4500 z 18000 - sad wymyslil - toz to kpina!

Polecane posty

Gość 2312312321
Już wyjaśniałam, średnio licząc na miesiąc to moje całe koszta, na rok to około 750 razy 12. Wychodzi i tak połowe taniej niż mieszkanie, tyle samo albo nawet więcej zapłaciłabym w bloku za 70 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
co wy czepiacie sie sprzedazy domu ? spzredałam i koniec i kropka nawet tracac na tym uwazam ze to była najlepsza decyzja i ani razu przez mysl nie przeszło ze zrobiłam zle zyje terazniejszoscia a nie gdybaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
czy tak trudno zaakceptowac kogos decyzje , uwazam ze zrobiłam bardzo dobrze z kilku powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2312312321
jak ten dom był na zadupiu to fakt, że duze miasto lepsze. Ale ja bym wtedy starała się za tą kase kupic działke i wybudowac choc pod tym duzym miastem , nie 300 metrów ale 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
nie straciłam , nie okradłam , wszyscy sa zadowoleni i szczesliwi i o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
23123123 ale to ty bys chciała a ty nie jestes mna ! mnie jest dobrze tak jak jest dom nie był na zadupiu :) w miasteczku od tego duzego miasta jakies 25 km na dzien dzisiejszy za lokate z reszty pieniedzy za dom moge kupic dwa srednie mieszkania dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
planujemy zakup mieszkan dla dzieci za jakies dwa lata to wartosc tych trzech mieszkan bedzie sporo wieksza od wartosci domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smdncmsa
piszesz głupoty !! okradłas dzieci i matacz ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
skoro moje potwierdzenie ma przyniesc ci ulge to mówie : tak okradłam ! :) cieszysz sie ? zadowolony ? cos jeszcze sobie zyczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-..
nie wystarczy > i dzieciom o tym pwoiedz w odpowieenim czsie , moze ci wybacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
juz powiedziałam - wybaczyły mi :) cos jeszcze sobie zyczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę tak
co wy tak pitolicie i pitolicie o tej sprzedaży domu ? oczywiście, że byłam w podobnej sytuacji, zrobiła bardzo dobrze po co miała wchodzić w większe długi ? pisze wam wyraźnie, że resztę pieniędzy odłożyła i teraz może kupić kolejne dwa pytania moim zdaniem jesteś dziewczyno bardzo mądra ! nie jęczysz, nie narzekasz, tylko działasz :-) i tak trzymaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę tak
może kupić kolejne dwa mieszkania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żądna sensacyjek
o, qrwa ilu zazdrośników rzuca kamieniami :D Wiele by dali za ten dom i alimenty....A tak chociaż sobie ulżą przezwiskami i obelgami pod adresem autorki :) Nie będę doradzać, od tego są drodzy adwokaci. Ja wynajęłam i nie żałuję. Temat ten jednak powinien być przestrogą dla żon zamożnych facetów: NIE WOLNO DAĆ POZBAWIĆ SIĘ FINANSOWEJ NIEZALEŻNOŚCI. Krótko mówiąc: obojętnie ile kasy przynosi facet do domu nie dajcie się sprowadzić do roli bezrobotnej kury domowej! Bo na tego faceta różnej maści dzifki będą polowały aby zająć wasze miejsce i w końcu którejś się uda niestety :( I co wtedy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnlkj,mkn
dokładnie i faceci koniecznie miejcie rozdzielnosc majatkowa od poczatku ,a jak nie zrobiliscie , to da sie to zrobic zawsze , byle nie za pózno , bo z czasem po prostu sie to juz nie kalkuluje ! wiekszosc kobiet to pasozyty , beda ciagnać w swlja strone ile sie da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety pamietajcie
jesli macie jakis majatek zanim wezmiecie slub to robcie rozdzielnosc majatkowa !!!!Faceci tez lubia sie slizgac na zonie ,partnerce nie chca szukac pracy ,czekaja az ktos za nich ja znajdzie a jak juz ktos znalazl takiemu dupkowi prace i tej dupek zaczal zarabiac kupe kasy ,pozniej rzucil zone ,poszedl sobie z dnia na dzien ,chcial sie dogadac obiecywal zlote gory (bo wiedzial ze zostanie winny rozwodu ) w momencie rzucil dobra prace ,udaje biednego bezrobotnego staruszka ....chce szacunku od dzieci ktore widza co sie dzieje . MA wysokie alimenty ktorych nie placi ,zal mi takich dupkow ktorzy udaja jaki to kryzys ze nie ma pracy itd bo nie chca placic alimentow .a tak na marginesie to na wysokosc alimentow skladaja sie potrzeby dzieci ,czy bylej(mi tez zostaly przysadzone alimenty mimo ze pracowalam ) oraz mozliwosci zarobkowe a nie wysokosc zarobkow !!!! A tak na marginesie na sprawie o bnizenie alimentow Sedzia powiedzial ze alimenty nie rozkladaja sie po polowie !!!! jesli matka jest z dziecmi i jest rozwod z orzekaniem winy ex to jest to 1/4 Matka, 3/4 ojciec zostalam zstawiona po 20 latach zwiazku ,nigdy nie prcowalam ,znlazlam prace z dnia na dzien mimo 40 lat na karku ,-mozna nie sa to cuda ale mam swoja kase bo bez tego dzieci nie mialyby na chleb. A to ze papierami orzekajaccymi wysokosc alimntow mozna sobie d.. podetrzec to sie przekonalam bardzo szybko no coz moze kiedys wsadze go za to do paki. Widze ze tu okropna nagonka na panie jest ze sie nei wezma za prace ... jesli ktos wierzy partnerowi a on nie pozwala oddac dzieci do przedszkola zeby zona poszla do pracy tak to wlasnie pozniej wyglada ale wtedy trzeba wziac sie w garsc :) Co do zalozycielki tematu ,dasz rade to duze pieniadze mimo kredytu trzeba tylko kontrolowac wydatki i nauczyc sie zyc na nizszym pozniomie obnizyc rachunki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
01:20 [zgłoś do usunięcia] kjnlkj,mkn dokładnie i faceci koniecznie miejcie rozdzielnosc majatkowa od poczatku ,a jak nie zrobiliscie , to da sie to zrobic zawsze , byle nie za pózno , bo z czasem po prostu sie to juz nie kalkuluje ! wiekszosc kobiet to pasozyty , beda ciagnać w swlja strone ile sie da . tak ! tylko jeden warunek facet zatrudnia gosposie i sprzataczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,nmmnx
nic podobnego ! maż jedynie pomaga zonie , doba ma 24 godziny a zona z dziecmi sam bez meza nigdy owe 24 godziny sama nie jest , ma z pracuje przez 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,nmmnx
a ta juz by chciała sprzataczke i gosposie pinda jedna , moze jeszcze za ciebie dzieci urodzić pojebujsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-
nigdy bym sie nie zgodził na orzeczenie winy , nawet jak wina była by moja. Przygotował bym sie do tego by nie było szans na orzeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
13:26 [zgłoś do usunięcia] ,nmmnx a ta juz by chciała sprzataczke i gosposie pinda jedna , moze jeszcze za ciebie dzieci urodzić poj**ujsie nie chciałaby - tylko jesli ma byc rozdzielnosc majtkowa to kazdy pracuje na swoje a zatem dziela sie równiez kosztem utrzymania i wychowania dzieci wiec dlaczego kobieta ma pracowac na dwa etaty - zawodowo i w domu ? bo jest kobieta w Twoim mniemaniu ? heh facet -biznesmen pracuje 8 h ? ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byłam w podobnej sytua
13:28 [zgłoś do usunięcia] matacz..- nigdy bym sie nie zgodził na orzeczenie winy , nawet jak wina była by moja. Przygotował bym sie do tego by nie było szans na orzeczenie mój szanowny eks tez chciał byc mataczem heh choc na chwilke , wział prawnika i poległ ze mna :) oj matacz matacz czy w ten sposób nie okradłbys swojej zony i dzieci ? gdzie Twój honor ? panienka by ci go zabrała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podobnie
szlag mnie trafia jak taki jeden patafian z drugim twierdzą że praca w domu i opieka nad dziećmi to pierdzenie w stołek sam tak rób zasrańcu a potem się wymądrzaj mój jaśnie pan mąż idzie na 9.00 rano do pracy a wraca po 17.00, wcześniej czeka aż mu sniadanko pod nos postawię, garów po sobie nie zmyje, nie wie gdzie są jego skarpety i trza mu je podać pod nos, wyjdzie, wsadza dupę w samochód, dojedzie do pracy, poudaje przez 8 godz. że pracuje (opowiada zresztą po powrocie że znowu dziś się wynudził), czeka aż mu obiad podam, potem nos w komputer i tak do późnego wieczora. Jest taki biedulek zmęczony że prysznic weźmie ze 2 razy w tygodniu. Jeszcze potrafi się czepić że jak zmywam kubki to nie stawiam ich do góry dnem i woda nie obcieka. Sprawa rozwodowa w toku na szczęście bo z takim pasożytem choćby i 20 tys do domu przynosił nie zamierzam dalej żyć. Autorko, weź się w garść. Na nic biadolenie. Jeśli chcez większych alimentów to musisz wywalczyć w sądzie, weź adwokata. Na cafe nic nie uzyskasz, jedynie same wyzwiska. Ps. w mojej opini żądasz za dużo, ale skoro uważasz że więcej ci się należy to walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
a podobnie szlag mnie trafia jak taki jeden patafian z drugim twierdzą że praca w domu i opieka nad dziećmi to pierdzenie w stołek sam tak rób zasrańcu a potem się wymądrzaj To ja Matacz ...:) wiec ten zasranic jak juz tu opisywałem a ci co znają matacza wiedza , własnie iz jego zona biadoliła i marudziła ze prace domowe to taka wielka praca ja od niej wybawił . wiec teraz ...teraz ja w domu sprzatam , gotuję , robie zakupy , pilnuje płatnosci . co robi zona !? pierze pranie (pralką automatyczną ) myje okna , jedno i drugie mogę tez zrobic ! ale w koncu mieszka w tym gospodarstwie domowym wiec cos robic musi ! wiec nie pitol mi tu grzybie jeden , ze mam sie nie wymadrzać , bo to ja robie wiekszosc prac domowych to ja chodze do pracy jednej taj gdzie jestem zatrudniony na uwowe o pracę , to ja mam własną małą firme i to ja jak widac mam jeszcze czas by siedziec na necie , bo przez niego tez zarabiam pieniązki i co powiesz kanalio nierobie ?:) pewnie , ze zmyslam, ze to nie mozliwe bo kiedy .... ha ha nic innego ci nie pozostaje ! wieka mi ciezka praca , boki zrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
autorko byłam w podobnej sytua mój szanowny eks tez chciał byc mataczem heh choc na chwilke , wział prawnika i poległ ze mna oj matacz matacz czy w ten sposób nie okradłbys swojej zony i dzieci ? gdzie Twój honor ? panienka by ci go zabrała ? no ale co mnie obchodzi , ze twój akurat poległ ? zle sie przygotował i tyle miał ciulatego prawnika ... mam pisac dalej ? w kwesti okradzenia zony nie w zadnym razie nie ma mowy o jej okradzeniu , mimo iż mogę robic tu okrutne wrazenie jestem jednak gosc do rany przyłuż jesli sie ze mna rozmawia , a ewentualne roszczenia mają sens i mieszcza sie w granicach naleznosci ! Dzieci ... te mja załozone konta na ktore od lat wpłacam pieniadze - są zabezpieczone w jakims sensie . HIPOTETYCZNIE gdyby były małe a ja sie rozwiódł z zoną dzieci były by zabezpieczone , a zona dostała by tyle ile z nia bym ustalił , ale w granicach rozsadku , moja zona też mimo wad nie jest az takim pasozytem ! wie , ze jestem konkretny , ale nic ponad to ! co sie nalezy , a ze sie nalezy to inny temat , bo nalezy sie jak miska psu ! Prosze mnie nie stawiac w szeregu z nieudacznikami jakich znacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
autorko byłam w podobnej sytua wiec dlaczego kobieta ma pracowac na dwa etaty - zawodowo i w domu ? bo jest kobieta w Twoim mniemaniu ? heh dlatego , ze nasze babcie zapierdałały maja 4 dzieci , i wiecej , dlatego ,z e nie miały pralek automatycznych itd. mam wymieniać ? i wreszcie , dlatego , ze ja pracuje w sumie na 3 etatach ! czy jeszcze cos wyjasnic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
ale jak sie ma meza nieroba - to jest inny temat !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto ogarnij sie
Autorka ma problem z ruszeniem dupska do roboty, dlatego tak jeczy. a na taki jeki własnie najlepsza jest praca zarobkowa - ZAROBKOWA. jak popracuje to doceni kazda zlotóweczke, która zechce wydac. Więc pomysłem na twoje bolaczki finansowe hehehe jest praca. poszedł do innej to jego problem. Ty teraz masz ruszyc i głowa i dupskiem,ze było dobrze. Rozrzutnośc to dobry powód zeby uwolnic sie od kogos kto nie liczy sie z wydawaniem kasy bez pojęcia. Dla bab+40 jest praca tylko nie za biurkiem prezesa, bo doswiadczenia nie masz zadnego tylko zwykła jak dla kazdego w tym kraju. 1500 moze ciut wiecej. miec a nie miec, jak dla mnie róznica ogromna. Na chodniku póltorej patyka nie lezy. Cos ten były jednak znaczy skoro zarabia 18tys miesiecznie. Potrafi zarobic, to moze i ty pokaz ,ze cos potarfisz. Tak sama dla siebie no i dzieci na ciebie patrzą. jak sie odnajdziesz w nowej sytuacji. Chcesz zyc ponad swój stan. I dlatego tak sie wkurzasz. Zyj zgodnie z tym co masz a od razu ci sie polepszy. Trzeba umiec zyc kiedy sie jest na wozie, ale i wtedy kiedy sie jest pod wozem. całe zycie ludzkie to taka sinusoida. raz lepiej raz gorzej.Od ciebie zalezy jak długo bedziesz pod wozem a nie od niego. ty masz na siebie wpływ a nie on. On juz swoje zrobił- poszedł do innej , no krzyzyk na droge. tak do końca zycia bedziesz nad tym biadolic. Ludzie od ciebie pouciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n csam
dokładnie ...gdyby była fajna , nigdy by od nie nie odszedł ! a ze jest jaką widac po czym pisze , nalezało sie jej i tak on jest miłosciwy , ja bym taki nie był .... nierobów nie trawie ! a 18 tys miesiecznie sie nie zarabia przez 8 godzin w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
10:01 [zgłoś do usunięcia] matacz,., autorko byłam w podobnej sytua wiec dlaczego kobieta ma pracowac na dwa etaty - zawodowo i w domu ? bo jest kobieta w Twoim mniemaniu ? heh dlatego , ze nasze babcie zapierdałały maja 4 dzieci , i wiecej , dlatego ,z e nie miały pralek automatycznych itd. mam wymieniać ? i wreszcie , dlatego , ze ja pracuje w sumie na 3 etatach ! czy jeszcze cos wyjasnic ? ----------------------------------------------------------------------------------------- sam sobie zaprzeczasz :) " nasze babcie " nie pracowały zawodowo wiec zajmowały sie domem i dziecmi stad moje pytanie jaki obowiazek ma dzisiaj kobieta by pracowac na dwa etaty ( w domu i zawodowo )? OMG Tobie to trzeba z miski na talerz biedactwo jestes na trzy etaty musisz pracowac - to straszne a czwarty etat to kafeteria czy oszukujesz pracodawce :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×