Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak wyrwac wiecej kasy???

4500 z 18000 - sad wymyslil - toz to kpina!

Polecane posty

Gość matacz..-....
ale jako ze wiara katolicka jest najwieksza na swiecie albo jedna z najwiekszych , to pokazuje to dla przykładu , z e normalnosc jest wzgledna ! zasady - wpojone - nie koniecznie majace słuzyc dla dobra czlowieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-....
powiedz mi dlaczego ta wiernosc jest tak dla wielu nie do pzreskoczenia , dlaczego wzbudza takie emocje , dlaczego niszczy tak wiele ...? czy dlatego , ze stoi obok niej zazdrosc i duma i te obie sa ponad miłoscią ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byalm w podobnej sytua
15.04.2012] 11:38 [zgłoś do usunięcia] matacz..-.... ale sie zdarzają !! co wtedy !?? piszesz o idealnym siwecie ktorego nie ma ! skoro nie stosuja sie do zasad to beda sie dziac takie rzeczy ! idealny swiat ? wiesz co pisał apostoł Paweł ?> 2 Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, rozmiłowani w pieniądzach, zarozumiali, wyniośli, bluźniercy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, nielojalni, 3 wyzuci z naturalnego uczucia, nieskłonni do jakiejkolwiek ugody, oszczercy, nie panujący nad sobą, zajadli, nie miłujący dobroci, 4 zdrajcy, nieprzejednani, nadęci pychą, miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga, 5 zachowujący formę zbożnego oddania, ale sprzeniewierzający się jego mocy; i od tych się odwróć. to proroctwo tylko pytanie czy chcesz nalezyc do tych ludzi które sa tutaj wymienione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byalm w podobnej sytua
masz na mysli wiernosc w małzenstwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-....
dlaczego wiele kobiet uwaza ,ze im sie cos nalezy od meza ? bo tak je wychowano !! takie mamy prawo ! na szczescie powolutku sie to zmienia , na normalne ! bo to co jest normalne nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byalm w podobnej sytua
niby co kobietom nalezy sie męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-....
:) no tak fajnie mu sie mówiło i pisało , innymi słowy by zyc tak jak on pisał nalezy na kolanach przez zycie isc , a jak ci naplują w twarz masz powiedziec ze pada deszcz, a jak dostaniesz w pysk nadstawic masz drugi policzek . NIEREALNE ! nawet w raju tak nie bedzie , bo jak mawiał mój nauczyciel nauki zawodu ,. TAM GDZIE JEST DWÓCH - TAM ZAWSZE JEDEN RZĄDZI ! nawet Bóg nie poszedł na kompromis z lucyferem tylko stracił go z nieba do piekła . i pamietaj stworzono nas na obraz i podobienstwo Boskie :) wiec co chesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byalm w podobnej sytua
co miąłes gdy przyszedłes na świat ? nic co zabierzesz ze soba gdy umrzesz ? nic skarby owszem ale w niebie a nie na ziemi :) zajrze wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli tak too
a masz zasadzone alimenty na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-....
no to o czym jest ten topik ! kobiety zawsze uwazaja jak sie małzestwo rozpada , z e im sie to a tamto nalezy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byalm w podobnej sytua
człowiek rzadzi człowiekim ku jego szkodzie - to cytat z Pisma sw a gdy rzady obejmie Bóg wieczny , sprawiedliwy , itd , chciałbys zyc z takim władcą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko byalm w podobnej sytua
11:47 [zgłoś do usunięcia] jesli tak too a masz zasadzone alimenty na siebie? nie mam alimentów na siebie choc rozpad małzenstwa był z winy męza - nie chce ! ma dwie rece i pracuje :) nalezy ? owszem razem pracujecie i razem sie dorabiacie wszystkiego dlatego majtek na pól gdy dochodzi do rozwodu zajrze tutaj wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-....
miałem na mysli wszystko to co poza oczywistym. Razem - mało kiedy jest razem , przewaznie jedna z stron ma wiecej wkładu w to co zgromadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-....
biorac cytat z drugiego przykazania , gdyż ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a okazuje łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. Nie chciał bym kogos kto rzadzi swiatem majacego taki charakter . Choć ...? mowa jest tu o nienawidzeniu , to jednak nosi to znamiona tyrani ! o niesprawiedliwosci nie wspominam , dlaczego moje wnuki maja cierpiec np. za mnie ? bo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-....
fakt ! zdanie wyrwane z całosci czegos co sie zwie Biblią , jest niepoważne , ale .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam wpodobnej sytuac
mówiąc o Piomie sw nalezy je troche znac :( gdy Jezus przyszedł na ziemie utworzył nowe przymierze i podal nowe dwa przykazania bo jak sam zauważyłes z tych dwóch wynikaja te Mojzeszowe piszesz : Nie chciał bym kogos kto rzadzi swiatem majacego taki charakter . Choć ...? mowa jest tu o nienawidzeniu , to jednak nosi to znamiona tyrani ! o niesprawiedliwosci nie wspominam , dlaczego moje wnuki maja cierpiec np. za mnie ? Bóg nasz Stwórca , stwórca całego wszechswiata ustalił pewne zasady i wymagania .Ustalił je po to by było nam dobrze . Jesli swiadomie postepujesz zle , jesli swiadomie trwasz w grzechu łamiesz zasady . pzrykład : siejesz trawe przed domem , podlewasz , pielegnujesz , nawozisz , ustawiasz tabliczki " szanuj zielen " - kilka dni pozniej widzisz ślady obuwia odkrywasz ze robi to złosliwie lub mniej twój sasiad , w tym momencie zwracasz mu uwage bardziej lub mniej delikatnie - Ty zasiałes , ty podłewałes , ustwiłes ostrzezenie , on swiadomie zlekcewazył , masz prawo do wymierzenia " kary " w tym przypadku słownej podobnie Bóg -jesli swiadomie trwasz w grzechu i tłumaczysz sie np postepem czy XXI wiekiem to bzdura ! jesli w czas nie zmieniasz swojego postepowania i nie ząłujesz z całego serca ranisz Ojca któremu zawdzieczasz zycie jesli trzymasz sie zasad- co nie jest łatwe w dzisijeszym swiecie - otrzymasz nagrode słowa ap[ostoła Pawła" 2 Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, rozmiłowani w pieniądzach, zarozumiali, wyniośli, bluźniercy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, nielojalni, 3 wyzuci z naturalnego uczucia, nieskłonni do jakiejkolwiek ugody, oszczercy, nie panujący nad sobą, zajadli, nie miłujący dobroci, 4 zdrajcy, nieprzejednani, nadęci pychą, miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga, 5 zachowujący formę zbożnego oddania, ale sprzeniewierzający się jego mocy; i od tych się odwróć. to proroctwo jacy ludzie maja byc \w jakims tam czasie - czy zauwazasz ze atkich ludzi jest coraz wiecej obok nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam wpodobnej sytuac
zas co do tematu od którego odbieglismy .... jesli kobieta nie pracuje zawodowo ale zajmuje sie domem nalezy sie jej połowa majatku w razie rozwodu z kilku przyczyn ( podam na moim przykladzie ): - zajmowałm sie domem - spzratanie , gotowanie , pranie , prasowanie itd kazdy weekend ciasto , dom wylizany , wydmuchany - duzy ogród - kwiaty , zielen , koszenie trawy , nawozenie , itp - uprawa warzyw , w szklarni pomidory , ogórki itp -pomoc dzieciom w l ekcjach ( oczywiscie stosownie do wieku ) -dokumentacja firmy - uzredy celne i skarbowe , zus to wszytsko robiłam ja - nie mów mi ze to mało i nie mów mi ze nie nalezało mi sie połowa majatku ! wiesz ile dostałam ? 1/4 ! sprzedałm i oddaliłam sie by wiecej nie ogladac geby której nie znałam przez 15 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam wpodobnej sytuac
Wiec nie mów mi ze okradłam dzieci bo spzredałąm dom ! bo nie masz pojecia o wielu rzeczach i sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-..
usprawiedliwiasz sie i tyle , nie mam ochoty na poznanie wielu faktow , nie są mi one do niczego potrzebne ! stwierdzam fakty ktore są niezaprzeczalne ! zaraz , skad twa nienawisc do małzonka , ktoremu to przysiegałas wiernosc i miłość ! gdzie , gdzie , ze cie nie opuszcze az do smierci ? zyjesz w grzechu ! złamałas zasady Boskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
wiesz matacz ..... piszesz : usprawiedliwiasz sie i tyle , nie mam ochoty na poznanie wielu faktow , nie są mi one do niczego potrzebne ! stwierdzam fakty ktore są niezaprzeczalne ! he he skoro nie chcesz poznac faktów to nie oceniaj - ja nie mam sobie niczego do zarzucenia , ani odrobiny moje wkładu w rozpad małzenstwa - tyle z mojej strony teraz jestem bardzo szczesliwa :) piszesz : zaraz , skad twa nienawisc do małzonka , ktoremu to przysiegałas wiernosc i miłość ! gdzie , gdzie , ze cie nie opuszcze az do smierci ? zyjesz w grzechu ! złamałas zasady Boskie . nienawisc ? skadze ! wybaczyłam , utrzymuje z nim kontakt , zycze mu wszystkiego dobrego .... MATACZ czytaj ze zrozumieniem :( nie odniosłes sie do słow z Pisma sw czyzby niewygodny temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
fakty niezapzreczalne ? to ty rozwlasz rodzine - okłamujesz i okradasz rodzine , zone , dzieci i kochanke ( jesli takowa istniej e- bo nie wierze w to :classic_cool: ) i ty chcesz mnie pouczac ? sugerujesz ze ja robie cos zle ? heh żdzbło widzisz w moim oku a belki w swoim nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-...
zaraz zaraz ! nie ma tak ze ja uwazam sie za swietego ! ze winy w sobie zadnej nie widzę , nigdzie tak nic nie napisałem bys odniosła takie wrazenie ! ale dbam o to co mam i nawet mi to jakos wychodzi, nikogo nie okłamuje , i nie okradam, a Ty mi to zarzucasz - wiec spokojnie :) Mam sie odniesc do słów PS ?? a moze jeszcze do koranu ? i innych wierzen ? juz nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
jesli zaczałes temat z Pisma sw do dokoncz - tylko ze niewiele wiesz :( ciekawe czy przemyslałes chociaz to co ja napisałam :) co do winy czy nie winy - nie szukaj winy u kogos to ktos nie bedzie szukał u ciebie :) kochanka to kłamstwo , kradziez , cudzołostwo itd - jesli chciałes z miski na talerz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-....
a ty - ty masz zyc do konca zycia sama , bez nowego faceta , jak z tym jest u ciebie ? nie mozesz przyjmowac sakramentów itd. podjołem temat w kwesti katolicyzmu by pokazac ze to w wielu przypadkach jest smieszne i nie mozliwe , boi Dobry Bóg tak chciał i nauczał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..-....
kochanka piszesz to kłamstwo ? w jakiej kwesti jesli odniesc to do mnie ! bo inni mnie nie interesuja . kradziez - pozostawmy narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla kochanica
o co chodzi z ta kradzieza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
ojej i znów wszystko od początku .... 09:10 [zgłoś do usunięcia] matacz..-.... a ty - ty masz zyc do konca zycia sama , bez nowego faceta , jak z tym jest u ciebie ? nie mozesz przyjmowac sakramentów itd. podjołem temat w kwesti katolicyzmu by pokazac ze to w wielu przypadkach jest smieszne i nie mozliwe , boi Dobry Bóg tak chciał i nauczał . Nie jestem katoliczka , Pisze o tym bo ty poruszyłes temat Pisma sw . Cudzołostwo małzonka jest jednyna podstawa biblijna do rozwodu . Dlatego wystapiłam o rozwód i takowy otrzyamłam z winy małzonka . Nawiasem mówiac " Dobry Bóg " nie nauczał o sakramentach bo takowych w Pismie sw nie ma- to wymysł kleru koscioła katolickiego :) ---------------------------------------------------------- kochanka kłamstwem ? owszem a jak nazwiesz owy stan rzeczy jesli masz zone ? hyba ze kochanke masz tylko do prasowania koszul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
chyba *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,nmcbsdmnc
zaraz , przeciez pisałem , ze moja zona o kochance wie ! zna ja ! wiec dlaczego uwazasz , z e kochaka to kłamstwo - nie rozumiem ... nie jestes katoliczka ? a jakiej wiary jesteś ?:) nie ma zadnego biblijnego rozwodu ! nie ma !! nawet jak codzołozy jedna z stron .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bylam w podobnej sytua
„Małżeństwo niech będzie w poszanowaniu u wszystkich, a łoże małżeńskie niczym nie skalane (Hebrajczyków 13:4). „Każdy jest doświadczany, gdy go pociąga i nęci jego własne pragnienie. Potem pragnienie, gdy stanie się płodne, rodzi grzech (Jakuba 1:14, 15). Według Biblii niewinnemu współmałżonkowi przysługuje prawo zadecydowania, czy rozwieść się z partnerem winnym rozpusty (Mateusza 19:9). "9 Mówię wam, że kto się rozwodzi ze swą żonąjeśli nie z powodu rozpustyi poślubia inną, popełnia cudzołóstwo. "9 A czyż nie wiecie, że nieprawi nie odziedziczą królestwa Bożego? Nie dajcie się wprowadzić w błąd. Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą, ani mężczyźni kładący się z mężczyznami, 10 ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani rzucający obelgi, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×