Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka bajka

jaka bajka na dobranoc

Polecane posty

Gość jaka bajka

jakie polecacie bajki do czytania dla dziecka w wieku 1,5 roku? Wszystkie bajki jakie mamy w domu przeczytaliśmy już po kilka razy i mi się nudzą już okropnie, więc szukam czegoś nowego. Polećcie coś fajnego do czytania wieczorem do snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilioteki są od tego
Zapiszcie się do najbliższej biblioteki, tam będzie duży wybór książek i pani bibliotekarka doradzi. Ja polecam serię o Kamyczku, Tosia i Tymek, Martynkę, Oczywiście wiersze takich poetów jak Brzechwa, Tuwim, Wawiłow, Konopnicka, Złotą serię bajek, Bajki o zwierzątkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjdjjjj
Krwawe opowieści z trupiej krypty będą odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
wy czytacie 1,5 rocznemu dziecku Tuwima? i takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna w 9 miesiącu
ja czytam mojemu nienarodzonemu dziecku, to dlaczego nie czytać 1,5 rocznemu dziecku Lokomotywy,Rzepki czy Ptasiego radia? Najpierw wypadałoby trochę znać się na literaturze a później kogoś krytykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimma
a co nie tak z Tuwimem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka bajka
z biblioteką bardzo dobry pomysł ale za ok miesiąc przeprowadzamy się i muszę dopiero znaleść nową bibliotekę w pobliżu. Bajki Tuwima i wiersze są fajne i czytamy je w dzień, dla zabawy ale ja potrzebuję czegoś do zaśnięcia, coś co poczytam ok 20 min.. mamy baśnie, i przeróżne opowiadania na dobranoc ale już mi się znudziły, kubusia puchatka też przeczytałyśmy ze 3 razy, zastanawiam się nad doliną muminków czy coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko w tym wieku uwielbialo hipopotama Chotomskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka

Jakbyś chciała swoją własną to polecam elfibajka.pl stworzą dla twojego dziecka spersonalizowaną bajkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"365 dni" czytam swojej Basi, zasypia po 20 minutach, a mamusi się też podoba lektura. ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×