Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapachowa

Rozsądne i skuteczne odchudzanie - nowa dieta!

Polecane posty

Witaj, to ja z Tobą zacznę od dzis, ok? zaczynałam już 5 razy i lipa, brak motywacji. dziś na sniadanie zjadłam serek ziarnisty pomidory i zioła, teraz piję wodę :) waga: 70 wzrost: 170 cel marzenie: 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i sie zaczęło
dzisiaj drugi dzien ,zaczęłam nawet chodzić z kijkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i sie zaczęło
za mna jogurt naturalny z cynamonem -okropne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidzioszek
Cześć, ktoś wspomniał o tym że dieta 1000 kcl jest dobra, anstepnie ktoś zaprzeczyl tą kwestię. Musze się zgodzić z tą drugą osobą, tak mała ilość to około 50% tego co potrzebuje normalnie( a nawet mniej). Sami dietetycy są na tyle rozsądni by to odradzić tutaj macie potwierdzenie http://vivalavita.pl/pytanie-do-dietetyka/jaknieprzytyc-45.html Zaleca się stopniowe obniżanie ilosci spożywanych kalorii;) Co nagle to po diable i to swieta racja;) Spidzioszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkuska
U mnie w zasadzie żadne diety nie przynosiły jakiegokolwiek efektu - dopiero ... tabletki ForeverSlim ruszyły moją wagę. Wcześniej przechodziłam prze głodówki, chodziłam na fitness... Jeśli udało się stracić na wadze to na max kilka tygodni, później wszystko wracało. Teraz jestem 3 miesiące po zakończeniu kuracji z ForeverSlim - straciłam w sumie 13 kg. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - mogę wrócić do starych ciuchów ;-) Sama wciąż nie do końca wierzę w to, co udało mi się zrobić - w końcu moja waga jest taka, jakiej oczekiwałem. Jest tylko jeden problem - te tabletki ciężko dostać w Polsce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekstylia
Widzisz Spidzioszku (Spidzioszkowo) bo zawsze można wpaść w pułapkę efektu jojo- jeśli nie stosujesz czegoś dobrze, a jedynie "pobieżnie" bez kontroli, samozaparcia nigdy żadna dieta nie odniesieni sukcesu. In my opinion ? - podstawowa kwestia to nie kusić się nigdy na podjadaniu i stosować wg. określonego jadłopisu. Dlatego może właśnie taki "jadłospis w formie planu lekcji" jest doskonały, widać "co i jak" oraz "efekty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkuska
Wiadomo, że o dietę trzeba dbać bo to podstawa, ale...ja tego nie robiłam, dlatego tym bardziej nie rozumiem zasad działania foreverslim. Tabletki usunęły całą moją nadwagę, w zasadzie wróciłam do normalności. Mimo wszystko na pewno będę starała się zmienić coś w diecie, tak by ponownie nie przybrać na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik ambuła
majkuska - o ForeverSllim już dawno dziewczyny pisały na forach polskich. Problem tkwił tylko w tym, że te tabletki wciąż nie są dostępne w Polsce. Czasami pojawiają się na aukcjach internetowych, ale jakoś nie ufam takim sprzedawcom, bo to osoby indywidualne. Sama chciałam je kupić dla przetestowania, ale nie znalazłam dobrego miejsca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek84
Dietę kupiła moja żona, a że ja potrzebuję schudnąć bardziej niż ona, też zacząłem ją stosować. Efekty są, ale w mojej ocenie to nie kwestia cudownego działania przypraw (przed dietą stosowaliśmy dokładnie tyle samo chilli, oregano, bazyli itp.) tylko wartości kalorycznej posiłków. Jeśli policzycie ile dziennie spożywa się kalorii, to jest to mniej więcej 1000-1200 kcal. Można zatem powiedzieć, że dieta to proste 1000 kcal z doprawionymi posiłkami. Brak uczucia głodu wynika z faktu, że ostre, doprawione jedzenie powoduje u większości z nas szybsze odczucie sytości. Plusem jest natomiast to, że dieta jest ładnie opisana i łatwo dzięki temu jej przestrzegać. Ja chodzę głodny, ale to pewnie dlatego, że jestem facetem i dla mnie te 1000 kcal to 1/3 tego co organizm potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarysa j.
Dominika - Foreverslim jest w sieci, ale na stronie wisi informacja jest że nie ma towaru - http://www.foreverslim.pl/ Tam można zapisać się na newsletter, więc może albo zaglądaj na www, albo zapisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik ambuła
Hmmm... dzięki za adres, ale problem średnio rozwiązałaś. Co mi po stronie, z której i tak nie można niczego pobrać? Zajrzę tam za jakiś czas, może wtedy ForeverSlim będzie już w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
rozsądnie - zgadzam się! żadne głodówki nie wchodzą w grę 50 PRZYSTAWEK O NISKIM INDEKSIE - Montignac -TANIO Cena rynkowa: 36,00 zł NASZA CENA: 25,90 zł Michel Montignac twórca nowej filozofii żywienia, od ponad 20 lat dowodzi, że wybór produktów, jakie spożywamy, jest decydujący dla naszego zdrowia. Niewielka zmiana obyczajów żywieniowych pomoże nie tylko pozbyć się nadmiaru kilogramów ale również zapobiega chorobom metabolicznym: cukrzycy typu 2 oraz schorzeniom serca i układu krążenia. 50 przystawek o niskim indeksie glikemicznym to jedna z czterech książek serii "Przepisy Montignaca", które pozwalają praktycznie zastosować zasady naukowo udokumentowanej Metody Montignac. Książki te są przeznaczone dla tych wszystkich, którzy troszcząc się o swoje zdrowie, pragną delektować się spożywaniem posiłków zdrowych, smacznych i jednocześnie wykwintnych. Przepisy w nich zawarte są inspirowane kuchnią śródziemnomorską, uznaną za najzdrowszą na świecie. Przystawki według tych przepisów wykonuje się szybko, tak więc z ich przyrządzeniem poradzi sobie każdy, nawet początkujący adept sztuki kulinarnej. znajdziesz tu : http://allegro.pl/50-przystawek-o-niskim-indeksie-montignac-tanio-i2671417060.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasiak
czy ktos chcialby sie podzielic dieta i kosztami oczywiscie? Proszę o odpowiedz kryciak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegiSegi
hej wlasnie zamowilam sobie dietę i czytając wasze wypowiedzi zaczynam wierzyć w to ze w koncu schudnę wymarzone 10kg! Bylam nawet na dietach od dietetyczek i nic...schudlam fakt 5-6kg ale chodzilam ciagle glodna i poddenerwowana...3majcie za mnie kciuki bede tutaj zaglądać i motywować się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytakon
Hej jesli ktos chce odsprzedac dietkę dajcie znać, bo widze ze temacik ucichl edytakon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia1895263
witam dziewczyny, też jestem chętna na tą dietę. Ma któraś do odsprzedania?? Lub kupienia na pół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ac24
Marcysia1895263 ja jestem chętna na wspólny zakup diety - ania.c@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nentud
hej dziewczyny odezwijcie sie jak tam efekty :)) ja wlasnie zakupilam ta diete i od stycznia staruje 3 mam za was wszytkie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa_88
Hej :) Ktoś chce się podzielić ze mną swoją dietą 3d to proszę pisać cytry.novka@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneetka-90
Jak ktoś chce odsprzedać dietkę proszę o kontakt zaneetka-90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula077
Witam jestem na diecie 4 dzień i mam 1,5 kg mniej:) Stosowałam wiele diet jak dla mnie ta jest rewelacyjna Polecam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli25
Ja się zastanawiam jak ta dieta taka super to dlaczego nikt nie udostepni zasad jej działania i jadlospisu Kraży po necie jedna strona z jadłospisem i nic po za tym. Skąd mam wiedzieć czy ta dieta mi nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita_
Ja mogę się podzielić swoją za niewielką kaskę :) kasiajak@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesia83
witam,chętnie odkupię dietę mkow717@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tu się rozpisałam,ale niestety nie ma tej wypowiedzi:( Czy któraś z Was,też zaczyna?razem razniej:) nentud-jak ci idzie?jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia_2612
Ja kupiłam dietkę wczoraj późnym wieczorem :) Wygląda całkiem fajnie, ale oczywiście jej początek musiałam przesunąć na poniedziałek, bo zapomniałam, że przecież dzisiaj wszystko jest zamknięte :( Do zrzucenia mam całkiem sporo, więc mam nadzieję, że 3d podziała na mnie tak jak na innych z forum i będę mniejsza :) zatem start 3d chilli wyznaczam sobie na 07.01. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×