Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapachowa

Rozsądne i skuteczne odchudzanie - nowa dieta!

Polecane posty

Podpisuję się pod tymi słowami :) Dieta super skuteczna, a porcje czasem nie do przejedzenia. Ja akurat nie miałam problemy z "przyswajaniem" przypraw, ale trochę to potraktowałam jak kurację - nie ma, że boli :D Dieta 3d to gotowe menu na 28 dni, z podanymi 5 posiłkami na każdy dzień i ilością produktów, których trzeba użyć, więc jest, że tak powiem, łatwa w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iffonica
Agatinka, jeśli jesteś koło 30-stki i masz umiarkowaną aktywność fizyczną, to już wysyłam Ci pieniążki:))) ja mam 29, także pół na pół.. aktywność z rok temu b. aktywna, teraz można powiedzieć że więcej siedzę niż chodzę:P Nie tyle zależy mi na zrzuceniu 10 kg, aczkolwiek byłoby miło. Co o zmianę zasad żywieniowych. Nigdy nie stosowałam przyprawa, po za sola i pieprzem... Bo po prostu nie potrafię gotować:))) /Także myślę, że to co widziałam w przykładzie tej diety jest bombowe dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wlewacie we mnie nadzieję, żę kafeteria nie zamieniła sie w forum hejterów i ciągle jest ktoś, kto odpowiada na temat :P ja już jestem tydzień na diecie 3d, 1,3 kg za mną :D Co do przypraw - ja staram się rozwijać, kombinowac, na razie bezpiecznie papryka, oregano itp., ale i sprawdzałam przepisy z rozmarynem i kminkiem. Da się, tylko trzeba kombinowac i znaleźć dobre przepisy :) Na razie dieta ogranicza kuchenne eksperymenty, ale na pewno do nich wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chętna na podzielenie sie kosztami diety i odkupienie jej za 10 zł :) i do dzieła. Prosze o pilną odpowiedź bo chce zacząć jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam że jestem w przedziale wiekowym powyżej 30-44. Może ktos sie dołączy do nie? A moze nie ma to róznicy w składnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani różnic w produktach zaleznie od wieku. Jedynie w poradniku diety 3D jest parę porad dla kobiet powyżej 45 wieku - to Ciebie obejmuje? Mowa jest o obowiązkowym śniadaniu, podaży wapnia, ograniczeniu uzywek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee, to młoda jeszcze jesteś i nie powinnaś się wiekiem przejmować ;) Zaczęłaś już dietę 3D? Ja jestem na finiszu, ale nie wiem, czy nie zrobię krotkiej przerwy i nie zacznę drugiej tury, żey jeszcze co nie co zrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałbyś się nią podzielic zwróciłabym Ci pół kosztów ;) I jak daje efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ją właśnie skończyłam moja przygodę z dieta i jestem zachwycona! Schudlam 7 kg bez żadnego problemu, jedzenie jest smaczne i porcję obiadowe i niektóre kolację jak dla mnie za duże :-D najgorszy był początek, ale to kwestia przestawienia organizmu. Teraz jestem dwa dni po diecie, ale nadal ją stosuje tzn. Zasady na których jest oparta, ponieważ tak bardzo mi to odpowiada. Byłam już na kilku dietach, ale żadna nie była tak normalną :-D jestem zachwycona i polecam wszystkim i to nie jest żadna reklama, jeżeli macie jakieś pytania chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze cwaniakują tylko niezarejestrowane osoby, ja takie po prostu olewam. Oczywiście nie zawsze niezarejestrowana osoba jest z natury kretynem nic nie wnoszącym do dyskusji ale niestety większość idiotycznych wypowiedzi znajduje się pod pomarańczowym nickiem... Ujawnijcie się, anonimowi to jesteście cwani w dyskusji, prawda a w życiu realnym kaleki umysłowe... Oczywiście nie wszystkich się to tyczy, swoją wypowiedź kieruję tylko w stronę trolli internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było :) Ale chciałam się pochwalić, że mnie dieta 3D pozwoliła schudnąć 6 kg :D bez bólu ;) Także ja polecam :) Ale też miałam czasem wrażenie jak kasiamichal, że nie dam rady zjeść tych porcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviqs30
Witajcie, natknęłam się niedawno na dietę 3d chili w Internecie i postanowiłam, że ją wypróbuję. Nie wiem, czy uda mi się schudnąć na niej te obiecywane 6 czy 8 kg w ciągu 28 dni, ale zobaczymy... Do tej pory najskuteczniejsze okazywały się dla mnie diety bardzo restrykcyjne typu Cambridge czy Kopenhaska (ubytek 5-6kg), ale denerwuje mnie w nich monotonia smaków i ograniczenie do wody i herbat zielonych, czerwonych. Na diecie najbardziej doskwiera brak pewnych smaków: owoców, mleka, ulubionego warzywa czy nawet makaronu/ryżu itp. Dieta 3d chili na to wszystko pozwala, więc mam nadzieję, że uda mi się wytrwać, bo szczerze mówiąc, nigdy nie dałam rady być dłużej na diecie jak 3 tygodnie :/ Moją zmorą są słodycze i wieczorne podjadanie - to one są głównym winowajcą mojej wagi, jak również spowolniony metabolizm niedoczynnością tarczycy (leczona) i wiekiem (30 i 1/2). Do tego siedząca praca przy komputerze i brak innego ruchu. Zauważyłam, że co roku do takiej mojej stałej i najczęściej występującej wagi wagi dochodzą te 2kg :( Obecnie jest to 63kg przy wzroście 1,62m, a ponieważ się ostatnio zapuściłam, więc startuję od 65,5kg ;( Czuję się okropnie w swoim ciele i nienawidzę swojego odbicia. Mam nadzieję, że dieta 3d chili pozwoli mi schudnąć chociaż kilka kilogramów, chociaż wiem z doświadczenia, że na mojemu organizmowi potrzeba w celu schudnięcia czegoś bardzo ograniczonego kalorycznie (500-600kcal dziennie) - wtedy chudnę jako tako. Tyle, że taki sposób odżywiania nie jest zdrowy i nie da się długo na nim wytrzymać :( Dzisiaj jadę na zakupy na 2 dni do przodu i od jutra zaczynam dietę. Mam tylko jedno pytanie do osób stosujących już tę dietę. W jadłospisie występuje np. herbata ze startym imbirem albo grejpfrut ze startym imbirem... ale ile tego imbiru ma być? Niestety nie jest to podane, a ponoć proporcje przypraw są bardzo istotne w tej diecie... dlatego bardzo proszę o jakąś wskazówkę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, przy imbirze są zawsze podane gramy, ja ważyłam go na wadze elektrycznej, ale możesz sprawdzić na stronie ilewazy.pl, może tam jest podane ile gram jest np. na łyżeczce. Eviqs30, 500-600 kcal to bardzo mało, ja się nie dziwię, że przy takim jedzeniu szybko tyłaś znów. No, ale powodzenia teraz z dietą 3D :) Tylko nie zniechęcaj się od razu, podobno niektórzy mają na poczatku problem, bo nic im nie smakuje, ale to dlatego, że organizm przestawia się na jedzenie bez soli i pieprzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviqs30
zapachowa, mnie nie chodziło o to, że nie mam wagi czy miarki do odmierzania imbiru tylko o to, że w jadłospisie, który otrzymałam ze strony diety 3d chili nie ma nigdzie przy imbirze podanej jego ilości, tak więc nie wiem, ile mam go dodać do herbaty, ile do grejpfruta, ile do marchewki itd. :( Czy ktoś mógłby mi podać ilości tego imbiru przy poszczególnych kombinacjach? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcona
odsprzedam diete chili 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviqs30
Dziewczyny, mam do Was pytanie odnośnie 2 dnia diety (chodzi o obiad: kasza kus-kus z dodatkami). Ja mam w przepisie 2 papryczki chili. Czy tu nie ma pomyłki???? Kupiłam dzisiaj dwie i skroiłam: tego nie da się zjeść, bo gębę wypali! Od jednego, małego kawałeczka papryki pali dobre pół godziny w usta, język, nawet w nosie, a tu mamy zjeść dwie sztuki papryki chili??!!! Zaczęłam wybierać i wywalać kawałki tej papryki, bo nawet rodowity Azjata by temu nie podołał! Mam nadzieję, że dalej w jadłospisie nie będzie już zbyt dużo chili, bo boję się, że jakiś wrzodów żołądka się tu nabawimy przez tę dietę! :( P.S. czy na tej diecie można żuć gumę bez cukru (owocowe Orbit i Mentos)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapchowa
A możesz napisać, skąd masz dietę? :> Kupowałaś na stronie czy ktoś Ci przesłał? Bo nie chce mi się wierzyć, że nie masz tych ilości... Najwyżej w wolnej chwili Ci pospisuję, bo sporo tego. Ale przeważnie jest 5 gramów. Papryczkę musisz bardzo, ale to bardzo drobno posiekać, to nie będzie tak wyczuwalna przy tej ilości innych rzeczy. Poz atym jak masz dobra teflonową patelnię, to możesz ją porządnie rozgrzać i te warzywa podsmażyć, ale bez tłuszczu!) - będą bardziej miękkie i lepsze wg mnie. Dieta 3D nie ejst taka straszna, dasz radę. Co do gum - 1-2 dziennie ok, ale jak zjesz całe opakowanie Mentosów to nie będzie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviqs30
Dietę kupiłam na oficjalnej stronie diety 3d chili, także na pewno mam oryginał. Dostałam pliki w postaci 4 dokumentów w pdf. Zapłaciłam 39,00zł za to wszystko. Jadłospis obejmuje 28 dni, także chyba mam właściwą dietę? W niektórych przepisach jest podana ilość imbiru w gramach, ale w większości brakuje tej informacji. Denerwuje mnie też np. jak jest napisane: sól, oregano, zioła prowansalskie - łyżeczka. Rozumiem, że wszystkie te trzy przyprawy wymienione jednym ciągiem mają RAZEM dać 1 łyżeczkę? :0 Papryczkę chili wybrałam już z tego kus-kusa i wywaliłam, bo naprawdę nie da się tego zjeść, uważam, nie ważne, czy zgniotę tę paprykę czy zasmażę... posiłki przygotowuję bardzo skrupulatnie, ale ten mnie przerósł. Co do gum to chodziło mi o Orbitki owocowe, ale bezcukrowe, a jeśli chodzi o Mentosy to nie miałam na myśli dropsów (toż to sam cukier), tylko gumy Mentos, również owocowe, bez cukru. Swoją drogą też 3d ;) Takie trójwarstwowe, o trzech smakach wybranych owoców. Są pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, piszę żeby sie pochwalić że jestem 2 tygodnie po zakończeniu diety i nie przybyło mi ani 10 dag :) jestem zachwycona, no fakt że jest bardzo ostrożnie i wykorzystuje niektore potrawy z diety, ale równocześnie pozwalam sobie np. na lody i jest super. jestem zachwycona! a co do papryczek chili ja wcale tak dużo ich nie jadlam jak było w przepisie i też schudłam tyle ile chciałam, gumy również żułam i nie było problemu. Powodzenia i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviqs30
kasiamichal, a czy stosowałaś się dokładnie do napojów przy diecie? Bo ja wypijam mniej niż jest podane, np. do kolacji pół herbaty albo zamiast zielonej piję czarną (nie lubię zielonej) :( W pracy mam dużo zajęć, praktycznie non stop siedzę i coś robię i nie mam czasu na picie albo mi się po prostu nie chce. Szykuję zawsze tę wodę z miętą albo z cytryną, ale po prostu nie wypijam całej szklanki. Wiem, że nawadnianie jest ważne w każdej diecie, ale ja od zawsze mam problem z przyswajaniem większej ilości płynów. Nie lubię dużo pić i mój organizm jakoś nie może tyle, tak już mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam różnie, jestem pewna że nie tyle ile było napisane ale dużo, herbatę piłam tylko zieloną i czerwoną ale ja je lubię więc nie miałam z tym problemów. Myślę, że nie jest to problemem że pijesz trochę mniej, ja nie stosowałam sie do diety w 100 % i wszystko jest ok, niewiele sie również ruszałam podczas diety. Będzie dobrze :) Czekam na info jak rezultaty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dawaj przyprawy na oko i do smaku, powinno być ok ;) Bylebyś je stosowała, jadla wg menu i nie grzeszyła :) Kasiamichał, u mnie też po zakończeniu diety 3d nic nie wraca, ale tak jk Ty uważam teraz, co jem. W sumie to dobrze się pilnowac, bo nie ma cudow, jak zacznę sie opychać jak świnka, to na pewno przytyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaczęłam jakiś czas temu, potem przerwałam, ale po 2-3 tyg wróciłam bez jojo lub z minimalnym. Na razie - 3 kg :) Szczególnie widoczne w okolicach brzucha o co mi chodziło. Zaczęłam też marszobiegi, pływam i jeżdżę rowerem, więc do samej diety się nie stosuję, ale też zdarza mi się zjeść odrobinę inaczej, jednak staram się trzymać jadłospisu. Pozdrawiam [dla chętnych o swoim odchudzaniu piszę na dieta3dchili.blogspot.com]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam miało być, że do samej diety się nie ograniczam, a nie że jej nie stosuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felimena24
Witam ja na wspomnianej diecie jestem od poniedziałku. Dziś 5 dzień i jakies 2 kg mniej. Pewnie połowa z tego to woda i za chwile waga nieco przystopuje. Kryzys pojawił się trzeciego dnia. Ale dalej jest ok. Jedzenie pyszne. Zobaczymy jak bedzie dalej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i się zaczęło
dzisiaj jest mój pierwszy dzień:)a mam bardzo duzo do zrzucenia:/ dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki bo jeszcze nigdy nie udało mi sie zadnej diety ukonczyc ,być może ta będzie pierwsza:D może dzisiaj tez ktoś ja zaczął ? razem razniej i łatwiej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, od jutra zaczynam dietkę! moje drugie podejście i mam nadzieję, że będzie skuteczniejsze (że dojdę do końca), a nie tak, jak za pierwszym.. w końcu do dwóch razy sztuka ;) Jak się czujecie po pierwszym dniu i tygodniu diety..? Ćwiczycie coś dziewczyny...? Miłego odchudzania!:) I powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja już jestem po śniadanku ;) nie cierpię kefiru, ani jogurtu naturalnego, ale dałam radę przełknąć:) Na przekąskę mam pomidory z ziołami ! ;) A, jak wam idzie Kochane:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×