Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motherTiger

PYTANIE: Gdzie kupujecie ciuchy w UK?

Polecane posty

moim zdaniem ubranka dla dzieci z primarka sa beznadziejne, ja lubie next ale jest drogi (takie dzieciece dzinsy kosztuja 30 funtow) a z tych tanszych to chyba w asdzie maja taka dosc dobra jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię tkmaxx, Topshop , Zara, nieraz coś w Primarku znajdę. Dla dzieci najczęściej Next, Zara , tkmaxx , czasem Primark , dla dzieci staram sie kupować na przecenach i na letnich przecenach kupuje ubrania na następny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
Zara, h&m ( chociaz ostatnio doslownie nic tam nie ma ciekawego. Chodzilam po sklepie pol godziny i zastanawialam sie jak to mozliwe ze sa tu same beznadziejne ciuchy), top shop ( ale tylko ten na oxford street, i to nie ciuchy topshopu tylko te inne marki, ktore sa chyba na poziomie -2, od tych mlodych designerow) Buty z top shopu sa bardzo dobrej jakosci, w 90% skorzane. Szpilki ze skory za 50-60 funtow to jak dla mnie bardzo dobra cena. Buty z np. Faith czy Dune tez sa bardzo ladne, ale te ceny... 120 funtow za zwykle szpilki, ktore zaloze 5 razy w zyciu...hmm poczekam na promocje. Buty z aldo to zdzierstwo, to samo Kurt Geiger ( choc tam maja slczne modele, i zawsze kupuje na wyprzedazy min. 50% taniej) All Saints maja swieeeetne ciuchy, ale za drogie jak dla mnie. Jak bede bogata to sie bede tam zaopatrywac. Tkmaxx jest ok- raz sa swietne rzeczy, a raz nie ma doslownie nic, sam kicz i bazar. Ale maja fajne rzeczy do domu. Np.ladne filizanki, swieczki ktore w sklepie kosztuja 30 funtow, tam sa po 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciarka88
Zakupy zakupami, po za tym że można kupować i sprzedawać, można wypożyczać ubrania i rezerwować kiedy się nie ma kasy. Za około 3 złote można do woli wystawiać ubrania, buty, itd. Co ciekawe można zamówić np. Śliniaczek dla dzidziusia ze zdjęciem bokserki dla faceta ze zdjęciem i dedykacją lub pościel ze wspólnym zdjęciem - fajna sprawa. Bardzo dobry gatunek materiałów. Po praniu nic nie blaknie. Można zamawiać na dowolny adres za granicę też chyba. Wszystko to tutaj - Polecam serwis www.modostrefa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oficer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×