Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Natolatko z kropką na końcu, cho no tu na sekundkie!

Polecane posty

Nadzieja, że to nie leci wcale tak szybko. Jednak leci. :( No nic, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie o to mi chodziło. Jestem ledwo rok starsza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam się wygłupiałam. Nie pójdę do łóżka z pierwszym lepszym. Jak chcesz cos o mnie wiedzieć to znajdź sobie temat "molestowanie a óźniejsze życie seksualne" Chyba tak tam było i na pewno brakowało "p" w wyrazie późniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetza mówię, że nie o to mi chodziło. Intryguje mnie raczej fakt, że MOŻE JEDNAK jest tu ktoś w podobnym mi wieku, kto potrafi napisać coś więcej, niż kilka słów w temacie "całowałam się z chłopakiem - jestem w ciąży?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czekaj.. nie rozumiem :p chodzi o to, że napisałam, że nie chce z pierwszym lepszym tylko moim chłopakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko, czy rzeczywiście masz naście lat... Wiesz, kafe to kafe. Jakie mogłoby być pytanie, na które zna odpowiedź tylko ktoś w gim-lic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że są...Ale dopóki nie spojrzę w lusterko obok monitora, to myślę, że nie ma. :P Hmmmmm. O. Może cosik ze świata anime? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Deki
No pytanie, hmmm sa wydawnictwa ksiązek, gdzie się chodzi zapalic szluge itp. Ale jest jeszcze skype mozecie zobaczyc siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię skypa. Ostatnio jakiś Egipcjanin równo dwie godziny opowiadał mi o Niemkach, co to sami wiecie. Noł łej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię anime. U mnie w szkole jest na to szał :/ ja tylko się kilku znaków z katakany nauczyłam , lecz anime nie oglądam. Chcesz to możemy zobaczyć się na skype ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być podstępnie, długimi miesiącami planowana pułapka, mająca przyciągnąć moją uwagę nickiem, zachowaniem, itd., mająca na celu obnażenie mej twarzy. :classic_cool: Niepokoi mnie zwłaszcza wzmianka o katakanie, która jest obecnie jednym z rzadziej używanych sylabariuszy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w budzie jak chce się zajarać, to mówi się, że idzie się ciągać druta na dachu. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Deki
No to podajcie se na mailu zdjecia... I abyscie wiedzieli ze w 100% sa prawdziwe pozujcie do nich np: z jablkiem w tej lub tamtej ręce, kucając czy cos takiego, rozumiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pooatu często rysuję sobie jakieś znaczki, w zależności od humoru , pogody .. jak mam ci udowodnić, że jestem nastolatką ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie żadna ze mnie nastolatka - nie palę, nie piję, nie puszczam się, nie znam żadnego z tych chińskich znaczków, w życiu nie widziałam anime... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meli, a Ty ile wiosen sobie liczysz? Ja się przyznam szczerze, że jestem typem noł-lajfa. Fajkę miała tylko raz w życiu, a wódkę podkradam babci tylko wtedy, gdy jestem na wsi, na wakacjach. Bimberek z miodem. :) A i dziewitza wciąż. :classic_cool: Trzy zakonnice. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie pilam wódki fuuuuuuuuuj ! :Ppapierosy próbowałam ale nie pociąga mnie to. Seksu nie uprawiam. zostałam zgwałcona i nigdy nic nie robiłam później z chłopakiem. ostatnio pytałam o petting. Ale sie boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×