Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WGardełkoUwielbiam!!!

Kocham jak mnie wali w gardełko...

Polecane posty

Gość taki sobie facet w srednim wi
upodoban tyle ile ludzi na swiecie tylko odwaznych brak, by sie do tego przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
czemu nie napisałeś? :) to że idę spać nie oznacza, ze nie przeczytam wiadomości.... :( nie mogłam się doczekać, by tu wejść, a tu ci taka niespodzianka :( czyżby aż tak mało ludzi lubiło dobry sex? zgadzam się w 1000% że sex z nudziarzami jest prze nudny... a z moralistami jeszcze nudniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz abc;-)
do wgardełko fajnie o to chodzi, ja tam trafiałem na kobiety które nie lubiły zwykłego loda zrobić a o tym co ty robisz mogę pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
ja tylko dwóch miałam co uwielbiali :) w taki sposób jak mi się podoba... cała reszta albo im się nie chciało, albo ich to nie podniecało, albo z inną to by to zrobili, bo mnie nie chcą w taki sposób traktować... człowiek nie ma chyba szczęścia w tym życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek czlowiek
ja bardzo lubie to co opisujesz nawet niezle rano sie podjaralem czytajac;-) ale mam to rzadko bardzo rzadko a to uzaleznia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
""""""""""""""""""""""""""Mężczyzna zapowiada się na kiepskiego kochanka, jeśli: Nie potrafi dobrze całować Nawet jeśli wydaje się to oczywiste, podkreślmy: jeżeli mężczyzna nie potrafi się całować (wtyka swój język w twoje usta i oczekuje, że coś z nim zrobisz, gwałtownie sięga nim do twojego gardła, boleśnie uderza twoje usta zębami), z pewnością okaże się bardzo kiepskim kochankiem. Nie potrafi tańczyć Mężczyzna nie musi od razu być zawodowym tancerzem, ale jeśli nie potrafi utrzymać sensownego rytmu nawet przy wolnej muzyce, z dużym prawdopodobieństwem nie będzie miał wyczucia również w trakcie aktu miłosnego. Nie potrafi słuchać Nieistotne, jak silna łączy was chemia - bez właściwej komunikacji satysfakcja w łóżku jest niemożliwa! Jeśli na randce mężczyzna nie słucha tego, co mówisz, ciągle przerywa twoje wypowiedzi, nigdy nie pamięta o tym, co powiedziałaś, w trakcie rozmowy nie utrzymuje z tobą kontaktu wzrokowego, jest nieobecny, nie będzie cię słuchał również w łóżku. Jest w typie szybkiego Billa Im szybciej mężczyzna chce cię zaciągnąć do łóżka, tym mniej jest zainteresowany TOBĄ, jako istotą ludzką i tym mniej go obchodzą twoje potrzeby! Jego wygląd pozostawia wiele do życzenia Zaniedbane, brudne paznokcie (chyba, że jest mechanikiem samochodowym lub wykonuje inny „brudzący" zawód), nieświeże ubranie i włosy - wszystko to świadczy o tym, że w innych miejscach będzie równie nieciekawie Jest egoistą Jeśli mężczyzna jest skoncentrowany wyłącznie na sobie, ciągle opowiada o SWOICH dokonaniach, SWOIM aucie, SWOJEJ karierze, jeżeli daje ci do zrozumienia - choćby najsubtelniej - jak świetny jest w łóżku i jak bardzo jego "eks" ceniły go w tych sprawach, z pewnością okaże się kiepskim, egoistycznym kochankiem, którego obchodzi zaspokojenie wyłącznie własnych potrzeb. Nie stroni od mocnych trunków Tego chyba nie trzeba komentować, prawda? Mężczyzna okaże się cudownym kochankiem, jeśli: Nie boi się kontaktu wzrokowego ... i jest w pełni skoncentrowany na tobie, co nader chętnie ci okazuje. Ale uwaga - mężczyzna tego rodzaju to typowy Casanova. Tym niemniej okazuje się doskonały w sztuce ars amandi. Doskonale całuje Mężczyzna, który całując nie spieszy się, używa bardziej ust niż języka, a po pocałunku nie jesteś pokryta jego śliną od policzków aż po brodę, okaże się cudownym kochankiem, wrażliwym na reakcje twojego ciała. Jest znakomitym słuchaczem Uważnie słucha tego, co mówisz, nawet, jeśli kompletnie go to nie interesuje - nie chodzi o to, że udaje - słucha, ponieważ ciekawisz go TY. Słuchając, dostrzega również wszelkie niewypowiedziane niuanse. Jeżeli mężczyzna nie dba o to, co mówisz, tym bardziej nie będzie troszczył się o to, czego pragniesz. Jest delikatny i subtelny Na randce stara się mieć z tobą kontakt fizyczny - trzyma twoją dłoń, obejmuje cię w talii ramieniem, bawi się twoimi włosami, w trakcie pocałunku dotyka twojej twarzy. Zamiast rzucać się od razu na twoje miejsca intymne, chce po prostu przebywać blisko ciebie. Mężczyzna, który interesuje się tobą poza sypialnią, będzie również zwracał na ciebie uwagę w łóżku!""""""""""""""""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogotg
jestem kobietą i uważam ,że taki lód jest fajny-niestety nie mam z kim tego zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
kobiecie trudno znaleźć faceta który umie i wie co robi w łóżku, zaś facetowi równie trudno jest znaleźć kobietę któa umie i wie co robi w łóżku... powyższe skopiowałam z jednej strony. jest w tym sporo prawdy :) sprawdziłam :):):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht5y6
ja uwielbiam jak kleka przedemna ja sie nachylam i mu ostro ssam tak wpycha do samego konca a on bawi sie moja dupeczka i cipeczka:D tez mamy swoje zboczenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
szukaj a znajdziesz :) gdzieś w końcu znajdzie się facet i dla ciebie :) tylko musisz tego bardzo chcieć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktolubilody?
ja!!!! uwielbiam, są dla tym co miód dla Puchatka!!! lubię mu to robić, szczególnie rano gdy obudzę się wcześniej, to go budzę w taki sposób:) to jest naprawdę przyjemne, gdy trzeba uważać na swoje ruchy by on nadal spał:) po cichutku, powolutku, a kończy jeszcze zanim dobrze się wybudzi:) czy to nie cudowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsooon
a lubisz jak ci się spuszcza na oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogardełka
do autorki: a lubisz, albo czy może próbowałaś...jak to zgrabnie powiedzieć...czy twój facet wkłada ci czasem dłoń do ust głęboko? co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoNN
Miałaś go tak głęboko w gardle i nie poczułaś że się już spuszcza?Przecież sperma ma smak a gardło nie jest szerokości wiadra.Nie wierzę ci za grosz, wiesz dlaczego?Bo opanowałam tą technkę i sperma przy tak głębokim wsadzie idzie pod pewnym kątem-tzn podrażnia górne partie z tyłu podniebienia ,prawie tak jakbyś miała je zdarte przez powiedzmy długi kaszel i nie ma mowy byś nie czuła że już kończy.Tymbardziej że nie jest to takie sobie leniwe lizanie loda tylko naprawdę intensywne,spazmatyczne ruchy .Mnie od przedwczoraj gardło boli jak po zdarciu pumeksem a ty nie zauważyłaś ze ci skończył w ustach?To ci się chyba śniło bejbe.Wyobraźnię masz dobrą,teraz trochę popraktykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amator_minet
Hmm, ale to wszystko o czym Wy tu piszecie ejst calkowcie normlane, kazdy robi to co lubi i co go kreci, a najbardzoej wlasnie lubie Kobiety, ktore nie wstydza sie powiedziec co lubia i moiwa o tym wprpost. Moiwa rowniez o tym, jakie maja potrzeby, znaja Swoje atuty i wiedz ajk je podkreslic i wykorzystac. A ja sam np. uwielbiam robic minete kobiecie, uwielbiam wbijac się cholernie gelboko jezorem w muszleke ( tak, ze krztusze sie nieraz jej sokami) i wylizywac jej wewntrzne scionaki a oalcami w tym samym czasie piescic lechtaczke a czasem tez analek i czuc jak kobieta cala sie wije i ejczy z rozkoszy...cos cudownego.. Pozdrawiam, M. tajemniczy31@gmail.com skype: marmmm30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej żony
nieoNN to taka z ciebie lodziara ? Pod czarnym pełnym nickiem jesteś dużo grzeczniejszą kobietą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
Ja tez to uwielbiam, kreci mnie to tak bardzo, ze potem wystarczy kilka min sexu i mam... :) Nie wiem jak moze to nie byc krecace, tak samo sex analny- przeciez podcza stego sa takie odlaoty, orgazm mam wrazenie jest silniejszy niz np lechtaczkowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
pierwszy raz mi się zdażyło że skończył w środku. może ty już się nauczyłąś i wiesz co jest co. ja nie poczułam ani smaku ani żadnego tknięcia o którym ty mówisz, ani zdarcia... a w ogóle to nie rzucaj się tak, ja tu o swoich odczuciach napisałam nie o twoich. tyle masz w sobie goryczy, że szok... dzisiaj mam chęć na taką delikatną i romantyczną miłość... jakoś melancholijnie się dzisiaj czuję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amator_minet
Masz racje, seks analny jest super, ale trzeba kobiete odpowiednio przygotowac, dobrze rozluznic,wyluzowac... A seks orlany obustronny, to cos pieknego.. Jestem kobieta, odeziwj sie na emial, lub skype, wymienimy zdania na ten temat, bo lubie kobiey ktore smialo moiwa co oubia pozdrawiam, T. tajemniczy31@gmail.com skype: marmmm30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
palce mi wkładał do ust i również otwiera mi usta palcami w trakcie loda:) dziwne mi się to wydaje i w trakcie wstydzę się bardzo, ale ..jemu tak się czasami podoba... a tobie kobieto to ja wcale niczego nie muszę udowadniać ani nie będę cię przekonywać, powiem ci, ze mi to wisi, jakie ty masz zdanie na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oljkhg
"Zdesperowana Domowa Żona o mnie sie nie martw, zaden klasztor by mnie ie przyjal, moze tylko mam za duzo klasy zeby ruchanie gardla uwazac za .. przyjemne .." ---znaczy co z tymi klasami.Usilujesz nam tu powiedziec zes skonczyla cala podstawowke?Tak?Az tyle masz klas? No bo co do tego kto co lubi-to chyba klasy maja sie nijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F12
brak jej klasy do głębokiego gardła!!!!!!!!! ahahahahahaha nie mogę!!!!!!!!!! zaraz pęknę ze śmiechu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnaoddwóchmiesięcy
zostawiłam faceta który nie chciał mnie lizać, ani nie chciał bym mu loda robiła.... szkoda życia na takie związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda,prawda:-P
Mam 16 lat i niewiem co moze byc fajnego w robieniu loda,wcale mne to nie podnieca,a moj kochany robi tylko to co ja chce,kochamy sie 7 razy na dzien i to tak ostro ze sasiedzi slysza i raz to nam az uwage zwrucili. Wiec nie ma jak normalny seks.a ty w gardelko-jestes na maksa poj*bana i wspolczuje tobie i twojemy nie szczesliwemu facetowi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiowawka
biednemu facetowi? pojebana? ten facet ma takiego farta jakiego większość z nas nie miała w całym swoim życiu!!! :P:P:P swoją drogą zazdroszczę mu tak bardzo, że myślę, by kolejną dziewczynę przepytać najpierw czy to robi, niż pakować się w kolejny związek z ograniczeniami. pozdrawiam autorkę i ślę piątkę jej facetowi!!! :):):):):):P:P:P:):):):):P:):):):)P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saki
Oj i ja bym tak chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryUpojnej Fan
Prawda,prawda:-P kochana masz 16 lat więc lepiej się nie odzywaj jeszcze nie wiesz co to seks, i to że ci chłopak fiuta w cipę wkłada nie znaczy że wiesz co jest grane. Ale pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×