Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WGardełkoUwielbiam!!!

Kocham jak mnie wali w gardełko...

Polecane posty

Gość janiemogę....
jak można nie lubić robić głębokiego loda? ja swojemu robię takiego, ze tylko miauczy i stęka...... skoro mnie zadowala fakt, ze on jest zadowolony, i to jak, to tym barddziej jestem za tym, by kochać lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fra123
Ilu facetom robilas juz loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemogę....
kto? ja? ja miałam 4 związki, ale trzem robiłam loda, ale tylko jeden miał porządne szczęście w tym temacie:) i był naprawdę zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
janiemogę.:) super ze lubisz;0 ale tylko 3 lody/:))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fra123
tzn loda robisz tylko jak jestes z facetem w zwiazku? Ja nie jestem w zwiazku, ale do loda znajde zawsze jakas dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Mi pierwszego loda robila zona mojego kolegi z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemogę....
lodów to ja bardzo dużo robiłam:) ale z trzema... a co tam, liczy się jakośćź a nie ilość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
witam :) co porabiacie? widzę że jest trochę wśród nas doświadczonych kobiet:) fajnie :) szkoda tylko, ze tak krótko się wypowiadają :) a panowie? panowie mogliby napisać o swoich fantazjach, to może któraś z nas skorzysta i je wykorzysta:) kto wie.... :) kto z was uprawiał dzisiaj miłość francuską? od razu napiszę, ze ja niestety nie...... ale zapowiada się coś na jutro, chociaż w nawale spraw, nioe wiem czy nam czasu starczy..... :):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Masz racje - jakosc sie liczy. Mi najlepszego loda robi moja kolezanka z pracy. A to dlatego ze ma piercing na jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
woooowwwww raz tylko całowałam sie z facetem z kolczykiem w języku... roztopiłam sie w mgnieniu oka...szkodaże do niczego nie doszło, bo aż ciarki mnie przeszywały jak mnie lizał po szyi, piersiach... ach, jakże szkoda..... pewnie by to było niezapomniane uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
No moja kolezanka robi to fantastycznie. Reka sciaga mi skorke z zoledzia i tym chlodnym piercingiem dotyka mojego zoledzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO EWKAA;-)
ja tam wole lodzika ze spuszczaniem na cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
jak sobie kobieta życzy można tu i tam ale jak połknie to facetów to podnieca na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
ja często połykam...... wstydzę się ale.. no cóż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO EWKAA;-)
mie tu jedna podieca jak pisze jak huj i bedziee moja! az mi staje huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
Ja mam wiele różnych technik 'obciągania' ;) Mój facet odlatuje, ale fakt, że ja uwielbiam ssać mu kutasa i wyprawiać językiem różne cuda, a więc staram się jak najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
a czemu się wstydzisz? że połykasz- poważnie? ;) Jeśli chodzi o zakonczenie, ja lubię różnorodność- kiedy On kończy w moich ustach, gardle, kiedy spuszcza mi się na twarz, piersi, na pupę, w pupę ;) etc Wszystkie zakończenia są fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obimbambom
mnie najbardziej podnieca gdy to ja decyduje jak głęboko wchodze i widze jak sie przydławia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
Ja też uwielbiam wręcz jak On przejmuje inicjatywę, np leżąc na stole, z głową lekko odchyloną- już poza blatem, jak wkłada mi go do samego końca, a ja staram się jak najdłużej wytrzymać- KRĘCI MNIE TO CHOLERNIE Nie wiem, może wlaśnie taka uległość w łóżku jest mi potrzebna, bo w pracy i w życiu mam raczej dominujący charakter.. Mnie to nie uwłacza zupełnie, lubię być jego suczką... Och... idę się bzykać ;) Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
wiem że to dziwne, ale naprawdę wstydzę się jak już sie wszystko kończy, a jak połknę a on na dodatek zapyta co z tym zrobiłam, to mam policzki jak buraki.... ale to też mnie jara.... on powiedział że go podnieca też jak mnie widzi jak się wstydzę...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
WGardełko:) co jeszcze lubisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
:) jest dużo przyjemności które lubię :) na przykład szaleję z rozkoszy, gdy mnie liże, ale tak, że co rusz pakuje język do cipki, a potem przechodzi do lizania dupki:) i liże tak zachłannie, wylizuje mnie od środka, wkłada palec i język jednocześnie, wkłada palce i rozmasowywuje mi dupkę powolutku, dookoła, liże znowu całym językiem, ustami wsysa się w dupkę, i ślini mnie... uwielbiam gdy wkłada dwa palce wskazujące, tak mi to powiedział, bo ja nie umiem rozpoznać które wkłada :P ale powiedział, ze podoba mu się jak drżę gdy wkłada dwa wskazujące palce, masuje najpierw powoli, rozciąga lekko dupkę i wtedy pluje mi do niej... wiecie, że to ciepełko które wtedy nastaje jest ... niesamowite? :) czasami pluje tak po kilka razy, rozmasowywuje dupkę i znowu powtarza całą sytuację, pluje dużo do środka i wtedy podjarany wstaje szybko i wchodzi , wsuwa się penisem tak łatwo.. ach..... a ty co lubisz? napisz mi jak to robisz, co cię podnieca, albo co chciałbyś i jak chciałbyś to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
A moze masz ochote na mojego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a robic nie ma komu
WGardełkoUwielbiam!!! jestes online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
hej, weszłam znowu, spać nie mogę po kawie :) co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx:-P:-P:-P
Do w gardelko uwielbiam cie jestes zaj*bista, ja tez sie wstydze polykac ale mojego faceta tak to podnieca, ze zrobil by prawie wszystko za to. Jak ja mu robie loda to jego mina jest bezcenna. Bylam w trzech zwiazkach kazdy chlopak mowil ze to ja najlepiej ze wszystkich ich dziewczyn robilam loda. Robie mu loda w kazda noc ze dwa razy,a ci*ki daje z 7 razy do konca. Jest zajebiscie, moj facet mowi ze jestem nie wyzyta ale wiem ze go to zaj*biscie kreci,jak zobaczy mnie rano po przebudzeniu to od razu mu staje i nie ma wyjscia musze mu dac,ale najlepiej jest z rana bo ma taka krzepe. ...:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx:-P:-P:-P
A ty saki- ja nie potrzebuje treningow ,mam duze doswiadczenie i bys sie zdziwil co bym robila z twoim ch*jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana jako jedyna NIE ma tutaj mózgu, albo nie, jedynie pnia mózgu przeżartego debilizmem i wie, co się z czym je.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie, że ZDŻ ma mózg, a nie jedynie pień...itd., dla tych wolniej kojarzących. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahha
napalonemu się z deka poj3bało w główce :P szaleje na pomarańczach, :ona m.i.n do EWka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×