Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WGardełkoUwielbiam!!!

Kocham jak mnie wali w gardełko...

Polecane posty

Gość WGardełkoUwielbiam!!!
Dzień dobry :) :) :) :) Ci co chcą dłonie pakować, zastanówcie się lepiej, bo możecie dostać po twarzy :) od swojej kobiety :) Mialam długi związek z mężczyzną, który uwielbiał jak klękałam i pochylałam się mocno, a on klęczał z lewej strony, nagusieńki, napalony i bawił się moją cipką i moją dupką :) Ktoś tu napisał że mu się to podoba, a ja mogę tylko dodać, zę to jest naprawdę fajne :) Mój mężczyzna potrafił robić to godzinami. Nie macie pojęcia jak mnie wszystko bolało na drugi dzień... Chciałam też wspomnieć, ze niestety w trakcie minetki nie dochodzę, nigdy w życiu nie doszłam w trakcie lizania... Nie wiem, czy to moje podejście zawiniło, czy jak... Ogólnie to najczęściej dochodzę gdy się masturbuję, sama całkowicie, ponieważ wtedy mogę sobie postękać jak mi się podoba, mogę się krzywić, robić miny, a z facetem to wiadomo, chciałabym zawsze wyglądać apetycznie i pięknie, a krzywiąc się w trakcie oragzmu, raczej bym go odstraszyła... Takie mam wrażenie. Widziałam jednak minę mojego ostatniego faceta, z którym sex trwał 2 minuty, o minecie nawet mowy nie było, ale za to gdy dochodził, to był tak tragicznie wykrzywiony , ze szok... Nie chciałąbym by mnie ktoś zobaczył w trakcie... Jak ja mam to przezwyciężyć? Czy to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowek
Co tu przezwyciężać? Rób tak, żeby było Ci dobrze. Bo: 1.facetów strasznie to kręci, jak dziewczyna robi sobie dobrze - i mówię tu o wszystkim z tym związanym - czynności, mimika, atmosfera - to jest prawdziwa intymność 2. on i tak dojdzie (tak na 95% ;)) 3. nie ma sensu wstydzić się siebie, to tylko zmniejszy przyjemność z seksu Ankieta dla facetów: wchodzicie do domu, widzicie swoją panią leżącą na łóżku i pieszczącą się. Co robicie? Ja się domyślam :D mrowek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja idę
do lodówki po piwo a potem oglądam mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowek
Zuch! Nie dałeś się zaskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja idę
tam zawsze po wejściu do domu. Nic mnie nie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowek
Masz naprawdę bajeczne życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
ale mam ochotę... normalnie mam wrażenie, że nie wytrzymam... wczoraj miałam szansę, ale że to był nowy facet, pierwszy raz widziany, więc powstrzymałam się. ale mnie nosi... chciałabym spędzić z mężczyzną całą dobę w łóżku, i kochać się na różne soposoby aż do wycieńczenia :) ahhh...... jak ja bym chciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
a oto moja wypowiedź z innego tematu, gdubszy czy chudszy :) a ja wam powiem tak, szkoda, że facet nie ma dwóch penisów, jednego do seksu pochwowego, grubego i masywnego :) zaś drugiego cieńszego ale długiego, do seksu analnego :) byłabym w siudmym niebie :) a tak, to z jednym to albo gruby ci się trafi, co jest świetnby do pochwy, ale za gruby do dupci, przez co rezygnujesz z seksu analnego. albo znowu trafi ci się taki, co to ma cienkiego, i dzięki temu uwielbiasz seks analny, ale za to seks pochwowy nie daje ci satysfakcji... ah... poważnie byłoby nam kobietom dużo fajniej w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyy
Z jakiego regionu jesteś?? Mogę Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyy
Mój penis jest bardzo uniwersalny. 19cm no ale w sumie jest dosyć gruby. Jestem pewny , że po dobrej rozgrzewce w Twoją pupkę też by się zmieścił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
19 to w sam raz dla mnie :) i do cipki świetny i do gardełka :) ale do dpuki jest świetne te 19cm jeśli nie jest zbyt gruby... :( smutne ale prawdziwe :) jejkuuuuu ja chcę faceta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyy
no napisz w jakim mieście mieszkasz?? może nie daleko mnie ;) Pomożemy sobie na wzajem. Możesz mieć najlepszą randkę w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
hm.... w tym właśnie problem, pewna jestem, ze mieszkamy bardzo daleko od siebie.... napisz swoje miasto, to ci odpowiem czy jest szansa.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyy
okolice Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widze
w gardełko --------są ludzie co mają 2 penisy tylko trzeba poszukac o ile wiem to w polsce jest takich 3 panów .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona pyta
do uwielbiamwgardelko: mam juz dobrze ponad 20 lat i nie ma doswiadczenia w seksie mam chlopaka i kilka tygodni temu mialam z nim swoj pierwszy raz i jemu pierwszemu robilam loda, loda robilam z polykiem i spuszczal sie po pol minucie czasem po minucie a kochac sie nie umiem, nie umiem na jezdzca nie umiem sie poruszac tak to niezdarnie wyglada wiec robie mu lody on chce na jezdzca a ja sie wymiguje on mial przedemna kilka dziewczyn a w lozku tylko lezy i czeka az na niego wejde a ja sie krepuje bo nie wiem jak sie poruszac na jezdzca probowalam kilka razy i nie wychodzilo prosze poradz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo w gardełko
żałuj że nie masz orgazmu podczas minetki.Ja nieraz mam takie że normalnie mam wytrysk,dodatkowo jak mi wkłada paluszki mmmm cudo,orgazmy mam nieziemskie podczas minetki.Tryskam jak szalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saki
Wgardelko mam wielka chec zebys polknela moja palke:) uwielbiam to masz moze ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
mieszkam baaardzo daleko od krakowa... szkoda..... ja na jeźdźca też niezbyt lubię, ale ... pamiętam jak z moim byłym próbowałam i nawet mi nieźle szło. góra, dół, góra, dół, a dłoń moja pomiędzy nogami , pieściłąm się zachłannie, on miał 19cm, i był gruby, jarało mnie to, ze czuję jak się we mnie wpycha, i dostawałam orgazmu, ale to dzięki sobie samej, on tylko leżał jak kłoda i mruczał... na jeźdźca od tyłu bardzo mi sie podoba, bo czuję go w sobie intensywniej :) i na dodatek nie patrzę mu w oczy i jakgdyby zapominam, ze od mnie widzi :) parerazy zrobiłam to kucając nad nim :) co mu się bardzo podobało :) kucnęłam, wprowadziłąm go do cipki, po czym robiłam takie jakby przysiady, ale podnosiłam się tylko troszkę, ale kilka dni bolą po tym mięśnie nóg... :P podobało mi się jak siedzę na nim okrakiem i wyginam się do tyłu, tak, ze łokcie opieram o jego nogi, albo on rozsuwa nogi a ja siedząc na nim wyginam się i kładę się na plecach :) jednak muszę powiedzieć, ze z innym, który miał 17cm, to była męcząca pozycja, bo on wyskakiwał z cipki i znowu musiałam wstawać by go włożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saki
moj by ci nie wyskoczyl tylko czy go chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona pyta
dzięki za odpowiedz ale co ja mam w takim razie robic jesli na jezdzca nie umiem kochalismy sie kilka razy jak narazie i on tylko lezy a ja na nim ale nie wychodzilo bo nie umiem a moze bo sie wstydze wiec zawsze robilam loda z wytryskiem do buzi podobalo mi sie i jemu tez ale on chce na jezdzca a ja sie wymiguje i robie loda co robic nie chce go stracic on mial dziewczyny w przeszlosci ale chyba nie ma duzego doswiadczenia bo tylko lezy i nawet nie mowi mi co i jak robic to moj pierwszy chlopak i chce z nim byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
wiecie jaką pozycję uwielbiałam kiedyś? z tym co miał 19cm? taką, gdzie kobieta leży na boku z podkulonymi nogami, a mężczyzna klęczy pomiędzy jej nogami... :P :P :P normalnie odlot!!!! penis stymuluje tą część cipki, w której odczucia są bardzo silne :) tak jakby wchodził tam gdzie jeszcze nikt nie był... ja chcę faceta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chcę długiego lizania i długiego pieprzenia się od tyłu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bożeeee......... jak ja tego pragnę!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saki
mowie ze wypieprze cie jak nigdy nikt dotad to mnie ignorujesz:( mam na Ciebie straszna ochote, mam nadzieje ze moj kutas spelnilby Twoje oczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
wyłącz myślenie o jego byłych i swoim braku doświadczenia przede wszystkim. jak on już się położy, to usiądź na nim, ale zanim go wprowadzisz pomasuj okolice penisa dłonią, uśmiechaj się , pokażesz mu tym, że to co robisz sprawia ci przyjemność :) pośliń palce i masuj cipkę i główkę penisa, znowu pośliń, dotknij dłonią główkę penisa po czym złap go w dłoń i przytrzymaj, chodzi o to, zebyś to czuła, że to ty decydujesz że on w ciebie wejdzie. wsuń się na niego i przylgnij całą gorącą cipką do jego krocza. zanim zaczniesz unosić dupcię najpierw poruszaj się trochę w prawo , w lewo. tak, jakby to powiedzieć, ocieraj się o jego krocze mając go w sobie :) to jest naprawdę fajne uczucie i dla niego i dla ciebie :) a potem paluszki na cipkę i masuj się, nie czekaj na niego, sama to rób, masuj łechtaczkę i zacznij co jakiś czas unosić biodra lekko, i siadaj na nim znowu, i tak w górę i w dół, w górę i w dół... rozumiesz? wiem, ze narazie ci się wydaje trudne, ale po kilku razach będziesz poruszać się automatycznie :) praktyka czyni mistrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona pyta
dzięki rozumiem :) a to trzeba szybko czy pomalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
spokojnie, pomalutku najpierw :) a w miarę jak się będziecie bardziej rozkręcać to szybciej :) napisz mi swoją ulubioną pozycję i zae szczegółami jak to robisz :) człowiek całe życie się uczy, a nuż wiesz coś czego ja nie wiem? :) proszę cię.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
w gardelko gdzie te paluszki tam wkladasz co? ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona pyta
dopiero kochalismy sie kilka razy i on zawsze chcial na jezdzca bo z tamtymi tez tylko tak sie kochali bo znam jedna jego ex i opowiadala ze przez pol roku tylko na jezdzca no a ze nie jestes jeszcze doswiadczona to zawsze robie loda z polykiem to moja ulubiona pozycja ;) moze sprobuje glebokie gardlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona pyta
wlasnie chcialam sie ciebie zapytac jakie sa jeszcze pozycje w ktorych kobieta dominuje oprocz na jezdzca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×