Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
oj viviatko a ty co ?? myślisz, że tobie odpuszczę ?? a ty co masz zamiar zrobić w sprawie wiadomej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
noooooo :D:D:D a powiedz mi co to jest śliski kocyk heheh - bo słyszałam ale jakoś nie pamiętam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ej kto tu pije ? w sprawie księcia, zamku itd itp ? mundurowy dostał aut czas go kimś zastąpić :) Taki jeden witamy ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczyna mi się obrywać :P węszę tu jakiś spisek ;) co do jutrzejszego dnia to już mam plan, po 1 wyspać się, przecież na 22 idę do pracy, po 2, to zależy od pogody, rower, albo książka, czeka na mnie kilka tytułów, a po 3 po południu mam mieć gości u siebie, i w ten sposób upłynie mi niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mundurowy jest oficjalnie lekceważony i omijany (ostatnio gdy myślałam że widzę jego auto na horyzoncie to się w krzaki wpakowałam i schowałam), nic więcej w jego sprawie robić nie będę - pozostaje mi tylko czekać aż moje durnowate serducho się go całkowicie wyrzeknie :P nie stanę się dla niego zabawką i odskocznią, myślę że zasługuję na trochę więcej. również jego żona nie zasługuje na taki los, gdybym była mściwym człowiekiem to podrzuciłabym jej pewne informacje :classic_cool: ale zamknęłam już ten etap i chce tylko o nim zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, właśnie, co to jest ten śliski kocyk, pierwszy raz słyszę o tym, ale wyobraźnia po % zaczyna działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas jakie ciekawe książki będziesz czytał ? :) aaa i rowerk też fajna sprawa - właśnie narty i rower to dla mnie najlepsze sposoby na spędzanie wolnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha zależy jakim rodzajem mundurowego się jest. to również ma znaczenie :D bo mundurowy mundurowemu nie równy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj zazdroszczę - ja jutro oczywiście do pracy :( zwariuje do końca kwietnia przysięgam :) ale jak już będzie maj i wyrobie się ze wszystkim to też się będę relaksować i przyjmować gości i wogóle życie będzie piękne - dobrze, że jesteście bo ześwirowała bym już z tydzień temu hah:) a ci goście to fajni jacyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viviatka, oczywiście że zasługujesz na więcej, takie rzeczy nie powinny się dziać, jeżeli mam żonę to znaczy że ją kocham, a jeżeli dochodzą jeszcze do tego dzieci, to już wogóle jakieś nieporozumienie, a nie zdradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj a jak jest różnica midęzy mundurowym a mundurowym ??? i chciała bym zobaczyć cię w tych krzakach haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
to był bez?? może ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy mundurowy to balwan bo zaprzecza swej meskosci poddajac sie pod rozkazy wyzszego stopniem czytaj jeszcze wiekszego barana :D badz balwana :D ja tam mialem w dupie nawet pulkownika nawet mu nie salutowalem :D smialem mu sie prosto w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
i oczywiście zasługjesz na wszystko co najlepsze a serducho to się uspokoi za jakiś czas niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goście=rodzinka z wizytą, więc ok :) ksiązki Marcina Ciszewskiego, gościu w bibliotece polecił mi je i muszę przyznać że ciekawe, takie połączenie książki s-f z wojenną, ogólnie dużo czytam, więc mogę coś kiedyś polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas ja mam dzisiaj ciężk dzień - i czekam na lepszy kiedy napiszesz np: dziewczyny zaprosiłem fajną laske - a nie rodzina z wizytą ok jestem cierpliwą osbą poczekam ... :) nie czytałam - sprawdze :) a jeśli coś polecasz to napisz :) dzisiaj może nie koniecznie zapamiętam ale zawsze mogę jutro prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
taki jeden - sf to nie jest pranie mózgu - pranie mózgu robi na np tvn czy inne media :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
viiatko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
w jakim temacie ??- bo to jest pijany topik i ja jestem lekko wstawiona, więc wiesz myślenie przychodzi mi z lekkim trudem hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam , sami się narzucili :P ale lubię ich s-f może być różne, to nie tylko ufo, kosmici, kosmos, bądź jakieś potwory, akurat tego typu mnie nie interesują ja bardzo chętnie - jak napiszesz jakiego gatunku to ma być książka to coś znajdziemy :) a gdzie główny moderator czyli viviatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah popieram - pranie mózgu to nam funduje właśnie tvn i wszelkie stacje tvnopodobne :classic_cool: ja ostatnio niestety mało czytam, chociaż akurat teraz wzięłam się UWAGA za jerzego łojka i jego 'siedem tajemnic stanisława augusta' :P aaa i ostatnio po raz setny przeczytałam wiedźmin... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgazdzam sie,,,nadmierne
poswiecanie czasu telewizji tvn odmózdza w ogóle nie ogladam telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
viviatko miałaś napisać co to jest - śliski kocyk ?? pewnie coś z erotycznego ?? ja jeśli chodzi o zapożyczenia z kafeterii uwielbiam "wzrok tęskniący za rozumem" hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×