Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

seks na plaży miła rzecz :) dwa dni, czyli będzie co świętować :D tort gotowy? przyjęcie przygotowane ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem że ty bardzo chętnie 🌼 :D ostatnio pewne plażowe fantazje przewijały się przez nasz topic ale to raczej takie niewinne wyobrażenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
słuchajcie pojawił się problem - ja wprawdzie mam doświadczenie z niedziałającym sprzętem ale nie chciała bym być nie delikatna ) może jakieś męskie rady ?? chyba, że viviatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj refleks mi siada mrówek dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w górach a ostatni raz gdy byłam nad morzem nie wiedziałam co to seks :classic_cool: więc czy to takie fajne ? piasek jest gorący i gryzie w tyłek, co w tym miłego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
Dieta, używki, zmęczenie, sport - wszystko ma wpływ. Rady - jak po wzięciu do ręki lub polizaniu nie rośnie, to już chyba dziurawa dętka i musi odpocząć. Chłop też człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo, właściwie to ja na
i teraz jest wielki problem, dziewcyzna myśłi, ze to z nią coś nie tak, a była naprawde dobra, problem w tym, że ja cierpie, na pewną neurologiczną chorobę - i właściwie za te rzeczy nie powinienem sie zabierać, bo i tak nic z tego nie wyjdzie ;/ tyle, ze ni che jej tego mówić, bo i tak powie, że sobie to wymyśłiłem ;/ Zresztą takich rzeczy się nie mówi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie to nie są fantazje - ja to miałam w pakiecie :) to znaczy barak tego hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
o takich rzeczach się nie mówi ??? nie masz zamiaru powiedzieć kobieicie, że jesteś chory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo, właściwie to ja na
no masakra ;/ ale ide spać bo zmęczenie serio bierze, tylko głuipo mi cholernie i skzoda jej, bo dziewczyna normalnie jest dosyć zakompleksiona a teraz bedzie jeszce bardziej ;/ a to przecież ja mam prbolem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo, właściwie to ja na
no nie mam zamiaru, niektirych rzeczy kobiecie nie można mówić, to dla niej groźne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
jeśli to jest choroba neurologiczna i wiesz, że masz problem to nie rozumiem o co kaman ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
Polecam szczerą rozmowę. Z biegiem czasu i doświadczenia doceniam coraz bardziej jej znaczenie. ja bardzo chetnie - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
jak się wabi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo, właściwie to ja na
tzn ja o rade się pytam, jak z tego wybrnąć, żeby dziewczyny nie urazić :/ bo prostu zmęczeniem sie wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
mrówek dlaczego pytasz? jestem starsza od ciebie o ....trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, przypomniało mi się jak moja sąsiadka, miała jakieś "ale" do moich znajomych, imprezowali kiedyś u nie, no i jak to bywa po % wpadli na głupi pomysł napojenia piwem psa,nalali mu do miski,a on to wychłeptał wszystko :) wpominała później że pies przez cały dzień wymiotował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
mrówek fajnie, że jesteś - tylko, że to nie jest chyba topik dla ciebie- :):) aniś ty samotny, ani pijany :):): wiem - wrzucimy cię do kategorii- piękny hahah :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
sonia - słodkie :) ja niestety z braku czasu nie mogę mieć psa - mam kota za to - on sam się sobą zajmuje hahah :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo, właściwie to ja na
ok ja ide spać, właściwie to głupie rzeczy tu pisze, jak chciał się usprawidliwić :/ a spiepr.ylem po prostu :/ . Dziś w ogolę nie umialem się skoncentrować, podczas akcji układałem pln dnia na niedziele, a nie o tmy co robię :/ szkoda mi tylko jej :/ ok ja spadam, dzieki za rady, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - jestem, jestem, jeszcze nie śpię, chociaż mam straszną ochotę się położyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
dobranoc a skoro już byłeś u nas to wróć i powiedz - słuchajcie jest ok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja nie muszę się kłaść chyba zasnęlam na siedząco hahah :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na opadających sprzętach nie znam więc będę milczeć :classic_cool: też kiedyś poczęstowałam mojego kundelka piwem ale mój miał chyba mocniejszą głowę bo nic mu następnego dnia nie dolegało :classic_cool: ah, ale 2 lata temu poszedł w świat i nie wrócił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, właściwie to ja na - spieprzyłeś sprawę, świadomie, bądź nie świadomie, ale powinienneś być z nią szczery, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas to musimy cię jakoś rozkręcić skoro już chcesz uciekać !! ja właśnie miałam akcję ratunkową więc zostałam rozbudzona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×