Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
cześć słońce :) stęskniłam się :) bardzo się ciesze, że ci urodzinki minęły w fajnej atmosferze :):):) widzisz jak znikasz to topik zamiera :(:( lukas się pracą tłumaczy hahah :) ja jestem żywym trupem :( i tak to nam życie przecieka przez palce :P ja zmykam w sobotę rano i wracam dopiero czwartek :) już się nie mogę doczekać - a jeśli będzie taka pogoda jak prognozują śliczne pogodynki w tv, to na pewno odpoczne - przede wszystkim będę oddychać - leśnym a nie biurowym powietrzem :):):) i jakby co to mam nadzieję, że będziesz kontynuować sobotnie nocne polaków rozmowy - bo to męcząca ale bardzo odprężająca rozrywka hahah :) i jak wróce to poczytam 🌼 a zapas zrobiłaś w końcu jakiś ? 🌼 a co fajnego kupiłaś w Krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh no zamiera nam topic bo jesteśmy zapracowanymi i i zaangażowanymi w rózne sprawy kafetarianami więc w tygodniu nie jest nam przewidziane siedzenie godzinami na tej wspaniałej stronie :classic_cool: nie wiem jak z pogodą na łikend ale coś w kościach czuję że wygrzejesz się porządnie w słoneczku i wrócisz mega zadowolona ze swoich wojażów majowych 🌼 a potem zasiądziesz na kafe i zdasz szczegółową relację :D PODKREŚLAM - szczegółową :classic_cool: ja nie wiem jak to będzie w sobotę u mnie, możliwe że pojadę do domku nad jeziorem ALE zaznaczam że jechałabym NIE w celach wypoczynkowych także może uda mi się z tego jeszcze wykręcic :D a w krk kupiłam śliczny zegarek 🌼🌼 taki prezent urodzinowy sobie sprawiłam :) i do tego torebkę, portfel, płaszczyk (nie wiem po co ? był śliczny :D) i jakieś gacie bo zauważyłam że nie mam co na tyłek już założyc :D wypad udany w 100% a teraz biorę się do roboty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
hahah :) też tak mam, że kupuję coś czasami bo mi wpadnie w oko a potem zachodzę w głowę po co mi to ?? ale płaszczyk to się zawsze przyda - trochę później :P niestety tak to już jest, że na lato czeka się z niecierpliwością a potem nagle szast prast i wykopki haha:) i wtedy zajrzysz do szafy a tam niespodzianka haha :) oj - ktoś powinien wymyślić lekarstwo na nadmiar słów czytaj słowotok :) pa :) też lecę do pracy dalej :( pozdrawiam robaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
aaa zapomniałam dodać, że te gacie to bardzo dobry kierunek hahah - bo w końcu nie znasz dnia ani godziny :):):) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, kobity ;) nie rozmawiają ze sobą przez jakiś czas, ale później, pierwsze o czym będą mówić, to zakupy :P hahaha intensywny tydzień się skończył :D długiego weekendu niestety nie mam, poniedziałek, środa, piątek do pracy, wszystkim którzy mają mnóstwo wolnego, życzę pogody za oknem ( a zapowiada się pięknie :D ) pogody ducha, odpoczynku, i stosunkowo mile spędzonego czasu ;) kurde, życzenia jak na jakieś święta hehe czekam na relację po tym wolnym :) ja się biorę wreszcie za jedną z niewielu moich prawdziwych, sezonowych przyjemności, jazda na rowerze :D wreszcie idealna pogoda do tego :D zapewne dziś się tu pojawię później, ale powtórki z zeszłej soboty to chyba nie będzie :( dwa piwka, i grzecznie lulu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam się na kafe posterunku bo kilku drinach :classic_cool: czy są tu jakieś moje kafe robaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale tak jak by mnie nie było :( przez ostatnią dobę spałem raptem 3 godziny, oczy to mi się kleją, dawno taki śpiący nie byłem :( zaraz będę leciał, bo usnę na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydałoby się ;) ale naprawdę, za chwilę uciekam, dwa tygodnie nocek dało mi popalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh cóż pozostaje mi tylko wybaczyć ci ten senny nastrój i czule pożeganca// w ten chwiejnyyy sobotni alkoholowy wieczór piszę skromne cześć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które to już dziś ?? to pewnie jakieś pyszne pozytywnie pobudzające do działania piwko, ja już dziś pogrillowałam, obżarłam się, popiwkowałam i mam wyrzuty sumienia :o jutro będę pewnie obudzę sie z grubym tyłkiem :o nigdy więcej kiełbachy z grilla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko trzecie, ale ostatnie :P uwielbiam grilla :D kiełbaski, kaszanka, boczek, karkówka, hmm, niebo w gębie :D ja miałem dość intensywny dzień, po 3 godzinach snu czekały mnie zakupy, jak ja tego nie lubię :( pałętają się ci ludzie po tych sklepach, w galerii całmi rodzinami przesiadują, normalnie koszmar, a po południu wypad na rower :) 2 godziny pojeździłem, to jest to co tygryski lubią najbardziaj :D oprócz tego jeszcze kilka innych rzeczy, i w ten sposób zleciał mi cały dzień to piwo nie jest jakieś rewelacyjne, znowu zaczynam intensywnie ziewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas masz jakieś zachwiania nastroju, tobie nie dogodzi :classic_cool: ja dziś stoczyłam bitwę o kaszankę, załapałam się nawet na skrzydełko, dostałam również na koniec kiełbachę która uświadomiła mi narastający tłuszcz koncentrujący się głownie w okolicach tyłka i tak teraz przeklinam ją i mój apetyt :o i jak już pisałam, podzielam twoje rowerowe hobbi :D dzisiaj piękny dzień był, świeże powietrze, słonko, ładne widoki :D taaak, tygryski to lubią :classic_cool: ile kilometrów zrobiłeś ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuszczem nie ma się co przejmować :P raz jest, raz go nie ma, normalna rzecz ;) dziś jak na początki po zimie tylko 24, trochę za gorąco było, jutro mam plan przejechać się nad wodę, tam dopiero mam fajne widoki, ale jutro też trochę po sklepach muszę pochodzić :( za dwa tygodnie mam wesele no i wypadało by się w coś ubrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 to sporo, przynajmniej jak dla mnie. tzn u mnie są takie bardzo pagórkowate tereny, co chwile trzeba przemierzyć wielką górę a to kosztuje trochę wysiłku :classic_cool: i powiedz mi, co ty w tych sklepach tak poszukujesz ? w tych niedobrych, pełnych rozkrzyczanych ludzi sklepach :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, tłuszcz teraz rozchodzi się po moim dziewczęcym młodym ciele, atakuje rejony tyłkowe i pewnie zamieszka również w okolicach brzuchowych :classic_cool: ale rower jest skutecznym antytłuszczem, potrafi sobie z nim poradzić. myślisz że wypadałoby abym jutro wyciągneła swój rower i ruszyła tyłek na wielką wyprawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o zakupy, to w pierwszej kolejności koszula + krawat, jestem dość wybredny, i nic mi nie pasuje ;) oprócz tego wesela, w tym roku mam jeszcze dwa, więc przy okazji rozglądam się za większą ilością takich rzeczy, no i coś na co dzień, jakaś polówka, tshirt, spodnie, wolę raz porządne zakupy zrobić, niż co miesiąc za jedną rzeczą latać :P tylko ta czarna dziura w portfelu :( rower jutro, zdecydowanie TAK :) masz szczęście, w twoich rejonach chyba nie będziesz mieć problemu żeby znaleźć jakąś fajną trasę :) rower dobry na wszelkie bolączki, i na tłuszcz też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viviatko, chyba już Cię nie ma, kolorowych snów życzę, i też idę na zasłużony odpoczynek :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w ten piękny, słoneczny dzień :) weekend szybko minął, ale już jutro znów wolne :D teraz do pracy (nareszcie nie mam nocek), ale byle do 16, i tego się trzymajmy :D miłego dania dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
cześć robaczki :) wróciłam - byłam tylko parę chwil w pięknym pachnącym sosnami miejscu - i niestety okazało się, że życie pisze własne scenariusze :) umarł ktoś dla mnie bardzo ważny i już jestem po pogrzebie :( . Refleksje ??? miliony ale nie mam siły o tym dzisiaj pisać. A teraz opr: nie było mnie tyle dni a tu ciągle 31 strona??? oj lenie patentowane - żartuje oczywiście :) rozumiem, że nie każdy musi mieć słowotok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
jutro wieczorem ustosunkuję się do waszych wypowiedzi :):) ale dzień zacznę od roweru - muszę pozbyć się nadmiaru emocji - porządny wysiłek powinien pomóc :) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ktoś ty zabko ? jesteś samotna czy zajrzałaś tu przez przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
bo autorka nazwała ten topik w dość precyzyjny sposób - musisz być piękna lub samotna lub biegająca po kafeterii :) a ponieważ ja się dzisiaj czuję wyjątkowo samotnie to tak mi się zapytało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
zaskoczyłaś mnie - zaglądasz tu od paru dni ??? to fajnie, że się odezwałaś w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×