Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość Mrówek
Tak się zastanawiam...bo nigdy chyba jeszcze nie piłem do komputera..imprezy do późna to owszem, ale z ludźmi, bez monitora...co takiego robicie poza siedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie, dużo macie jeszcze siły żeby o tej godzinie siedzieć na kafe ? bo ja, napiszę szczerze, śpię na siedząco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówek
No to dobrej reszty nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas on nie chciał być szczery - on miał nadzieję, że wypali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, czy tylko mi coś to forum nawala, strona 30 tego topicu mi się nie pokazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo, właściwie to ja na
może i powinienem, głupio, mi teraz, bo wiem, że ją uraziłem, nie powinienem sie do tego zabierac :/ ok pozdrawiam, to kurde tera zdla mnie serio nie jest smieszne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie mogę w to uwierzyć kurcze :) jest 03.30 szaleństwo - viviatko nie mówię o sexie nad bałtykime - każda plaża która się nada jest ok :) a piasek wchodzący w tyłek nie przeszkadza jeśli jesteś z właściwą osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
mój post zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
coś jest nie tak z kafe chyba :(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co się dzieje :( nie idać nic na 30 stronie tego topicu :( chyba trzeba się będzie położyć, może jutro zadziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
coś się chyba spieprz.......ło z kafe :) dobranoc kochani :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę spać, nic nie widzę na tym forum, jak będzie ok to tu wpadnę, życzę wszystkim spokojnej nocy :) ja bardzo chętnie, viviatko, kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteryjna awaria rozgoniła towarzystwo :classic_cool: ukrócono nam nocne pijaństwo. a ja jeszcze w szlafroku i mokrą głową życzę moim kafe robakom miłego dnia i zbieram tyłek do pracy 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, a tak zaczynało być fajnie w nocy :D przynajmniej wcześniej poszedłem spać, bo ostatnio chodziłem po 6 i wczoraj też myślałem że do tej posiedzimy :P miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
cześć robaczki 🌼 głowa mnie strasznie boli :( ciekawe od czego ?? zabieram się do pracy dopiero buuu :) a tak ładnie na dworze :( dobrze, że wczoraj kafe zastrajkowało hahha bo jednak chyba przesadzamy z tym siedeniem po nocach haha :) miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no robaczki, czas powoli zbierać się do pracy :( cholera, kiedy ja się wreszcie wyśpię :( miłego wieczoru dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Hej hej w niedzielę kwiatek], jak tam ? widzę, że nikt dyżuru nie pełni po nocnym szaleństwie ??? :) Lukas jest w pracy :( biedaku chyba wolę jednak w nocy spać hahah viviatka ???? gdzieś ty ?? nie piłaś, wyspałaś się i co ?? czyżby jeszcze w pracy :):) ?? Ja całkiem niedawno z pracy wróciłam, ale przyznam, że tak mi się dzisiaj chciało , że o mało nie rzuciłam wszystkiego w pioruny :)haha musiałam wstać o ósmej więc generalnie cały dzień czułam się tak jakby za chwile potrzebna była reanimacja :) Mrówek pozdrawiam Dlatego moi drodzy to był ostatni raz za stara jestem na takie numery następnym razem nie pije, nie opowiadam kawałów tudzież innych głupot i kontroluje sytuację niech mi ktoś powie na której stronie zaczęliśmy wczorajszy wieczór żebym przypadkiem tam nie zajrzała hahah. Viviatko rób zaopatrzenie jakby co, mam ochotę zobaczyć w końcu jak ci e ucieka :) :) pozdrawiam i kolorowych robaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w pracy ale wlasnie mam tu mala awarie :( ja to mam pecha :( ja bardzo chetnie - nie podoba mi sie Twoja deklaracja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
pecha ? no coś ty ? awaria = przestój = czas spędzony na kafeteri płatny extra ahah :) chyba, że pracujesz w systemie akordowym, to wtedy faktycznie - pech :( Siedemnasty tydzień roku pańskiego 2012, czas rozpocząć. Do urodzin viviatki pozostał..... 1 dzień ? Viviatko sprecyzuj kiedy otwieramy tego szampana jutro ??? :):) Do wyjazdu w dziką głuszę bez zasięgu - 5 dni :):):) I chociaż mamy poniedziałek :( - mimo wszystko, życzę wszystkim bardzo udanego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pecha ponieważ to ja musiałem myśleć jak to rozwiązać, na szczęście to nie było nic poważnego :) no a teraz cały tydzień na 22 :( ach, byle do majówki :D no właśnie, szampana trzeba będzie koniecznie otworzyć :D tylko kiedy dokładnie? dobrego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie cierpię poniedziałku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
i dzisiaj to ja mam pecha kurcze :( spokojnej pracy Lukas - bez awarii znaczy :) Viviatko gdzie cię wcieło ? czyżbyś zaczęła urodzinową balangę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
I jak tam dzień robaczki ? miłego wtorku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że na tygodniu to niewiele się tu dzieje, w sumie nie dziwię się ;) każdy zapracowany, jeszcze tylko cztery nocki i weekend :D byle do soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
no raczej nic się nie dzieje :) wszyscy - to znaczy aż nasza trójka hahah :) - zapracowani - a viviatka to pewnie już imprezuje i o nas zapomniała ??? :( no mam nadzieję, że jak mnie nie będzie w sobotę to jednak będzieicie kontynuować :):):) i jak wróce w czwartek to będzie co poczytać :) Lukas ja cie prosze zrób coś z viviatką - może w końcu zrobi zapasy co ? spokojnej pracy ci życzę bez awari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
witam w środę :) - u mnie pada, mży, siąpi, i w ogóle beznadziejnie szaro jakoś :( gdzie ta zapowiadana ładna pogoda wiosenna??? Lukas napisz coś więcej, bo chyba utknęliśmy na 30 stronie ? ?? A ja przysięgam nie mam siły :( ale chętnie poczytam co tam słychać :):):) Czyżby viviatka faktycznie o nas zapomniała ?? jak myślisz?? miłego dnia mimo wszystko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie mam siły pisać :( nocki dają mi w kość, śpię do 12, albo 13, a około 18 też się kładę na godzinkę, byle do tej soboty, i jakoś to będzie :) myślę że viviatka też jest zapracowana, i być może znów nie ma neta przez ten remont, a może boi się tu zaglądać żeby sytuacja z soboty się nie powtórzyła ;) hehe u mnie pogoda taka sobie, jak wiatr nie wieje, to nawet jest przyjemnie, ale chmury przysłaniają słoneczko :( na szczęście jeszcze nie pada :) idę poczytać, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
kurcze zmęczona jestem :( o jakiej sytuacji z soboty mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
bezsenność to makabryczny stan :( jestem tak zmęczona, jakby na moich plecach wyrosła piramida a mimo to nie mogę zasnąć :( ale nic to jutro czwartek i do piątku tylko chwilka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kafe robaki 🌼🌼 przepraszam za moją nieobecnosc ale dopiero wczoraj w nocy wróciłam z krakowa :) byłam na zakupach, u znajomych.... dwudziestka stuknęła mi w całkiem miłych okolicznościach ;) a moje robaki zapracowane i zamęczone widze, każdy odlicza godziny do soboty :classic_cool: a a bardzo chetnie nas opuszcza :o to czekaj czekaj, ile dni będziesz się obijac w tych krzakach z alkoholem w ręku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×