Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarujaca damulka

Oto jaki powinien być facet:

Polecane posty

Gość olla222
no pewnie, ani iPadem, ani iPodem, anie wycieczką do SPA również i ja bym nie pogardziła. a marzyć i wymyślać cechy idealnego faceta nikt nie zabroni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastelka
hallymolly, w drugiej edycji jest dodatkowa super nagroda - 5 dni w spa w hotelu Bryza dla dwóch osób :D Taką nagrodą to ja bym nie pogardziła hehe . Chociaż reszta nagród też fajna, mam nadzieję, że się na jakąś załapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastelka
Hollymolly, w drugiej edycji jest dodatkowo super nagroda- 5 dni w spa w hotelu Bryza dla dwóch osób :D a najlepsze jest to, że jak w tej edycji nie zdobędzie się miejsca na podium, to zebrane punkty przechodzą do kolejnej edycji :) W tym konkursie ma się naprawdę duże szanse na wygraną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetow ma kobietę a nie sady by wiekszość spełniała te wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa kobieta powinna: -mieć szerokie biodra -mieć waska talię -mieć wąskie ramiona -mieć krągle uda -ważyć od 40-50kg -mierzyć od 160-165cm -mieć wyższe wykształcenie -być miła -być troskliwa -być powabna -być ugodowa ale umiejaca doradzić -posiadać 100-115iq -być dowcipna -posiadać wiedze ogólna na przyzwoitym poziomie -ładnie sie ubierać -trzymać dietę -umieć gotować Jedli spełniasz te wymagania to masz szanse na związek z kimś z wyżej wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×