Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Orbit

Rozterki uczuciowe

Polecane posty

Gość Orbit

Czesc wszystkim ! Pierwszy raz dodaje temat na forum i oczekuje pomocy. Mam 17 lat rocznikowo. Ok. miesiac temu napisal do mnie chlopak ze szkoly, ktorego znalam wczesniej, ale tylko z widzenia. Bylam na koncercie on tez tam byl zagadal do mnie a tydzien pozniej napisal i tak sie zaczelo. Bylam strasznie szczesliwa, staral sie pisalismy co dziennie, spotykalismy sie, podchodzil na przerwach, az nagle byl kiedys na imprezie zabalowal a na drugi dzien nie przyszedl do szkoly i nie odzywal sie przez 2 dni... Martwilam sie, napisal do mnie a ja mu napisalam, ze sie martwilam i podobno nie wygladal za dobrze, on sie wkurzyl na mnie i od tamtego czasu cos sie popsulo, a ostatnio stwierdzil, ze cos na rozni i chodzi o tego mojego smsa i powiedzial mi, ze nie jest odpowiedni dla mnie, ze tak bedzie dla mnie lepiej, co sie stalo ? tak sie staral bylo dobrze, nie wierze, ze przez moj jeden glupi sms mialoby sie to skonczyc, dodam nie jestesmy razem. A i jak spytalam sie go czy chce sie spotykac czy nie napisal, ze niewazne czy chce czy nie, tak bedzie lepiej dla Ciebie, dowiedzialam sie rowniez, ze kiedy byl w poprzednim zwiazku bal sie zaangazowac. Pozdrawiam i licze na pomoc bardzo prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×