Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no to mam jak Ty:) siedze czekam skrecam sie ale nie napisze:) zrobie to co jakis czas na zachete;) a potem wiesz juz prawie nic:) nie wiem jakos wole zeby on pierwszy:) haha Ale potem w zwiazku juz jak Ty np ze swoim M to juz chyba wszystko jedno czy tez przewaznie czekasz,ze on pierwszy sie ma odezwac?:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole jak on pierwszy dzwoni albo pisze. nie wiem czemu ale głupio się tak czuje. on przeważnie rano dzwoni i mnie budzi przyjeżdża zawozi do szkoły . po szkole dzwoni wieczorem . czasem jak ma coś pilnego a nie ma nic na koncie to mi sygnał puści , ze 2 razy się tak zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo:) wlasnie tak jest ok:) ale czasem tez mozesz cos pierwsza drapnac;) na pewno sie ucieszy:) z tego co mowisz Twoj jest naprawde opiekunczy i cieply:) ciekawe jak tam Emilka czy sie kloci czy wlasnie godzi z marynarzem;) my to sie mamy z tymi chlopami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś się wkurzył , bo czasem mu piszę że nie chcę przeszkadzać to mi powiedział żeby przestała tak gadać bo nigdy nie przeszkadzam. znam takie które strzelają fochy bo facet odpisał z 10 min opóźnieniem . z facetami trochę ciężko ale bez nich jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. a muszę kupić kiecke , szpilki , pończochy, myślałam o jakieś koronkowej bieliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem..tez tak mam..chcesz byc taktowna i miec pewnosc ze nie przeszkadzasz,nie narzucasz sie:) wiem o co chodzi:) a te co sie fochuja za 10 min to jakies chyba z lekka szarpniete w rozum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koniecznie koronkowa:) jest spory wybor byla bylo za co zrobic zakupy:) buty mozesz na duzym obcasie skoro jest od Ciebie sporo wyzszy:) a suknie pewnie ciemna jakas skoro jestes blondi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też czasem jakieś chore scenariusze przychodzą do głowy jak nie dzwoni wieczorem ale on nigdy nie dał mi podstaw do tego żeby mogła oskarżyć że mnie zdradza albo coś. w ogole to mnie wkurza że panny na niego lecą . grrr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemne blond kręcone ,dość dlugie mam szpilki na platformie, ale nie wiem czy wytrzymam całe wesele, więc wezmę jeszcze baleriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazl i mnie tak zdenerwowal ze szok wyrzucialm go z domu na zbita morde :/ musze sie uspokic i zapalic ide z psami na dwor potem napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wez cos w pogotowiu bo potem jak juz wszyscy pijani to na buty nie patrza haha:) a jak poobcierasz stopy to masakra:/ wiem wiem tez mam z ta zazdroscia na ty troche za bardzo:) jak sie nie odzywa wieczorem to sobie mysle ze ma ciekawsze zajecie i wyobraznia pracuje;) chyba wiekszosc kobiet tak ma:) nie ma sie co przejmowac co ma byc to bedzie:) a laski se moga pomarzyc o Twoim jak widac jego serce juz zajete:* uciekam spac kochana,spij dobrze po tym ciezkim dniu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa Emilko co sie stalo..? napisz to Ci ulzy..no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od koleżanek i tak pomyslalam, że zajrze co tu sie dzieje, a tu nie dosc ze tyle postow, to jeszcze taki chaos... Emilko, co ty sie tam z nimi masz...:( Annqx, dobrze, ze nic wam nie jest :) Tak na pocieszenie, jesli macie zly humorek, to na tvn leci "Kogel-mogel" :) Buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli witaj:) co Ty oszukujesz wlasnie wlaczylam i nic nie leci oprocz reklam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrócił się na drugi bok :D jakoś mu się nie widzi wracać do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luiso, wiesz ile te reklamy trwają i trwają hehe :D Jak to na tvn, ale ja to poprostu uwielbiam "Oj corciu corciu ty juz panienką nie bedziesz!" hehe xD :D Poprostu genialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, ja sie stad wypisuje! mam ciagle zaległości! kto teraz 5 stron za mnie przeczyta? :-( nie lubie Was.. :-( kupiłam sobie butki do biegania i spodenki w decathlonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancja:) masz cala noc by nadrobic zaleglosci:) widze ze ostro sie wzielas za dbanie o zdrowie:) supcio.. Poli:) wiem wiem albo staszek kolasa jest najlepszy;) takiego kawalera wyrwac;) Emi wracaj juz i pisz co sie stalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annqc, dokladnie niech rano wroci ;) Konstancja, ja tez jak weszlam to taki look, o matko ile stron! W decatlonie są fajne spotrowe ubranka, a w ogole widze, że tak na powaznie zabralas sie za bieganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam w szoku jak wrócilam z badan 4 strony w dwa dni chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec nie wiem o co tu biega :-) ale dzis w poludnie tez ze 3 strony nadrobilam i co? i musialam wyjsc a jak wrocilam to od nowa to samo! aha, przyjrzalam sie tylko tej pupci w majteczkach koronkowych i to manekin przecie Luiso! :-) a z tego żelu to tez sie nieźle uśmiałam! o matko! lepsze niż kabaret starszych panów ta kafeteria! :-D :-D jeszcze kiedyś w tv skończycie! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
hahah, wy sie przejmujecie 5 stronami a ja bym musiala nadrabiac 40 stron ;p a to dlatego ze na poczatku nie chcielo mi sie czytac 9 bo tak sie rozpedziłyscie jak emilka zalozyla to forum :p milo sie robi jak zamiast narzekania to czytam o waszych dobrych humorkach :) emilka, nie jestem w temacie, ale głowa do góry, wszystko sie ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak kochane, wzięłam sie za siebie! chociaz juz 2. dzien jak nie biegam bo jestem w inny sposób zabiegana.. ale może jutro po południu nadrobię zaległości i ochrzczę buty i spodenki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj rasberrymary:) Konstancjo:) no fakt te blyszczace 4 litery to manekin ale jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo, ja nie wiem o czym mowisz, ja tam pare stronek nadrobilam, a teraz reszte czytam, ze szczoteczką w buzi :D Jej jak ja bym chciala miec tyle motywacji, u mnie bieganie zawsze jest na chwile, zawsze, bo co roku powtarzam sobie za na wiosne zaczne biegac i dupa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w koglu moglu to tesciowa wymiata:) Emilko wracaj juz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×