Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

taak wiem dziewczyny normalnie nie mam takiego schiza ale na poczatku znajomosci z facetem zawsze tak mam:) Annqx Widac myslala ze cala droga jej:) ale szkoda ze wydatek was czeka..a moze z ubezpieczenia jakos czy ona odda kase? moze uda sie dogadac jakos polubownie by za szkode zaplacila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M jest mi po prostu szkoda , policja przyjechała , chciałam z nim jechać na komisariat ale oddelegował mnie do domu. Powiedzial że przyjedzie wieczorem . Ludzie jak mają bmki albo mercedesy to myślą że są nie wiadomo kim i wszystko im wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wazne ze Wam nic nie jest !dlatego pewni ludzie a i ja sie do nich zaliczam nie powinni miec prawa jazdy ;) walne sie tez spac na troche obzarlam sie jak swinia ledwo dycham :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie:* zlozy zeznanie i tyle..widac ze ten Twoj naprawde dba o Ciebie..chcial Ci stresu oszczedzic...naprawde fajnego masz chlopaka:) kupuj te ponczochy i te majtochy na noc po weselu:* klade sie do uslyszenia potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ubezpieczenia , ale to co nie styknie będzie musiała oddac ona , Luisa ja też się wstydziłam wszystkiego a teraz to luz. Widział mnie bez makijażu i przeżył tzn że przeżyje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko dziwisz się że facet dostaje schiz jak palisz , a mój po ostatnich omdleniach dzwoni do mamy i pyta czy zjadłam kolacje wzięłam leki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pończochy już upatrzyłam fajne . zrobie mu jakąś kolacja żeby się odstresował chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co na pewno jestes ladna bez makijazu:) mnie tez widzial:) mowil zebym sie nie malowala bo jestem sliczna bez makijazu:) co on bredzi ale mile to bylo i teraz juz tego sie nie boje;) damy rade dziewczyny:) A babka niech wyskakuje z kaski na wasz samochod:) jak tak buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwleklam dupe z wyra ale mi niedobrze od tego slodkiego :/ ide z psiakami na dwor , annnqx no ja wiem milo jak sie chlop troszczy ale ja nie lubie jak mi ktos tak ingeruje w moje sprawy to co lubie itd wkurza mnie to potwornie mialam sie dzis depilowac a mi sie nie chce kurde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka rozumiem Cię , bo mnie też irytuje jak on zachowuje się jak mój tatuś . zrobiłam swojemu murzynka za jakaś godzine chyba przyjedzie mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm murzynek na poprawe nastroju to dobry pomysl:) a ja sie polozylam ale moj piesio nie dal polezec chcial wyjsc i musialam z nim wyjsc,a przed chwila nazarlam sie salatki z tunczyka i sie doprawilam...o jaaaa siedze i kwicze:) Emilko jak ja sobie pomysle Ty i te 5 pieskow na smyczach to normalnie szook:) jeszcze jak male to pol biedy ale duze:) to musi fajnie wygladac jak idziesz z nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one sa takiej mniej wiecej sredniej wielkosci jeden tylko jest duzy 3 chodza luzem na smyczy tylko 2 prowadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) niezle kochana:) radzisz sobie widze:) ale ze ida grzecznie kolo Ciebie:) psiaki kochane:) ja tez taka psia mama jestem:) i co Marynarz nie przyszedl z silki jednak,dzwonil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez psia mama uwielbiam zwierzaki :) a chuj z nim :D mysle ze sie obrazil bo mial sie odezwac po meczu czyli jakos tak teraz a milczy , on jest taki ze czeka na moj kontakt tyle ze sie nie doczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) odezwie sie;) moj tez cicho siedzi,pewnie ruszyl na laski,,a lac na to:) swiat sie wokol nich nie kreci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialy po calym dniu dyskusji na ich temat;)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zadzwonil juz do mnie jedzie hmmm cos czuje ze sie poklocimy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to na laski ????? no nie zartuj tak nawet przecie on Cie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo:) widzisz nie wytrzymal dlugo:) kochana badz lagodna:) nie kloc sie z nim:) faceci nie lubia agresywnych kobiet:) zreszta badz soba ale sie nie kloccie;) a moj..hmm jest bardzo daleko..czy mnie kocha...mysle,ze tak ale wiesz jak jest..ja tam wiem co robi:) wiem,ze jak z nim bylam na imprezie to nie jedna laska sie slinila na niego az zalosne to bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w tym sensie ze Ty jestes agresywna ale jak kobita sie kloci facet odbiera ze jest agresywna nawet jak glos podnosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz nam Emilka przepadla:) jak pojdzie sobie daj znac jak sie dogadaliscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem wiem :) kochana jak Cie kocha to mysle ze na pewno nie szuka innych badz spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje..ze masz racje:) udanego wieczorku jak pojdzie wczesniej znaczy jak nie zostanie na noc,napisz:) ale pewnie zostanieee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajną obstawę spacerową masz emilko ;) zjadł pół murzynka popił zieloną herbatą i śpi jak dziecko w moim łóżku zaraz ojciec się zacznie czepiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny sie zmeczyl:) ale fajny widok to musi byc spi u Ciebie jak byscie razem mieszkali:) i cos sie wyjasnilo z samochodem? bedzie ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn policja twierdzi że to nie jego wina, ale jest zły smutny i w ogóle. normalnie mi smutno jak on jest w takim nastroju . uh jeszcze mój kotek owinął mu się koło szyi i tak sobie śpiochają razem. a Luisa jak twój romeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) slodki widok:) wazne,ze go wspierasz..na pewno to doceni:) no i wesele niedlugo;) moj rano pisal a teraz cisza..chyba robi celowo to bym za nim tesknila bo ja sie zachwuje wobec niego bardziej obojetnie..ja wole zdecydowanie jak on sie odzywa pierwszy:) zobaczymy sie dop.za miesiac:) ogolnie spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubię pisać pierwsza. wole jak to on pisze . czasem mam wrażenie że się narzucam jak zadzwonie pierwsza . Nie pisz do niego , faceci podobno lubią zdobywać .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×