Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no doczytalam juz:) ale super ze Ci nie wrastaja na twarzy ani nie masz krostek po depilacji...znajac moja skore mialabym wrosty i podraznienia,mam b.wrazliwa skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Wloch to czarny :) ma czarne wlosy czarne oczy rzesy brwi mmmm sliczne ;) i skore taka sniada mmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam baczkow w ogole pewnie przez to ze jestem jasna blondynka w sumie nawet tego meszku nie musialabym uzuwac ale jakos sie tak przyzwyczailam , nie mam wrostow w ogole peeling depilator i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczył mnie , tłumaczył mi różne zawiłości na testach, boże jaki on jest cudny. :) W sumie to mogę go porównać do Emilki Anioła. Nikt się mną tak w życiu nie opiekował jak on. Nie mówię kiedy mam egzamin bo zapeszę i wyjdzie tak jak z teorią za pierwszym razem :) A ja już widzę pierwszy efekt telocapilu. Włoski które odrosły są już słabsze, i odrosły o ponad tydzien później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx to dziekujmy Bogu ze mamy takie szczescie :) teraz jeszcze luisa musi sie przekonac do swojego chlopca i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamy spore szczęście . Ja też długo się nie mogłam przekonać do M .ale w końcu jakoś się przemogłam , więc trochę Cię luisa rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez ja rozumiem tyle ze jak nie sprobuje to sie nie przekona bidulka :) luisa wiec zamiast rajstopek to majty w dol i lecisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok annqx ale powiedz jak zdasz:) musimy opic na kafeterii chyba kawą;) Emilko To masz super ze jestes blondynka:) Ja wlasnie sie musze przekonac ale czuje z dnia na dzien ze coraz bardziej mi go brakuje..ale on ma taki charakter..jest strasznie uparty,narwany,cholernie meski,lubi byc wciaz w ruchu...wciaz cos robic jakies wycieczki,imprezy,takie zywe zloto,straszliwie pewny siebie..jakby wogole nie mial kompleksow,mnie traktuje dobrze,ale ma swoje wizje,ze ja bede z nim ale kiedys dziecko,dom..ale ja mam juz 30 i wiem ze nie chce takiego modelu zycia caly czas mu to mowie...bo wiem ze mi sie nie zmieni...on narazie mowi bym sie tym nie martwila,,,zeby za duzo nie myslec..no ale jak sie na maksa zakocham a on we mnie i potem bedzie chcial bym rodzila...to wiem,ze moze sie rozpasc...pojdzie sobie do takiej co mu nie jedno z checia urodzi..nie wiem..moze za bardzo wybiegam w przyszlosc ale zawsze tak mam:) Jest jeszcze jedno..on ma wziecie wiem o tym i to mnie wkurwia bo jestem zazdrosna i zeby nie te kompleksy bylo by inaczej a tak zawsze zostaje taki lek...przed zaangazowaniem co bedzie...a tak poza tym jest super,smiejemy sie rozmawiamy,milo byc razem:) Powiedzialam wam o swoich obawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo mi daje ze moge Wam powiedziec o swoich obawach,,,dzieki ze mi z sercem doradzacie:) Tak EMilko mysle,ze na tym spotkaniu co ma byc to pora juz by te majtki w dol szly juz:) a te majtki co Annqx wyslala sa zajebiste:) a stringi zalezy jakie takie bardziej zabudowane tak:) lubie ale te sa the best:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się obawiam , że nie podołałabym roli matki A Ty Luisa jak sobie wyobrażasz życie z nim za jakieś 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx :) alonko w Twoim wieku normalne ze o dzieciach jeszcze nie myslisz:) czy myslisz??:) a Twoj byc chcial? ja mam juz 30 wiec jak bym miala myslec i chciec to juz teraz a ja nie mysle a jak mysle to wiem,ze to nie dla mnie... Z nim za 5 lat ??:) pojecia nie maaaam:) Emilko a aniol? jak zachce potomka?:) albo jak zajdziesz?...uwazaj bo bierzesz palme a nie zabezpieczasz sie tabletkami...matkoo:) zobaczcie te sa spoko jak na stringi ale ona ma dupe napięta i blyszczy jej sie haha:) http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://biodrowki.pl/photos/piekne-stringi-latino-biodrowki-seksowna-koronka-1709346304.jpg&imgrefurl=http://biodrowki.pl/2011/07/19/piekne-stringi-latino-biodrowki-seksowna-koronka-3/&usg=__8sEkafAs69p_oCJvlox4D5ltkjA=&h=300&w=378&sz=14&hl=pl&start=59&zoom=1&tbnid=XFQvKD8ypojrxM:&tbnh=97&tbnw=122&ei=t0auT_XZHrDU4QSH3fXNCQ&prev=/search%3Fq%3Dstringi%2Bkoronkowe%26start%3D42%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26gbv%3D2%26rlz%3D1R2ADBF_en%26tbm%3Disch%26prmd%3Divns&itbs=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno....nie wiem jak Wy...ale Wy nie lykacie antykoncepcji wiec nie macie pewnie tego problemu..ja wogole nie mam chcicy:) jak z nim bylam on nagi a ja nic,zero!!! mam suchosc jak biore anty i zero chcicy...poza tym jak jest sucho to boli:/ nie wiem naprawde jak to bedzie:) chyba ze mi sie zachce,oj dlugo bedzie musial sie postarac:) jak odstawilam to matkoo jak mi sie chcialo..no ale nie odstawie bo raz hirs a dwa ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym kiedyś. ale na pewno nie za rok albo dwa . Ja czasami mam na niego ochotę ale jak pomyśle że on włoży mi rękę pod bluzke i wyczuje te odrastające włoski to mi niedobrze. te stringi bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx :) to ja mialam tak ostatnio z nogami ze nie chcialam by je wyczul,,,ale jak to pod bluzke? toz chyba pod bluzka sie nie golisz? tylko brzuch ? to co tam by wyczul:)? ale sadze ze nawet jak poczuliby ostre nogi no to ciekawe co by pwoiedzieli..moze nic ale wtedy tez bysmy myslaly ze czuja ze klujemy ale nic nie mowia z grzecznosci:) tak zle i tak niedobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch i mam trochę włosków na plechach na wyskokości nerek emi uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie chcialabym wystepowac kiedys w roli kucharki,tzn codzien cos gotowac..mysle,ze on ma wyobrazenie ze kobieta cos codzien ugotuje a ja nawet sobie nie gotuje codzien,moze raz lub dwa w tyg wtedy jak mi sie chce...jestem strasznie przzwyczajona juz do bycia samej i robienia czego chce i jak chce..i kiedy chce a jak nie chce to nie:) takie wygodnictwo troche:) ale to mi sie podoba...a bedaz z nim on mysli,ze jak jego mama mialabym codzien przygotowac obiad itd...nie wiem naprawdee nie wiem czy chce sie pakowac w takie zycie..a u Was jak z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol dzwonil juz jestem :) luisa Ty za bardzo wszystko analizujesz !!!!!!!! o matko naprawde :)po co tak sie skupiac na przyszlosci przeciez nie wiemy co nas czeka wiec po co planowac to czy tamto zycie samo pokaze :) ja lubie rozna bielizne i stringi i bokserki zalezy od humoru i ubioru ale lubie bielizne z klasa nie lubie jakiejs takiej zdzirowatej :) co do Aniola i dzieci - on wie ze ja nie chce ale kiedys powiedzial - jak kiedys wezmiemy slub to moglibysmy miec jedno - ja powiedzialam - nigdy w zyciu daj spokoj nawet nie wiemy ile bedziemy ze soba a on na to -oj badz juz cicho i sie rzucil do calowania jak zawsze ;) co do sexu oj ja to nie mam z tym problemu przeciwnie gzdze sie jak norka :D hahahahahaha :) ale ja tak zawsze mialam ze duze libido :P Aniol tez tak ma wiec sie idealnie dobralismy i jest boskoooooooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brzuch robisz depilatorem?? a odcinek ledzwiowo-krzyzowy czyms tez?? gdzie Ty tam klujesz?:) a wlasnie...trzeba bedzie tez sobie myszke zdepilwoac jeszcze z tym o szok:/ chyba pojade kremem bo czym innym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to za stereotypy :) moj maz gotowal ja nawet nie umiem w domu robil bardzo duzo na pewno duzo wiecej niz ja przecie to zalezy od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) jak norka w okresie riu achachaaaaaaaaaaaaaa:) tez tak mam jak tabl nie biore o boze przydaloby sie teraz tak miec inaczej facet ucieknie jak bede takiego zwisa miala na niego:) haha czyli aniolek ma wizje przyszlosci skoro taaaak wspomnial o dziecku:) No analizuje analizuje tego raczej nie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUI raczej:) no on takie wizje ma..a ja odwrotne:) czy ten zwiazek ma szanse bytu?:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ja nie wiem jak to bedzie jak bedzie chcial sie gzic wieczorem i rano..nie wiem czy podolam z ta sachara:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet świetnie gotuje , zajmuje się swoim chrześniakiem fajnie tak mieć marzenia o wspólnym domu , dzieciach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana a zo z tym brzuchem jak go depilujesz ze kolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże ja się obawiam jak będę razem z M nocować po weselu , kurczę nie wiem czy dam rade się jakoś powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depilatorem ale ja mam tylko tak wokół pępka. na pleckach robie kremem i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Wy jeszcze nigdy nie,,,,,? to bedzie pierwszy raz:)???to po co sie masz powstrzymywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×