Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

albo na wysokosci lopatek..:) no pisz Emilko no pisz kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. Annqx ja nieraz mam "przyjemnosc" popatrzec jak koledzy spia na wycieczkach to takie slodziaki...:) O Emilka, czekamy! Hehh Dobre Annqx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechal do mnie w zlym humorze bo druzyna ktorej kibicowal przegrala , no to sie pocalowalismy itd itd i usiadl i pytam go powaznie - czy ta gadka szmatka o paleniu to tak na powaznie czy sobie zartowal , a on mowi ze zalezy mu bardzo na mnie martwi sie o moje zdrowie i ze jesli bede palila to mnie zostawi , wiec wstalam otworzylam drzwi i powiedzialam wiec prosze droga wolna , zdziwil sie bardzo i zaczal - no co ty robisz , no to mowie wyjdz , a on nie ze jak to , no to mowie wychodz , wstal i wyszedl , po jakims czasie zaczal dzwonic nie odebralam , ale dzwonil i dzwonil wiec sie wkurwilam i odebralam i mu powiedzialam ze skoro to jest dla niego powod by mnie zostawic no to nie traktuje mnie powaznie i ze w takim razie to moje zdrowie moje zycie i zeby mi dal spokoj , szybko to wszystko bylo po chwili dzwonek do drzwi otwieram a to on no kurwa mac jak sie zdenerwowalam , wszedl i mowi zebym sie nie denerwowala i ze pogadajmy , usiadl i mowi tak- to nie jest powod by cie zostawic i wcale bym tak nigdy nie zrobil , powiedzialem tak bo myslalem ze bedzie to dla ciebie dobra motywacja by rzucic to glupie palenie ale na pewno nie zostawilbym cie tylko tak mowilem, przepraszam ze tak cie meczylem wiem ze ci ciezko rzucic chcialem dobrze nie bede cie juz meczyl ale wiedz ze chce bys byla zdrowa i nie chce bys palila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chcial dobrze, a wyszlo zle, a ty Emilko, na powaznie sie wkurwiłaś i sie nie dziwie. Bo tego typu szantaże, ze jak tego czy tamtego nie zrobisz, to cie zostawie to na poziomie nastolatka i tak czytam to tez sie wkurzyalam, ale przyszedl przeprosil i wyprostowal a przynajmniej sie staral, to co zepsul... Pokazalas ze nie dasz sie "szantażowac" i ze stanowcza, twarda i konkretna babka z ciebie, wiec mysle, że wiecej sie do takiego czynu sie posunie... Ale teraz sie juz postaraj uspokoic..:) Czekam na cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprosil kilka razy ze tak mowil , ja tez mu wytlumaczylam jak to widze ale jakos mnie kurwica trzepnela i nie moglam sie uspokoic , pogadalismy powiedzial ze jak cos nie tak miedzy nami to musimy na biezaco wyjasniac a nie ze ja od razu sobie ide albo go wywalam i juz ,wiec ok tu ma racje , ale no jak mnie zloscilo to gadanie o paleniu, powiedzialam ze ok ze jestem nerwowa ale sie postaram hamowac potem mnie pocalowal i powiedzial ze szaleje za mna , chcial zostac ale powiedzialam ze niech mi zlosc przejdzie i chce sie wyspac i ze spotkamy sie jutro , pozeganlismy sie na dobranoc i poszedl, przed chwila dzwonil mowiac ze bardzo za mna teskni ze jestem dla niego bardzo wazna ze mam sie uspokoic i wyspac i ze mnie caluje itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo mi go nawet zal bo walnal tak myslac ze mi tym pomoze a wyszla afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie jak ja byłam wkurwiona to nie gadałam z M żeby się z nim jeszcze bardziej nie pokłócić chłopak się martwi , ale to że za chwile wrócił przeprosić a nie poszedł się napić to chyba najlepszy dowód na to że kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko POWInnas dostac klapsa ode mnie!!!! mowilam CI???? nie agresywnie..zebys porozmawiala a nie z nerwami,,,kochana wiem,ze Cie wkurwil swoim glupim gadaniem...ale naprawil to..a Ty tymi nerwami sama siebie zameczysz...no ale ochlon kochana juz ochlon... najwazniejsze,ze sobie wyjasniliscie...szkoda tylko Twoich nerwow.. znajac zycie podobnie bym zareagowala:* ale juz sie nie denerwuj..widac mu zalezy na Twoim zdrowiu ze az do szantazu sie posunal..dla twojego dobra:) oj lwico Ty moja:*:*:* juz Ci lepiej??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, prrzeprosil, ale oczywiscie na poczatku cholernie wkurzyl tak to juz jest. Wszystko wyjasnione, moze troche za bardzo wybuchlas bo chcial dobrze, ale wazne ze sie dogadaliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie chociaż 1 dzien przerwy żeby troche ochłonąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 proc zalezy mu!!!! jak by nie zalezalo to by nie bylo tej szopki i nie wrocil by i w dupie mial,ze palisz... zalezy zalezy:) daj lapki to pomasuje Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Emilko , kocha, bo przeprosil, bo chcial dobrze, bo to jaki jest w stosunku do ciebie tez o tym mowi, a teraz jestes nabuzowana... Hheh Lwico... No musisz mniej wybuchac, spokojniejsza byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nie tylko ja ostatnio mam trochę gorszy czas. wszystko się uspokoi tylko się postaraj być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko!!!!!!!! jak nie rzucisz palenia teraz to ja Cie tu zostawie:):):) ide sobie!!! wybieraj??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko przechodzi mi juz powoli :) jak zwykle kochane dzieki za wsparcie :* mam tylko wyrzuty sumienia bo mu nabluzgalam :Dhahahahaha a dziewczynie to chyba nie przystoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może lepiej postraszyć ją tym że przyjedziemy wszystkie do niej i ją zlejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz temperament i charakterek i nie dasz sobie w kasze dmuchac i tyle i z jednej strony bardzo dobrze, ale biedny Anioł na tym z lekka ucierpial.. Oj Luiso, teraz ty!? hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo przyjedziemy do toskanii wszystkie i Ci wpierdol spuscimy na gola dupe ze siegnie Ci az do lopatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiecie co ja ta moja sytuacja ostatnia z mezem itd jestem zestresowana wiec jak jeszcze on mi z czyms wypalil to juz nie wytrzymalam nerwowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×