Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No po takich grozbach Emilko, to na ja na twoim miejscu juz bym rzucala palenie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! wpadłam na chwilę.. :-) ale mam ciągle 3 strony do nadrobienia.. czytam non stop a Wy nowe produkujecie! no niemożliwe jesteście.. tak się naczytałam o tych lodach i aż se musiałam muffinka zjeść.. Och i znowu gluten! :-) nieźle zaszalałam.. chyba cała kafeteria się obżerała dzisiaj :-D Emi, a może jakiegos trzeciego poznasz..? może pilota.. :-D i chromolić tamtych.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! bija mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa help :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak naprawde Emilko:) jestes temperamentna (ja mam to samo) potem dopiero przemysle i czasem zaluje..ale nie ma co analizowac:) wazne,ze sie dogadaliscie...takie klotnie dodaja pikanterii zwiazkowi :) najwazniejsze kochana byc soba,ale czasem tez odpuscic..byc lagodna dla faceta..jak poczytasz knizke zrozumiesz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo...!! I Konstancja jest! hehe:D Ze jeszcze trzeciegi!? O matko! Toż to kozborowo by bylo :D Annqx , damy sobie i znim rade hehe :D A zreszta to Aniol, wiec chyba na dziewczyny sie nie rzuci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak normalnie to ja jestem spokojna i bardzo czula dla niego :) poki sie nie wkurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniola zamkniemy w klatce z chomikiem;) Emilko:) jestes boska nic zlego nie zrobilas,nie nerwujsia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha a w ogole jeden moj pies go nie lubi i jak go tak wyganialam to na niego warczal hahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 3 stronki Konstancjo! Juz blizej niz dalej! hehe :D A jak bedziesz z nami pisac to na pewno tak szybko nie skonczysz hehe :D No Emilko odstresuj sie, tylko nie fajkami! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dziki zwierz się zbudzil poszedł do łazienki ja też zmykam kochane moje Dobrej nocy wam życzę dziewczynki A EMILCE SPOKOJNEJ nocy. :D ;D słodkich snów moje panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnij wpadnij Konstancjo:) jak bys czesciej byla nie miala bys tyle do nadrabiania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie idzmy spac :) juz pozno niech nam sie przysnia same mile rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, to mialam wsparacie w psiaku hehe :D W ogole to tam zoo masz, takie wlasne krolesto zwierzat hehe :D Z toba na czele, taka Królowa Lwica :D No i jednak Konstancjo, znikasz? ;) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cyrk:) wszystkie cztery napisalysmy do konstancji w tym samym czasie:) łoj corciu corciu juz Ty panienka dlugo nie bedziesz achachaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak zoo czasem sama sie jak malpa czuje hahahahaha :) lece do jutra kochane to sie chociaz posmialysmy :)dobranoc :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbudzilyscie mnie i teraz ja mam isc spac?! No jak?! hehe :D Ooo i Annqx M sie zbudzil...czyli jednak nie na nocke ;) Dobranoc spokojnych, kolorowych snow :*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc:* ps nie wytrzymalam napisalam na gg a ten ... nic...na imprezie dupy obraca :/ dobra starczy wrazen na dzis..w dupie z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na noc, sie nakrecilas Lusio!! No i po co?! Oj ty! Nie mysl tak i w ogole nie mysl o nim... Dobranoc :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie wkurwia,pierdoli ze kocha,ze teskni,ze chce byc ze mna,ze dzieci to tamto sramto a wieczorem go nie ma... :)no nic niepotrzebnie jutro bedzie mial satysfakcje,ze czekalam na gg a on w najlepsze..no wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. no nie wytrzymalas i rozumiem i wiem jakie mysli chodza ci po glowie, i to jest wkurwiające , bo masz racje, że tu ci słodzi a tam na prawo i lewo sie nosi..ehh ci faceci, same problemy, ale najbadziej jest mi ciebie szkoda, bo teraz masz nocke spierdoloną, bo jak to na noc bywa, nasze mysli zamias spac to szaleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luz Poli :* spijmy:* wazne ze mam Was:* Wy jestescie wieczorem i rano;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×