Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Oj no tak przez przypadek napisalam...wybacz :) :* Ale dobrze, że sie nie obrazilas hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pod wrazeniem tego forum, bo wlosy zeszly na plan boczny a zrobilo sie forum zyciowo-uczuciowe, taka grupka wsparcia... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie napisalas np pusia:) Kochana obrazic? na Ciebie NEVER!:* dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pusia?! nigdy!!! Dobranoc Luiso :**** kolorowych i zapomnij o amadeo! :** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie wlosy juz nie stanowia problemu POli dla nas:) haha jaki wniosek? problemy z facetami znosza problemy z wlosami:) wiem wiem nieco uproszczony ale jednak:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak Ty zapomnialas o gg-owcu;) paaa aniele:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak przychodzi co do czego to wlosy sa nie wazne, tylko czemu my sobie zawsze tego nie tlumaczymy, ze wlosy nie sa wazne tylko jak widac inne sprawy... ale coz takie sa kobitki... dobra dobranoc! :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spał u mnie, a ja przez pół nocy nie mogłam zasnąć bo mu ręcę wędrowały wszędzie gdzie się da, bałam się że się natknie na jakieś włoski. Później wciągnęłam podkoszulke w spodenki i spałam spokojnie . Właśnie my to mamy problemy albo faceci albo włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx!! A jednak! Rodzice nie mieli nic przeciwko? Hheeh no to pół nocy mialas glowy, a szkoda. Ale na szczescie wpadlas na pomysl schowania koszulki do spodenek. No ale chyba bylas w miare gładka, wiec jakby sie na cos natknął to chyba by tragedii nie bylo. ;) Luiso, jak tam nocka? Mam nadzieje, ze olałaś amadeo? Emilko, a ty juz ochlonęlas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Poli:) calkiem dobrze spalam,dzieki..nie myslalam juz o nikim..chyba sie musze lekko wycofac albo wystopowac bo czuje ze sie angazuje a jak potem cos nie wypali..w sumie nic sie nie stalo,ma prawo wyjsc itd..to moj problem,ze zaraz sobie dopsiewuje reszte;) a Ty jak tam? Annqx:) Wow czyli nocowal:) nie martw sie tymi odrostami na brzuchu!! po depilatorze naprawde tak nie koli ani nie odrasta.. a plecki jak masz po kremie to tez nie czuc kolek..to tkwi tylko w Twojej glowie..naprawde staraj sie nie myslec o tym bo spierniczy Ci to bliskie intymne kontakty.. Emi:) jak tam nocka? lapki juz nie drza?:) pewnie marynarz juz po sniadanku z Toba?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso :) No to nie wiesz jak sie ciesze. Najlepiej troche przystopowac, zeby potem przykrosci nie bylo i bujnej wyobrazni. Po depilatorze na brzuchu pierwszy dzien nic nie czuc ale potem juz tak, wiec to troche nie mile, bo tak co dwa dni to nie ma co depilowac. A po kremach mi strasznie szybko odrastaja wlosy, juz wlasciwie nastepnego dnia... A u mnie ok, Luiso. :) Narazie o nim nie mysle i sie relaksuje weekendem. Musze tez przystopowac, zeby nie zwariowac ale pewnie jak znowu bedziemy gadac to wszystko wroci..ehh...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Poli:) trza sie relaksowac i nie myslec tyle o nich.. zyc swoim zyciem:) Jak cos ma byc to bedzie kochana,jak mu zalezy na Tobie to czy Ty napiszesz czy nie on sie na pewno bedzie staral a jak ni to znaczy ze nie ma co sobie gitary zawracac;) ja tez taka poze przyjelam wlasnie:) milej niedzieli wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wstał to mama sama zaproponowała żeby został a tata nic się nie odezwał. dziewczyny ja nie wiem co robić żeby nie myśleć o tych kłakach o fałdce na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso :) Czyli naszym postanowieniem niedzielnym, jest choc na jeden dzien zapomniec o facetach i zająć sie babskimi sprawami, typu siedzenie na kafe, malowanie pazurek i takie tam! ;) Ale i tak jestem ciekawa czy napisze dzis do ciebie, bo do mnie na pewno nie, wiec tak jakby mam wolną niedziele od niego. Ja nie wiem, jak ci faceci myslą, ze nie zdaja sobie sprawy, ze krzywdza dziewczyny swoim zachowaniem...ehh ;) Annqx! :) Klaki marsz do lazienki, jesli ci przeszkadzaja i ciach ciach sie ich pozbadz, a co do fałdki. To przestan! Widzial cie juz, wie ze nie masz tali os, wiec sie tym nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli ty to masz przekichane z tym amantem. Sam za bardzo nie wie czego chce. W życiu tylu komplementów nie usłyszałam co dzisiaj rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie trafilam za dobrze, tyle, ze to jest tak, ze on mnie olewa albo podczas rozmowy jest totalnie nie zainteresowany i ma mnie w dupie, a innym razem (raz na jakis czas) jest kochany. Zamiast byc caly czas wrednym, bo bym mogla dac sobie z nim spokoj tak to nie potrafie... Ale ci zazdroszcze Annqx! Bardzo bardzo ci zazdroszcze i bardzo sie ciesze, ze trafilas na takiego super kochanego faceta! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohoo... widze, że Emilka ma male problemy znowu...Bidna ty, caly czas cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze emilko współczuje. jak się jebie w życiu to najczęściej wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak stad poszlam wykapalam sie i polozylam spac , dlugo nie pospalam , zadzwonil moj maz , no i tak- powiedzial ze mam sie zdecydowac i to teraz albo do niego wracam albo koniec wszystkiego, byl bardzo zly wrecz moge powiedziec agresywny, powiedzial ze on nie bedzie czekal az ja sie zdecyduje , ze albo chce go i do niego teraz wracam albo to koniec i bierzemy rozwod, bylam w calej rozmwie bardzo spokojna ani razu nie dalam sie sprowokowac, powiedzialam ze znam swoja wine wiem ze zrobilam zle ale to co sie ostatnio dzialo te wszystkie wydarzenia itd spowodowaly ze mam metlik w glowie bajzel w myslach itd i musze to wszystko sobie spokojnie przemyslec, dostal furii powiedzial ze mi nie wierzy ze na pewno zawsze go oszukiwalam i zdradzalam , ze sie nim na pewno zawsze bawilam ze jestem oszustka , ze nigdy go nie kochalam, ze chcial mi dac ostatnia szanse ze nawet to zmarnowalam kolejny raz, ze nie chce mnie znac, ze bierzemy rozwod, ze od tej chwili mam sie z nim nigdy wiecej nie kontaktowac chocby nie wiem co , powtarzal kilka razy ze mam sie z nim nigdy przenigdy nie kontaktowac i sie rozlaczyl, mowilam mu ze miedzy nami nie jest wszystko przekreslone ze potrzebuje wiecej czasu zeby poczekal i nie konczyl tak drastycznie, on tylko powiedzial znowu to samo-od tej chwili nigdy przenigdy sie ze mna nie kontaktuj , nigdy , chocby nie wiem co, i sie rozlaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam spac do rana , ale jestem spokojna, mysle ze dobrze sie stalo, nie bede sie z nim kontaktowac tak jak sobie zyczy i wiem ze on juz tez sie nie skontaktuje , nie po wczorajszej rozmowie, widac zycie samo podpowiedzialo rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże co on myśli że ma Cię na własność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaję że on próbował Cię tak postawić pod ścianą bo myśli że sama się odezwiesz. pewnie sam do Ciebie napisze za jakiś tydzien jak sama do niego nie napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tez staram sie go zrozumiec, na pewno mu ciezko w tej sytuacji ze ja z kims jestem , chcialam tylko wiecej czasu dla niego to proste albo go chce albo nie dla mnie to bardziej skomplikowane , skoro nie chcial mi dac wiecej czasu to zrobil jak czul i uwazal , to jego decyzja wiec jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do niego juz sie nigdy nie odezwe mysle ze po wczorajszej rozmowie on tez nie , jestem tego pewna, czuje sie dziwnie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz sprawa sama się rozwiązała. może będzie cię to przez jakiś czas boleć ale przejdzie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohoho... no to się mąż wkurzył. Z jednej strony ma racje, bo jest wodzony za nos, jesli nie wiadomo kogo wybrac, to poprostu lepiej go "uwolnic". Mial prawo byc zly, ale chyba chcial tym tez osiagnac natychmiastowa twoja decyzje, bo pewnie myslala ze sie przestraszysz i powiesz ze do niego wracasz. Bardzo sie ciesze, ze bylas spokojna i nie dalas sie wytracuc z rownowagi. Mysle, ze go ponioslo i chyba jeszcze sie z toba skontaktuje bo nie osiagnal tego co chcial, a nawet jesli to juz koniec, to z jednej strony wiesz, ze teraz jestes z Aniolem, choc dalej zalezy ci na mężu. Ale chyba ci ta decyzje troche ulatwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz poczytalam co pisalyscie annnqx nie martw sie brzuszkiem , przeciez Twoj chlopak Cie widzi i akceptuje on Cie przeciez kocha :) wszystko bedzie dobrze jestesmy z Toba :) polinda bidaku tez masz troche pecha ale los sie odwroci na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda masz racje w 100 % dlatego tak jak napisalam ja go tez rozumiem, przykro mi tylko ze mowil o mnie tak zle rzeczy, ze go oszukiwalam nie kochalam itd , bo to nie jest prawda , sam zdecydowal wiec niech juz tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wierze że Poli znajdzie takiego faceta jak mój . :) Emilko jeśli on nie chciał dać Ci czasu , nie potrafił zrozumieć że wszystko musisz sobie przemyśleć to powinno dać Ci do myślenia jakie podejście ma do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×