Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Luiso, caly kogel-mogel wymiata, ja co chwile sie brecham, a ten Piotruś to genialne dziecko :D A gdzie tam Luiso, to tak jednorazowo, ale juz sie przyzwyczailam do tego, choc mozna powiedziec, że zawsze taki ruszenie, robi nadzieje na wiecej, zwlaszcza ze dzis z kumpela rozmawialysmy o tym, ze jeden chlopak w naszym wieku dojezdza do dziewczyny i mniej wiecej tyle samo kilomertow ma co ja bym z nim miala i ah az odlecialam z myslami i wyobraznia hehe :D A amadeo juz za miesiac bedzie! ;) Hmm... a gdzie chcesz sie Luiso przeprowadzic, bo cos mowilas w poszukiwaniu pracy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac chyba.. jutro wczesnie zrywka.. mam cos do zalatwienia. a potem sobie odbije.. moze jeszcze poczytam troche zaleglosci.. a co sie stalo z Emi bo ja jeszcze nie w temace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi pokócila sie z Aniolem dzis wieczorkiem i teraz czekamy co sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) myslalam,ze psozedl za ciosem..szkoda,ale kto wie jeszcze nic nie przesadzone.. No:) smieszy mnie ta zoncia cala tego wolanskiego:) a jakiego fryza ma:) ala panczenista:) Kochana co do amadeo..tak za miesiac..choc dzis mnie wkurwil bo nie pisze na gg czyli gdzies wybyl na impreze..trudno niech sie dobrze bawi.. a ja tak..musze znalezc prace..planuje wyjazd ale nie wiem dokad:) myslalam o trojmiescie:) moze blisko Ciebie gdzies:) albo Krakow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! heh.. bedzie dobrze.. wylądują tam gdzie zawsze.. :-) a swoją drogą to najlepsze są te godzenia sie... woooow :-) spadam stąd.. dobrej noy wszystkim! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogel mogel jest jedyny w swoim rodzaju . Zoncia ma ładnie doklejone rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) Moja kochana uwielbiam Cie:) jestes niesamowita:*:*:* te sa prawdziwe hahaha:) lepiej dawaj tu jakies meskie;););) dalej spi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, w trojmiescie tez nie jest za wesolo z praca... ogolnie jest jej nawet duzo.. zalezy jeszcze w jakim zawodzie, ale pewnie czemu nie. Zapraszam! Jest bardzo ladnie ;) heehe ;) A co tu za tyleczki! Co tu sie dzieje! :D Konstancjo, no wiadomo, ze sie pogodza i to w ich ulubiony sposob :D Ale i tak szkoda, że sie pokócili. Ale ja nie wiem, co wy tam macie. Raz sie klocicie wtedy, Emilka nie wie co zrobic, mąż czy Anioł, a zaraz potem szczesliwa milosc i tak caly czas... I wez tu zdecyduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpi ale jak włącze męskie tyłeczki to się zbudzi . :D przykrywam go a on się odkrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ja amadeo tez przykrywalam i sie odkrywal:) my mamy jakies matczyne odruchy a im za goraco;) Poli chetnie:) jak cos sie umowimy na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale slodko Annqx!!! umm...:):):) Taki maly kochany chlopczyk ;) Luiso koniecznie spotkaj sie z amadeo bo brakuje ci meskich tyleczkow! hehe :D A tak w ogole, to sie nim nie przejmuj, wiadomo, myslimy ze imprezki, ze maja na w dupie, bo oczywiscie najgorszy scenariusz, ale na pewno o tobie mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli to jak mysli to czemu nie siedzi grzecznie w domu tylko lazi niewiadomo gdzie i po co..ja jak mysle o nim to wrazen nie potrzebuje..wiesz.. to tak jest kochana zwiazki na odleglosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy też byście poszły do wyrka :-D to jutro nie miałabym 20 stron do nadrabiania! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga te damskie tylki sa fajne jak one to robie ze maja takie wypchane dupy a plaskie brzuchy cos ala j,lo:) No gdzie ta EMI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo :) jak bedziesz zrzedzic to jeszcze z 10 napisze bys sie nie nudzila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, dlatego zwiazki na odleglosc sa dobrym sprawdzianem wiernosci i milosci partnerow i nie kazdy to wytrzymuje, ale najwazniejsza jest szczerosc. Moze wcale na imprezce nie byl? Nie masz 100% pewnosci, zapytaj go jutro czy w najblizszym czasie, co wieczorkiem porabial. No chyba, że to jest typ faceta o hulaszczym trybie zycia i nie usiedz dlugo na dupie, to moze.... Ale nie nakrecaj sie :) Nawet jesli jest gdzies, to myslami jest z tobą, bo zalezy mu na tobie!! Pamietaj o tym!! :) Alez oczywiscie! Wiec jak wpadnie do trojmiasta to daj znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli ten mały slodki chłopczyk ma prawie 2 m wzrostu ;D dziewczyny po prostu wyobraźnia pracuje więcej od rozsądku i stąd się bierze zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo! Zostan z nami w takim razie ;) Luiso, one te wszystkie ujedrniacze stosują, zreszta pewnie wiekszosc po operacjach i korektach plastycznych są...Kiedys ogladalam chyba nawet w Dzien Dobry TVN, wywiad i kobitka byla w wenezueli to tam co druga kobieta byla juz po operacji plastycznej piersi, tylka i nosa i najlepsze w tym jest,ze juz od 15 roku zycia zaczely sie "ulepszac"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli wybyl 100 % zdecydowanie lubi imprezowac..a ja wrecz przeciwnie..trudno okaze sie co to za milosc.. nie omieszkam WaS poinformowac;) oczywiscie nie pokaze mu jutro,ze jestem wkurwiona,ale co tam jak zapyta co robie wyjade sobie na 3 dni nad jezioro z gg :) a co tam;) Poli z tym trojmiastem to serio:) Annqx ma fajnego bodyguarda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że kobietki pobierają tkanke tłuszczową ze się brzydko wyraże z dupy i wstrzykują w usta i facet sam nie wie co całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annqx, no wlasnie i mimo takie wzrostu to takie kochane slodziaki są, że jak z dzieckiem :) I to jest slodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli Annqx wiem tez cos o tym ogladalam..z tymi tylkami,maja smieszne takie podniesione do gory jak na kolkach podparte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fujj..o tym nie slyszalam Annqx, blee... Ale ogolnie o odsysaczach slyszalam, ze z jednego miejsca do drugiego, ale nigdy nie o ustach...fujj... No Lusio, są takie...sztuczne i no nieprawdziwe...;) No ja tez serio i z milą checia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee zrobił obrót o 180 rozkopał całe łóżko . kurde jak on słodko wygląda jak śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×