Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Annqx:) ale sie zajebiscie odnalazlas i git:) dobrze ze nie zdezerterowalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli tez mysle,ze lepiej zaproponowac spotkanie niz czekac...no chyba ze go tak naprowadzic by on to zrobil:) aa w realu jestes piekniejsza niz na focie pewnie:) a wasik se usuniesz i bedziesz pewniejsza siebie:) poza tym jak odmowi...to przynajmniej bedziesz wiedziala,ze dla niego to tylko znajomosc na gg i bedziesz mogla spokojnie rozejrzec sie za kims kto chcialby Cie w realu a nie tylko wirtualnie:) aniolku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe Annqx, oczywiscie pogadam z nim, tym razem ja napisze pierwsza i jak rozmowa bedzie sie kleiła to cos napomkne, A jak sie nie zgodzi to zaraz Ci powiem i dam namiary na niego! hehe :D No walsnie, tak pomyslalam ze gdyby sie zgodzil (super) to chyba najpier musialabym sie tego swinstwa pod noskiem pozbyc... Annqx, ty na to forum odlaczylas czy juz na poprzednie? Ale bardzo sie ciesze ze tu jestes! :* Jeste super, ekstra laska! I strasznie sie ciesze ze was poznalam! :** Smacznego Luiso, ja tez ide jesc obiadek...:) Baj baj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę że nie zrezygnowałam . Poli działaj Luisa smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy raz pisałam tutaj . na tamtym forum nie pisałam więc się trochę obca tu czułam . :) ale teraz daje radę . Kurcze grupa wzajemnej adoracji może kiedyś się poznamy w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Annqx:) fajnie by bylo tez o tym nieraz mysle,by zlot zrobic:) i zgadywac ktora jest ktora;) a ja wlasnie zajadam lody jak wczoraj Emi:) tak mi sie chcialo:) smaka mi wczoraj narobila;) od jutra dieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx super ze sie tu odnalazlas :):):) teraz my zyjemy tez Twoimi sprawami :) dziewczyny jakie to mile naprawde my jestesmy takie psiapsioly jakie to mile fajne i wyjatkowe naprawde i rzadko sie zdarza znamy sie wirtualnie a tak sie zzylysmy bezcenne niech trwa wiecznie :) :* ja tez musze sie obezrec czyms bo mnie glod dopadl , pomecze dzis nogi depilatorem zobaczymy czy dam rade ;) poli glowa do gory moja kolezanka poznala faceta na fotka.pl i tez juz sa malzenstwem i planuja dziecko nie ma znaczenia jak sie ludzie poznaja wazne co dalej, wyjdz z inicjatywa a co tam :) co do hirsa juz Wam kiedys o tym pisalam , od wyrywania wloskow na brodzie mam czasem male podraznienia smaruje mascia tormentiol i efekt rewelacyjny polecam, musze kupic jej zapas jak bede w Polsce, jak sobie czyszcze twarz (mam wagry i z nimi walcze :()to tez pozniej nia smaruje miejsca po wyciskaniu i nie ma sladow do pozniej ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja tez mialam kiedys czarne punkciki przewaznie na nosie ale odkad uzywam kremu normaderm z vichy to sladu nie ma ani zaskornikow ani nic:) moze sobie sprobuj kupic jak bedziesz w pl:) w pl gdzie mieszkasz w centralnej masz rodzine czy gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tormentiolu tez uzuwalam kiedys:) lubie jego zapach normalnie bym go jadla:) jedyny minus na noc jak sobie nakladlam mialam cale poduszki w nim:) moze sobie go bede kladla na brode po elektrolizie bo do tej pory kladlam krem z aa z pantenolem i alantoina:) tez ok,ale tormentiol dziala przeciwzapalnie wiec moze bedzie lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx ciesze sie ze nas znalazłas i sie zadomowilas! ;) No takie spotkanie na pewno nalezaloby do zabawnych i niezapomnianych! ;) Emi, no wlasnie, tez duzo razy slysze, ze dwoje ludzi poznalo sie przez internet a teraz sa szczesliwym malzenstwem, ale wydaje mi sie, ze latwiej jest sie zaangazowac i zdecydowac jesli jest sie starszym na takei znajomosci na odleglosc, bo tak na prawde nigdy nie wiadomo co ta druga osoba tam robi, ale np. moj znajomy w wieku 16lat poznal dziewczyne przez internet i sie z nia spotkal a mieszkają tak 5 godzin drogi od siebie. A teraz razem mieszkają bo on sie przeprowadzil do jej miasta, a ma 21lat. Wiec to mnie tez nakręca!!! :) Ja jak sie zajmę buziuchną, bo tez mam wągry, to tyle ile uda mi sie ich powyciskac to przetre perfumem i na to bambino, a nieraz wlasnie tormentiol stostuje, bo super wysusza te cholerstwa. Luiso, dzieki wielkie za piosenke, Anna Jantar ma super piosenki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharka to naprawde zadna ze mnie bedzie:) wlasnie gotowalam kasze z watrobka dla pupila i ja przypalilam:/ bo w miedzyczasie wlosy myslalam ze zdaze umyc:) ech..ide sobie lepiej peeling na nogi zrobie cukrowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Poli:) pasuje do twojej sytuacji:) mam nadzieje,ze uda Wam sie spotkac..a piosenki anny j uwielbiam...maja swoj klimat:) lubie tez Irene Jarocka:) itp klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no coz kazdy ma inny talent, najwyzej amadeo bedzie gotował :D Ja tez musze isc wlosy umyc i takie tam, ale nie moge sie od kompa oderwac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
jej Kobiety nie nadażam za wami:) ale wiecie macie racje..ja chyba od poł roku czytam to forum i tak mi się inaczej zrobiło...przekierowałm mózg na inne rozumowanie i kiedyś cały czas myślałm o swoim ciele..w tamty roku bym w życiu nie załozyła butów bez stopek a terz chodze w sandałkach :) a co randkowania przez interent to nie raz sie jeszcze zakochamy i odkochamy polecam bi kiedyś też byłam na takim portalu ale z drugiej strony bądzcie ostrożne...moja koleżank poznała oszusta i dała się oszukać ...generalnie chodzi o pieniądze..ale chyba na 16tolaki nie polują:) ściakm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć Luiso uciekłam... Jej..też to kocham! To jest genialne i jak zawsze w radiu leci to na maksa robie!! Mam usmiech od ucha do ucha! ;) On jest dostepny, ale nie wim czy napisac i poki co siedze i szperam w internecie ;) A ja slucham, bo dzis uslyszalam w tv fajna starą piosenkę : http://www.youtube.com/watch?v=suPlYwJ3YvM Jakaja :) No dlatego sie mowi, ze to lepiej niz u psychologa! hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w radiu lub w tv usłyszycie że 18-latka zabiła swojego faceta z premedytacją to wiedzcie że mowa o mnie. oszuści w necie raczej będą polować na jakieś panny przy kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Annqx, spokojnie! Co się stalo, ze cie tak wkurzył? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli:) fajna fajna piosenka ta od Ciebie:) dostepny...hmmm a Ty pewnie niewidoczna:) haha a moze zrob dostepna wtedy moze napisze:) albo pomysli,ze sie udostepnilas jak on jest:) dylaematy nasze:) annqx wlasnie co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już go nie ma Luiso... hehe :D Zawsze mam wrazenie, ze on tylko na chwile czy cos jakby sie bal ze ja napisze, ale zapewne to moje wyobrazenia hehe:D A ja ładnie dostepna jestem ;) No tak nutka, calkowicie zapomniana i tak w filmie byla to zaraz wyszukalam i sluchalam, ale teraz na ta twoją sie rzucilam hehe :D Annqx! Mow co tam sie dzieje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umawiałam się z M że pojedziemy na zakupy , nie ma kiecki na wesele , a on jest pijany dzisiaj. Ja rozumiem że on jest zły o tą stłuczkę ale nie mógł inaczej odreagować. Szczerze mówiąc to pierwszy raz się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie to chyba zaraz do niego pójdę i mu wtłuke noooo. Poli nie przejmuj się , ja też jak kiedyś pisałam z takim chłopakiem to głupio mi było wejść na dostępny bo wydawało mi się że on pomyśli że specjalnie tak robie żeby napisał albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć, no to cie pieknie wkurzyl... Pierwszy raz sie upił, tak jak mial sie spotkac z tobą? No musial odreagowac i niestety tak robią najczesciej faceci... Ale z jednej strony dobrze ze mu nagadalas bo badz co badz byliscie umowieni...Ale spokojnie, nie chce slyszec nigdzie ze zabilas M! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego że nagadałam jak on nic z tego nie zapamięta. jak go zabije to zapamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annqx:) Jutro pojdziecie po sukienusie:) a ze sie upil:) daruj mu zycie;) Poli:) moze daje znak,ze jest i znika..a Ty nie badz dzikuska wlasnie badz dostepna widzi wiec jak zechce napisze..nie to niech spada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie zawsze moze mysli,ze gadasz z kims innym jak sie udostepniasz:) niekoniecznie,ze dla niego to robisz;)haha Annqx widac stres mial duzy po wczorajszym ten Twoj M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruje . luisa ma racje siedź na dostępnym jak będzie chciał to napisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×