Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

POli to supcio,gratuluje no dobra 8 w klasie ,,ale 80 i wiecej na innych profilach;)haha bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli nowy rozdzial sie dla Ciebie zaczyna nowi ludzi chlopcy bedzie dobrze na pewno jakis sie trafi :):):) luisa no ta odpicuj sie jak ta lala usmiechaj reszta juz od niego zalezy ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ty to jestes niezla! szalejesz na calego! ;) Luiso, wez sie w garsc! Jestes super babka! Zawrocisz amorowi w glowie! ubierz sie ladnie ale nie zawyzywajaco bo doch idziesz do lekarza a nie na wybieg i badz poprostu soba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialas sie rozerwac a alkochol Ci dawal odwage i tyle:) kochana stad sie boisz jak aniol na dyskoteki chodzi:) juz wyszczapilas aniolka i na dyskoteki nie musisz chodzic ani Ty ani on chyba ze razem:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa a moze jak on bedzie w okolicy czy bedziecie gadac to zrob jakis ruch nie wiem niech Ci cos upadnie by zajrzal w dekolt czy pod sukienke i ladne nogi zobaczyl no wiesz o co kaman ?:)jezuuuuu co my sie musimy nakombinowac przez chlopow :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli mam byc soba?:) dzieki kochana:* haha a jak tak to moze pojde taka niewydepilwoana achachaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom bede dobrze sie bawic i wgl oby ten rozdzial w zyciu byl dla mnie udany! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta bylismy razem z aniolem na dyskotece chyba ze 2 razy :)a ja ide za tydzien sama z kolezankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achachaaaaaaaaaaaaaaaaaa wiem Emi wiem o jakim triku mowisz:):) moze upuszcze cos na jego widok i sie pochyle ja i on i sie stukne z nim twarza:):):) hahaha ale mnie nakrecacie no teraz jak tam go zobacze to juz soba na pewno nie bede:) juz ja cos wymysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi i jak bylo z anilem na dyskotece?:) POli na pewno bedzie lepiej niz bylo teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie cos takiego albo jak on bedzie z daleka i bedzie sie patrzyl to Ty tylem sie schyl ze niby cos Ci uapdlo :D o jezuuuuuuuuuu ja chce to widziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhaahah wymyslisz wymyslisz, i jak wrocisz to nam oswiadczysz ze amoor z toba gadal i wgl i bylo super i ahhh bedzie happy end!! mowie ci!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu ja chce amorraaaaa ja chce go:) dajta mi go:) moje sw Rity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi jestes niemozliwa! robilas juz takie triki prawda? pewnie jak plakalas na lawce wtedy to tez co nieco bylo widac :D :) hahahah Luiso wiec na nie zawiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to jakos tak glupio isc z chlopem na dyskoteke ale on chcial i poszlam z nim byli jeszcze jacys tam znajomi jego ale malo z nimi sie bawilismy ja wypilam duzo ale leb mam mocny aniol tez troche wypil to sie kleil do mnie ciagle i czy wolny czy szybki to juz pozniej bylo migdalenie na parkiecie ahahahahahahaha :Dtylko do stolika podchodzilismy sie napicja zapalic posiedziec chwile i pozniej znowu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaaaaaaa ok Poli postaram sie:) opwoiem Wam z detalami:) Ja wam cos powiem jak facet zwroci uwage to kobieta naprawde juz niwiele musi sie strac...ale Emi moze lepiej tylem rzeczywiscie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso! Chcesz go!? Chcesz?! No to bierz sie do roboty i zawroc amorowi tak w glowie ze spac nie bedzie mogl!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) czyli z aniolkiem bylo caly czas tance przytulance :) a teraz jak sie dowie ze idziesz bedzie zly czy ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli kochana ta wtedy na lawce to ja wygladalam jak bezdomna :) ale tak triki sie robilo nie raz z chlopami ahahahahahaha no wlasnie z tymi z dyskotek :D tak normalnie z mezem np to nie bron boze z aniolem tez nie co tu udawac jak oni mnie znaja cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniol zazdrosny tyle ze tak normalnie , wiec ok pewnie bedzie chcial wiedziec gdzie ide z kim przyjechac po mnie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cala EMi:) EMi a tam se golisz na lyso czy jak?:) jesli pytanie przekracza granice Twej intymnosci omin je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha Emi jak ja ci zazdroszcze ze jestes taka otwarta na ludzi, taka szalona i wgl!! Ja mam taka kumpele co z chlopakami szaleje i imprezki i wgl i matko lubi sie bawic i jest taka otwarta! ;) Emi jakis przepis na to poprosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam kochana jaka to intymnosc :) ta gole se na lyso bo tak lubie najbardziej :) a Ty? a poli se myche goli czy jeszcze nie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi toz ostatnio Ci mowila ze bylam na depilacji brazylisjkiej i pojechalam po calosci:) ale teraz se zostawie co nieco po srodku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon by sie usmial z tych naszych rozmow:) a gdzie Ann i RUDI??????? Ann dzis pomidorowke na sniadanie pewnie jadla?;:):) a Rudi cisza RUDi daj znac co u Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys taki pasek wlasnie se zostawialam ale od dlugiego czasu jade myche po calosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×