Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

dziewczyny nie wiem co ze mną, ale dziwnie się czuje jak widzę sąsiada :D meeeega ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann haha tylko sie nie zakochaaaaaaj:) kochana a jak z M? ba no ciacho to ciacho nie sztuka przejsc obojetnie;););) no niby tak ale nie wiem czy sie z nim spotkam bo i po co...powspominac pogadac i tyle..nie wiem czy mi sie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakąś chrapkę na niego dlatego unikam go jak ognia, i czekam aż mi mi minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z M jest wszystko dobrze :) dzisiaj byliśmy razem u mojej babci , on prawie doszedł do siebie po wypadku , trochę jeszcze z tym biodrem jest problemu , i lekko utyka jak chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, ty tam zostaw sasiada w spokoju! :D masz ciacho w domu i go pilnuj :D Dobrze ze M warca juz do zrowia, wiesz teraz rehabilitacja i jakos to bedzie ;) Dziewczyny, jesli to milosc i zalezy wam bardzo na sobie wzajemnie to takie uczucie strachu nie jest zle, tak samo zazdrosci. :) Wtedy przynajmnije sie staracie np. dobrze wygladac, dbacie o wszystko i faceci tak samo :) A u babci ok, peleniuchowalam troszke ale tez na korki dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx spoko ja tez tak mam , aniol przystojniak a ja i tak na ciacha patrze kazdy tak ma ;) poli masz juz wszystko do szkoly ? :) pusia no to bardzo dobrze widze ze zmienilas nastawienie do amadeo super :) ale zobacz romeo dzwonil i nie masz dola to tez o czyms swiadczy :) co do facetow zwiazkow i dbania o siebie : no ta tylko ze wiecie w naszym przypadku jest trudniej przez tego hirsa , ja sie codziennie pindruje jak ta lala makijaz zawsze mam umalowane paznokcie itd wrecz mam bzika na punkcie dbania o siebie zawsze tak mialam ale co z tego ? trza sie wiecej depilowac nawet gebe wiec to doluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec20031986
czesc dziewczynki bylam u innego lekarza i niestety potwierdzil, to co poprzednia lekarka, no moze z ta roznica, ze wykryl mi jeszcze jeden guzek tylko troche mniejszy po prawej tronie, bo tamten jet po lewej. no i nie ominie mnie krojenie niestety. no ale trudno. w kazdym razie to nie jest jakos bardzo grozne, tylko trzeba usunac, bo jest juz tak duze ze farmakologicznie nie da juz rady. ale minal juz najwiekszy bol i teraz juz normalnie chodze. jeszcze nie bylam w szpitalu zeby umowic sie na operacje, bo sie troche boje. ale w koncu bede musiala, bo to mnie i tak nie ominie. no ale ja taka glupia jestem, ze jak tylko troche przestaje bolec to zaczynam znow bagatelizowac. no ale w koncu sie umowie i to zalatwie... a maz moj jest wspanialy, dba o mnie, nie pozwala zebym ie meczyla. a z M nie rozmawialam nawet, dzwonil kiedys ale nie odbieralam. wyslalam mu tylko smsa pozniej, ze u mnie wszystko ok. trzymajcie sie kochane, mam nadzieje ze u was wszystko ok. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi :* no to przykre :* idz na ta operacje im szybciej tym lepiej no i bedziesz miala z glowy :* superrr ze maz tak sie zmienil :):):) sciskam Cie tylko wpadaj tu czesciej ok ? bo tak rzadko wpadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruduś będzie wszystko dobrze :) to dobrze że masz wsparcie w mężu :) no i masz nas kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruduś kochana, na pewno bedzie ok:) Wiesz im szybciej sie poddasz zabiegowi tym lepiej dla ciebie :) Wiadomo nikt nie chce byc krojony... Dasz rade, silna babka z ciebie!:) :* Jeju, az nie moge poznac twojego meza...to dobrze ze jest przy tobie i sie zmienil :) :* A jak tam u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Wszystko bedzie dobrze kochana najtrudniej jest myslec o tym i czuc bol i strach,ale jak juz sie umowisz,zapiszesz zrobia to usuna te guzki to wszystko bedzie dobrze..ale matko zastanawia mnie skad i dlaczego sie pojawily u Ciebie guzki. Najwazniejsze by nie byly grozne. Nie martw sie na pewno po zabiegu szybko do siebie dojdziesz,dobrze ze maz sie sprawdza bo potrzebujesz teraz wsparcia jego,bliskich,a i nas masz:):* Emi ja tez mam ciagle hopla a to paznokcie a to deplacja a to fryzura a to co ubrac..przez hirsa mamy tak,ze staramy sie wiecej dbac jakby kontrolowac wyglad,meczace to jest tym bardziej jak brak kasy i zdrowia ale co zrobic..nie mamy wyjscia..tez bym chciala miec tylko lydki do depilacji,a tu niestety jeszcze pare gratisow;) ale zdecydowanie cos z tym robic i olac temat niz przezywac mocno jak kiedys to przezywalysmy:) ja dzis troche poogarnialam w domu bo wszedzie jest cos do zrobienia. i jem na co mam ochote diete ciezko mi trzymac dzis juz zjadlam ciastko,drozdzowke,ech;) Co do romeo masz racje Emi nie przezywam juz tego jak kiedys bo juz go tak nie kocham,zostaly wspomnienia tylko..i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa to dobrze , że nie czujesz jakiś większych ciągąt do romea a do tego zrozumiałaś że amor to tylko zauroczenie :) ja dzisiaj rozmawiałam z sąsiadem... i albo zacznę go unikać albo będzie baaaardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann:) Normalne ze koles Ci sie podoba tym bardziej ze jest w Twoim typie..ja wlasnie tak mialam z amoorem jak go ujrzalam to odrazu wieelkie zauroczenie:) ale minelo bo go nie widuje i on nie odpowiedzial na tamta wiadomosc wtedy wiec odpuscilam sobie :) ale jak bym go tak widywala nie wiem co by bylo:) czlowiek nigdy nie wie i nie ma gwarancji na te sprawy. ZYcie.. dobranoc kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja znowu w pracy ehhh :) luisa cos mi sie przypomnialo co do Twoich puszystych wlosow , jest taka metoda jak olejowanie wlosow znasz ja ? ja ja stosuje raz na 3 dni i robie tak-w suche wlosy od polowy glowy do dolu (wczesniej trzeba je dobrze wyczesac) wcieram olejek zwijam wlosy w kok i tak chodze pare godzin pozniej myje i dalej pielegnuje jak zawsze balsam itd albo nakladam na cala noc i zwijam glowe folia :) wtedy sa najlepsze fekty , ja mam bardzo jasne wlosy wiec latwo sie wysuszaja lamia niszcza itd a ta metoda jest boska , wlosy sa po niej sliskie mieciutkie super , ja do tego celu uzywam olejkow alterra one sa w Polsce w rossmanie ja uzywam tego : http://www.google.com/imgres?q=olejek+alterra+granat&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&biw=792&bih=311&tbm=isch&tbnid=GlGKDQAUdu_npM:&imgrefurl=http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php%3Fprodukt%3D46719&imgurl=http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/46719_250.jpg&w=250&h=250&ei=t4k4UNvPPMXXtAbaj4DQBA&zoom=1&iact=rc&dur=617&sig=105268114656890969632&page=1&tbnh=98&tbnw=98&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:0,s:0,i:73&tx=53&ty=53 naprawde to jest rwelacyjna metoda na suche zniszczone wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do facetow i wygladu , fajnie jest dbac o siebie przede wszystkim by dobrze sie ze soba czuc , a jak facet ma nas nie chciec bo cos tam mu w wygladzie przeszkadza to jest pusty i nie warty naszej uwagi i niech sperdala :) co dzis robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja wczoraj stosowałam lepszą metodę "laminowanie włosów" i o dziwo włosy się nie puszą są gładsze, lepiej się rozczesują. no po prostu cuuudo a co do kosmetyków firmy alterra to słyszałam , że wycofują je z polskich drogerii ja mam odżywkę i maskę do włosów.:)) hmmm, a z sąsiadem wczoraj mi się tak fajnie rozmawiało. przeciwieństwo mojego M, taki chudy rockman, ciut dluższe włosy. muszę go zacząć unikać bo będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde rockmani z dlugimi wlosami to moj ideal faceta :):):) e tam juz mieli podobno kiedys wycofywac a nadal sa :) tu u mnie w koncu jakis czas temu otworzyli rossmana wiec jestem w siodmym niebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny EMi dzieki serdeczne za rade kupie sobie,nie uzywalam,czesto robie zoltko jajka i mieszam z olejem lnianym i tez nakladam na konce i sa takie sobie ale sprobuje tego gotowego,jak mowisz pochodze nawet caly dzien:) dzieki:* Co poza tym porabiasz dzis pewnie lub jutro z aniolem sie widzicie?:) Ann wow:) z szczuplym rockmanem rozmawialas;) kochana mozna przeciez kochac kogos a ktos sie moze podobac..normalne:) Ja dzis znowu w domu polegiwanie i obzeranie..swietnie poprostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pusia :* poki co jestem w pracy nie wiem po co bo nudy i malo do roboty bez sensu no ale raz w mcu kazdy ma pracujaca sobote :/ wyyprobuj tej metody olejek jest tani starcza na bardzo dlugo nawet na poczatku moze rob sobie co drugi dzien efekty beda super naprawde :) zmeczona ejstem generalnie aniol mnie meczy w nocy przyjechal do rana nie spalam ehhh , dzis wieczorem znowu sie widzimy choc nie mam ochoty , musze sie po robocie wydepilowac a mam ochote tylko na spanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie rossman to raj na ziemi :D M już mi coś buczy , zazdrosny jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) co my bysmy bez rossmana zrobily haha;) EMi dzieki za rade,tak zrobie moze w pon jakos dam rade poki co nie ruszam sie z domu :( Tak zycie latwiejsze by bylo jak by nie trzeba bylo sie wkolko depilowac przed facetami..a tak nie zdazysz sie nacieszyc gladkoscia znowu trza depilowac a to krostki po a to odrosty a to to a to sramto i tak non stop,,duzo latwiej by bylo raz to zrobic by np starczylo na pol roku;) albo na rok ech..marzenia;) Ja ostatnio sobie wydepilowalam tam..po bokach i od gory depilatorem elektrycznym i jest ok a nizej jade zyleta co kilka dni i moze byc. Nogi depiluje raz na 2 tyg tez dep elektrycznym na trwarz elektro robie raz na mies i w sumie tragedii nie ma,chyba juz sie z tym gownem pogodzilam bo nic innego nam nie zostaje :) Grunt to zdrowie..ale ja juz nie umiem pozytywnie myslec bo bole mnie trzymaja juz tyle miesiecy:( a chciala bym juz normalnie funkcjonowac pracowac zarabiac itd.. milego dnia kochane ja zamierzam sobie zrobic kawke a do niej jakos rureczke zjesc,,niech zyje dieta hahah;) Emi a jak jest z aniolkiem?:) a ta praca Cie zadowala? z kasa dajesz rade? bo mowilas ze oszczednosci Ci sie koncza,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) co my bysmy bez rossmana zrobily haha;) EMi dzieki za rade,tak zrobie moze w pon jakos dam rade poki co nie ruszam sie z domu :( Tak zycie latwiejsze by bylo jak by nie trzeba bylo sie wkolko depilowac przed facetami..a tak nie zdazysz sie nacieszyc gladkoscia znowu trza depilowac a to krostki po a to odrosty a to to a to sramto i tak non stop,,duzo latwiej by bylo raz to zrobic by np starczylo na pol roku;) albo na rok ech..marzenia;) Ja ostatnio sobie wydepilowalam tam..po bokach i od gory depilatorem elektrycznym i jest ok a nizej jade zyleta co kilka dni i moze byc. Nogi depiluje raz na 2 tyg tez dep elektrycznym na trwarz elektro robie raz na mies i w sumie tragedii nie ma,chyba juz sie z tym gownem pogodzilam bo nic innego nam nie zostaje :) Grunt to zdrowie..ale ja juz nie umiem pozytywnie myslec bo bole mnie trzymaja juz tyle miesiecy:( a chciala bym juz normalnie funkcjonowac pracowac zarabiac itd.. milego dnia kochane ja zamierzam sobie zrobic kawke a do niej jakos rureczke zjesc,,niech zyje dieta hahah;) Emi a jak jest z aniolkiem?:) a ta praca Cie zadowala? z kasa dajesz rade? bo mowilas ze oszczednosci Ci sie koncza,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa;) ja tez jak jestem w rossmanie to raptem sie okazuje ze wszystko by mi sie przydalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho! :) Hahah, widze, że rossmann wszystkich przesladuje ;) Niby chodze do niego jak cos potrzebuje, ale wtedy jeszcze to i to, a to mi sie juz konczy to wezme kolejne. O i nowa maskara by sie przydala i tak w kólko i nie wiesz kiedy pieniadze wydalas;) Co do golenia, to ja chyba tez juz sie przyzwyczailam do tego dziadostwa. Choć moja myszka i polowa ud jest w oplakanym stanie, bo po zylecie jest starsznie, bo gumka od majtek tak obciera i mam podraznienia ze hej...:( Luiso, nogi depilatorem co 2 tyg? Ja musze co tydzien i mam takie slady od dłubania i ranki, ze hoho. Ale juz za tydzien ide na pierwszy zabieg light sheerem na kreske biala i nie moge sie doczekac :) Rozjasnilam sobie przedramiona i ramiona sally hansen i jakos zyje. Choc rece mnie denerwuja, bo szybko, bo zaraz nastepnego dnia juz mam takie igielki... Luiso, racja zdrowie najwazniejsze...gdybym cierpiala na jakas pzrypadlosc pewnie nie mialabym sily jeszcze z wlosami walczyc, wiec dziekuje Bogu, ze mam tylko to, bo kiedys uwazalam calkiem inaczej. Ann, ahh no to sasiada masz niezlego ;) Wiesz M kochasz a sasiadem jestes zauroczona, wiec nie panikuj :) Ide sobie wlasnie kakao zrobic i sie nim delektowac hah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×