Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Zrobie tak, by byl szczesliwy? Emi ty tez masz byc szczesliwa! No to skoro tak mowicie, to anstepnym arzem jak tak bedziecie romawiac to powiedz mu ze mozecie sprobowac, tak wiesz pol zartem pol seri, wykaz inicjatywe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ale jakby mnie nie chcial to co moge zrobic , niech robi jak uwaza , nie tam nie bede nic mowic , niech to wyjdzie od niego albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był u mnie M , chciał mnie zabrać spowrotem do domu , nie chciałam jechać to się wkurzył powiedział że jak spotka sąsiada to go zabije,był tak wkurzony że się lekko obawiam co dalej wsiadł i odjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx nie dziwie sie M :) ale czemu nie chcialas wrocic ? to Ty go juz nie chcesz ? kurcze widze ze niezle Ci ten chlopak w glowie namieszal :) co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kitty key :) no bardzo dawno Cie nie bylo :) co u Ciebie ? pisz ja musze zmykac do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję czytać zaległości, ale zaraz mnie szlag trafi reklama na dole strony zasłania mi pół okna i nie daje się wyłączyć. Napisać też nic nie mogę, bo nie widzę co piszę, a pisać mogę dopiero po nawciskaniu ctrl + minus do maksimum, zwariuję zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane JA wciaz mam zjebany komp za drogo na naprawe..czytalam pobieznie bo jestem w kafe i pelno ludzi naookolo.. EMi wciaz z aniolem:) super tesknie kochana i mysle co u Ciebie..naprawde:* Poli wszystko bedzie dobrze w nowej szkole kochana:* a laser wytrzymaj bol..warto:) kochana jak cos niech Ci kosm znieczuli lekko czyms..tesknie:* Ann...widze ze sie podkochujesz w sasiedzie..normalne..tak to w zyciu jest:* trzymam kciuki bys byla szczesliwa:) Rudi jak u Ciebie? kiedy zabieg..? Szarlotta witaj:) i Kitty:* NoWA KOL od FINASTERYDU ja go bralam jakies dwa miechy i zaczela mi sie straszna nadwrazliwosc zebow poza tym jedynka stala sie tak cienka niesamowicie szara ponoc wyplukuje wapn z organizmu poza tym tak silne leki nawet w malych dawkach moga dawac skutki uboczne nieciekawe dla organizmu..dziewczyno bylam tak zdesperowana jak Ty ze myslalam tez o dutasterydzie..prosze poczytaj o tym duzo i odpusc sobie...ja lykam zwykle aty yasminelle lagodza problem..skoro widzisz ze cukier nasila zostaw cukier ale fia bym tez odpuscila na TWoim miejscu..serio..nie czytaj tylko tego co chcesz ..ja czytalam sporo chyba z 3 tyg:) jaks zalona o tym na angloj.forach i tam sporo osob pisalo ze mialo problemy z uzebieniem wypadnanie zebow,bole,prochnice po tym leku..kazdy org reaguje inaczej ale chyba jednak nie warto.. U mnie wciaz problemy zdrowotne..mam mozliwosc pracy:) juz za miesiac moge zaczac..EMilko w TWoim miescie rodzinnym;* moze sie kiedy spotkamy?:) z amadeo jestem ale chyba go nie kocham:( meczy mnie co czuje nie wiem co poczac i bardzo mi WAS brakuje..uciekam czas sie konczy:(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :):):):):*:*:*:* hej kochana no w koncu sie odezwalas milion buziakow :*:*:* :) matko super ze bedziesz miala prace jak bedziesz tu nastepnym razem daj znac co to za praca i w ogole :) jasne ze sie spotkamy ja za jakis czas jade do domu do Polski na troche nie wiem jeszcze kiedy bo wszystko zalezy do aniola bo bedzie musial zostac ze zwierzakami , ale bede niedlugo na 100 % to sie umowimy !!!! :) co do amadeo matko kochana no kochaj go no ja Ci mowie no :) wiem wiem nic na sile ale moze znowu masz tak ze masz go na tacy to nie chcesz a jakby zniknal to bys zatesknila jak ostatnio :) co do laptopa - moja kolezanka ostatnio mi sie chwalila ze kupila laptopa za 1 zl w PLUSIE wiec moze pomysl o tym a starego sprzedaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui a co Ci padło w tym lapku? Ja dziewczynki jakoś nie umiem już z M rozmawiac, najpierw mnie przeprasza , obiecuje że mi nie będzie sąsiada wypominał , a po godzinie zaczyna swoje arie na temat tego że go zdradzam a jeśli nie zdradzam to zdradzę .... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol99
Ja leczę się Finasterydem ponad rok i 0 problemów z zębami nawet 8mki rosna. Miałam zapalenie miazg ale przez lekiem i od ponad roku nie była u stomatologa - nie ma potrzeby. Ijest poprawa po fina+spiro i to dużo że śmiałość odzyskałam))) tylko coś mnie kusiło żeby na dutasteryd zmienić żeby mieć jeszcze lepiej. Ale zostanie tak jak jest bo cena( u mnie testosteron był w normie nawet w dolnych granicach a włosy były. Jak nie używam cukru to spokój jest długo a jak zjem choć kawałek ciasta czy loda -na drugi dzień odrost nieduży ale jednak!! To albo insulina albo DHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) chcialam oglosic ze juz jestem po rozwodzie :):):):):) rozprawa trwala moze ze 20 minut poszlo gladko nawet nie przypuszczalam ze tak bedzie , nie widzialam sie z mezem przed doslownie na chwile przed wejsciem na sale co poczulam ? chyba tylko zlosc , jak weszlismy to sedzia zapytal jakie jest nasze stanowisko moj maz powiedzial ze on rozwodu nie chce no kurwaaaaaa poprostu bezczelny jest , ja powiedzialam ze chce ze mam kogos wiec doszlo do zdrady ze jestem zdecydowana ze nie chce zadnych dobr materialnych itd moj maz juz wtedy zamilkl i poszlo baaaardzo szybko jestem wolna wracam do swojego nazwiska i jestem bardzo szczesliwa spadl mi kamien z serca czuje taka ulge i jest mi tak dobrze ze nie da sie tego opisac :) jak wyszlismy on tylko do mnie podszedl i powiedzial - to nie jest jeszcze koniec miedzy nami , ja nie zareagowalam tylko poszlam, gowno mnie obchodzi co sobie uroil we lbie , mamy rozwod teraz juz nic nie moze , ale jestem szczesliwa ze sie uwolnilam od przeszlosci normalnie spiewac mi sie chce z radosci :):):):):):):) co u Was dziewczynki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol99
Gratuluje))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo ale w sumie dlatego ze moj problem z owlosieniem poprostu zmalal do roziarow niewidzialnych. Jedna podstawowa rzecz CUKIER !!! Dokladnie jak wczesniej dziewczyny pisalyscie, zdrowe jedzonko, waarzywa, brak pieczywa, no chyba ze ciemne i problem jest naprawde niewidzialny. Od czasu do czasu wyrwe jakiegos wloska na brodzie, wydepiluje plasterkiem wasika i tyle z nietypowego owlosienia. Mozna jesc bardzo smacznie bez zadnych wielkich wyrzeczen ale systematycznie i dluterminowo , by weszlo nam to w nawyk codzienny a nie kilka dni i pozniej znowu to samo. Pozdrawiam serdecznie :) Trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina30 dokladnie i ja sie z Toba zgodze cukier jest dla nas zabojczy ja po przejsciu na zdrowa diete tez to odczuwam wloski rosna duzo wolniej jest ich mniej itd itd jasne ze czasem ma sie ochote na slodkie ale to mozna sobie zjesc cos zastepczego i trzeba sie przyzywyczaic do zdrowego zywienia choc na poczatku ciezko ja np jak widzialam ciastkalub czekolade to chcialam sie na nie rzucic ale po jakims czasie to juz nawyk i slodkosci nie kusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol99
To bay bay cukier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol99
Ja wyeliminowała słodycze i białe pieczywo) i waga poszła w dół i hirs bardzo złagodniał) pozwalam sobie na pizze, frytki czy pierogi ruskie - i to mnie nie szkodzi. A cukier zabójczy ( przykład: nie jadłam słodyczy 8 miesięcy na wakacjach zjadłam przez kilka dni kromkę z drzemem i efekt - odrost na brzuchu ( -więc uwaga na cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jem tylko chrupkie pieczywo twarozek serki warzywa owoce ryz itp :) tez chudne :) ale powiem Ci ze czasem jem dzem niskoslodzony i jest ok nie widze by wloski szybciej rosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tylko tak na momencik, nawet nie czytalam co u Was bo nie mam kiedy, a pisze oczywiscie ukradkiem, bo maz jest. Chcialam Wam tylko powiedziec, ze jutro ide do szpitala, a we wtorek mam operacje. Boje sie coraz bardziej, nie sadzilam, ze az tak bede sie obawiac. No, ale czym szybciej tym lepiej. Pozdrawiam Was kochane. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI GRATULUJe:):* w kooncuuu wolnaaa od niego...super..oby udalo Ci sie z aniolem...Kochana ciesze sie:) no ja juz niedlugo zmiany..daj znac jak bedziesz w domu napiszemy wtedy tu sobie nr gg czy co i sie spotkamy jakos..Kochana..no nie wiem czy go lubie czy kocham ale jestesmy razem..raz na mies ze 2-3 dni:) Kolezanko od FINASTREyd widac u Ciebie ok..ale odpusc ten dutasteryd..czytalam,ze on dziala hamujac aromataze chyba i alfa reduktaze wiec z tego co wiem mocniejszy sporo a jak chcesz dlugo brac lepiej lzejszy braxc..poza tym te enzymy do czegos tam sa potrzebne oprocz tego ze obnizaja u Ciebie DHt racja..albo od insuliny albo od dht ja tez tssto mialam w normie..powodzenia RUDI Trzymam kciuki POWODZENIA SLONCE:*bedzie dobrze.. POli CO z Toba Aniele?:) Ann kochana..nie wiem co ale sie nie wlacza wcale:) uciekam z tej kafe caluje WAS mocno:* tesknieeeeee znowu sie odezwe za pare dni:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisaaaaaaaaaa w koncu jestes hurraaaaaaaaaaa :) :* dzieki tez sie ciesze bardzo z tego rozwodu :) kurde szkoda ze nie mozesz czesciej pisac :( sciskam Cie i na pewno sie umowimy :):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
hej dziewczyny...mam pytanie jak to od słodyczy hirs jest większy?? przeciez moja mam tyle wiernicza słodkiego i zednego włosa nie ma;/ juz nie wspomiajac o moim wujku...jest mniej owłosiony ode mnie czujecie,że on w ogóle nie mam włosów na nogach-gdyby uwidziałm moje pewnie spadłby ze stołka. nie wspominając o moim tatcie co nie lubi słodyczy a ma włosów,że hoho teraz wime,że po nim to odziedziczyłam,że nawet na nosie zaczynają mi rosnąć czujecie blusa;/ myślicie,że powinnam odłożyć słodycze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaja1 ojej chyba nie skumalas o co chodzi :) przeciez gdyby kazdy kto je slodycze mial miec hirsa to bysmy wszyscy wygladali jak malpy , chodzi o to ze jesli mamy hirsa to powinnismy unikac cukru to sie nas tyczy nie wszystkich ludzi swiata :D ale cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
jej al ja codziennie jem drożdżówki albo lody albo jakis batonl;//;/;/ no nie skumałam..jej wkurza mnie to dziadostwo'/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy kochane:) Udalo mi sie dorwac do kompa na chwile:) EMI:) co u Ciebie? jak relacje z aniolkiem?:) pracujesz wciaz?:) brakuje mi naszych rozmow..ja mam bardzo goracy okres teraz bo mam te zmiany w zyciu zmiany zycia,miejsca..pracy wszystko na szybko..za szybko..zdrowie dalej szwankuje,nie wiem czy dam rade ale musze bo dlugow mam za duzo:( bede rzadko bo za drogo na nowy komp a ten za zlotowke co mowilas to z abonamentem 79 miesiecznie;) A zapomnialam powiedziec ze dwa tyg temu widzialam sie z ROmeo;) na kolezenskim wypadzie bylo tylko po kolezensku i przekonalam sie ze juz go nie kocham:) jest wspomnieniem..kurcze kto by pomyslal..a z amadeo roznie..rzadko sie widzimy ale codzien slyszymy..on jest fuull luz ja wiecznie spieta i zamyslona ot sie chyba nie dobralismy;) wciaz nie wiem co ja czuje do niego szkoda mi go zostawi ale nie wiem czy to M jak milosc... Ann jak tam sasiad?:) jak z M?:) RUDI? jak po zabiegu?? jak sie czujesz jak zdrowie? POLinka cos malo sie pokazuje?:) sciskam Was wszystkie lacznie z KOnstancja ma:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaja1 :) no to sie juz moze slodkim nie obzeraj ;) luisa :) hej kochana :):*u mnie bez zmian , z aniolem ok poki co :) tak pracuje nadal w tym banku jest ok :) reszta bez zmian :) fajnie ze juz romeo nie kochasz uffff kamien z serca co?:)a z amadeo moze jeszcze czas Ci pokaze ze go kochasz :) tez mi brakuje naszych rozmow!!! ehhhh kurde szkoda ze z tym kompem tak wyszlo :( ale napisz wiecej co za zmiany - przeprowadzasz sie ? pewnie do W-wy? :)matko ale super ze bedziesz pracowac spoko dlugi to maja miliony ludzi na swiecie powoli splacisz nie martw sie :*byle z kregoslupem bylo ok zobaczysz wszystko sie ulozy i bedzie dobrze :)sciskam Cie kochana :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ooo Lui to straszne zmiany u Ciebie, ale to dobrze. a dlugi uregulujesz zobaczysz. dobrze ze romeo to juz historia. Lui po operacji z jednej strony dobrze bo bez zadnych powiklan, ale czuje sie zle. straszny bol, a najgorzej jak leze, wiec noce mam nieprzespane. ale jestem juz w domu. mam taka duza rane na brzuchu, jakby usmiech heh. w niedziele ide sciagnac szwy. mam nadzieje ze mi sie to bedzie szybko goic, bo teraz jest kiepsko, nie moge sobie miejsca znalezc. ciezko stac, siedziec, lezec tez nie darady bo niesamowicie boli. ale jakos dam rade pozdrawiam buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI Kochana to ciesze sie ze u Ciebie ok:) i grunt ze milosc jest z TOBa:) Wiem wiem..racja splace gowniane dlugi tylko jeszcze jest tego od h i ciut ciut..;) Tak kochana zmiany u mnie nie wiem jeszcze na 100 % gdzie zamieszkam..ale bedzie to na 99 Wawa lub pod. Praca tez pod:) wiec licze na spotkanko:) moze uda sie jeszcze z Konstancja jakos razem:) bylo by super:) kochana masz racje jakos dam rade martwie sie jak sie bede czula czy sie tam ogarne ale mam nadzieje ze tak:*:*:* RUDi Bardzo Ci wspolczuje..domyslam sie co za bol masz...w koncu miesnie przeciete gleboko usuniety guz,,,,grunt ze bez powiklan!!!! grunt ze swinstwa juz nie masz w sobie:) teraz sie zagoi i bedzie dobrze...kup sobie jakis dobry produkt na zabliznianie by byla mala blizenka i bedzie dobrze..a poki bol Cie meczy bierz tabsy i juz:) szybkiego powrotu zycze do zdrowia:*:* uciekam bo jestem znowu ukradkiem.. ann.poli:) nadrabiac zaleglosci;* calujee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×