Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Dzien dobry dzewczyny :) Oj Luiso, znow ten komputer, ehh tragedia, ale czekamy tu na ciebie i jak tylko mozesz to wpadaj tutaj :):* Emi, ja tez nie wiem co to za roznica hehe ale to nic ;) :* Rudi a ty jak tam? :* :) Ann, u cebie wszystko ok? :) Jak tam sasiad ciacho? ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :* mam dola , poszlam wczoraj z aniolem do restauracji po pracy , nie wiem czy to ma dalej sens , czulam sie zle bo te wszystkie dziewczyny tak na niego patrza , ogladaja sie za nim poprostu pozeraja wzrokiem , czulam sie brzydka i stara , nie ma co ukrywac ze ludzie powinni sie dobierac mniej wiecej na tym samym poziomie atrakcyjnosci a ja mu do piet nie dorastam , wczesniej sobie wmawialam ze to nie ma znaczenia ze bedzie ok itd , ale jak sie takie rzeczy dzieja zaczynam myslec realnie , pewnie te wszystkie dziewczyny patrzac na nas zastanawialy sie co ja z nim robie :( mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, a co cie interesuje co te dziewczyny mysla?! Kochana wazne jest to ze on uwaza cie za najladniejsza dziewczyne pod sloncem! Nie patrz na te wszystkie ktore sie na niego gapia, nie ma sensu a po co masz sie dolowac! Tyle jest par gdzie jeden partner jest ladniejszy i co? Sa razem, wiec Emi nie panikuj i sie nie doluj, zajebista z ciebie laska i masz w to wierzyc! Pamietaj gdybys byla nie taka jaka chcialaby aniol by byla jego dziewczyna to juz dawno byscie ze soba nie byli, wiec wniosek z tego taki ze dla niego jestes najladniejsza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki poli kochana :( :*:*:* ale i tak mnie to doluje , wczesniej jak mi tak na nim nie zalezalo to jakos to zlewalam a teraz sie zakochalam i to jak !!! i mnie to meczy , czuje sie stara i brzydka , w ogole nie wiem naprawde co sie ze mna dzieje , ja sie tak zakochalam ze szok , to dziwne on tyle m-cy byl obok mnie i nie czulam tego co teraz nigdy , zalezalo mi ale zupelnie inaczej , teraz to poprostu ja go tak kocham matko :(nigdy w zyciu sie tak nie czulam nawet nie wiem jak to opisac , przeciez bylam zakochana w mezu wiec powinnam wiedziec jak to jest , a czuje zupelnie inaczej niz z mezem , zupelnie , silniej , dzis znowu nie moglam spac budze sie mysle o nim itd itd , jak na niego patrze to az mi sie cos gotuje w srodku ehhhhh poli a co u Ciebie ? jak Ci dzien minal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, wiadomo ze jak zaczelo ci bardziej na nim zalezec to wszyskie uczucia i obawy sie spotegowaly, ale nie daj sie zwariowac :) czujesz sie tak bo jestes od niego starsza, rozumiem cie, bo jak mowisz on moze miec kazda, a jednak wybral ciebie i zobacz starsza od niego a moglby miec mlodsza! pamietaj wiek to tylko liczba a poza wygladem trzeba miec cos jeszcze w glowie :) wiec kochana staraj sie dalej ladnie wygladac czuj sie soba, i dobrze wjego towarzystwie a bedzie dobrze :) Ahh Emi w nocy czlowiek wlasnie najwiecej mysli, o tym co bylo, co mogl zrobic i co bedzie a i jeszcze te wszystke fantazje...tak to juz jest :) kochana nie przejmuj sie serio! :) :* jestes super, wartosciowa laska i nie daj sie zbalamucic jakims tam malolatom ;) A u mnie ok, taki spokojny dzis dzien mialam, prawie caly dzienn w domu przesiedzialam i ksiazki czytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go kiedys pytalam czy mu to nie przeszkadza ze jestem starsza a on ze nie ze dusza sie liczy a poza tym on tak woli bo mlodsze sa niedojrzale itd a on z nimi nigdy wspolnego tematu nie mogl znalezc , wiec wiek ok on to akceptuje tyle ze chcialabym byc bardziej atrakcyjna niz jestem a dbam o siebie jak tylko moge juz wiecej sie zrobic nie da ehhhh , nawet mi sie to przerzucilo na sex niezle nie ? kiedys to sie z nim grzmocilam ze sciany pekaly a teraz sie zaczelam wstydzic niech mna ktos potrzasnie naprawde , eh chcialabym sie odkochac kurde zeby mi az tak nie zalezalo , wariuje matko ja tak dawno nie czytalam , a co czytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjg
czesc, pewnie macie swoje sposoby na rozjaśnienie włosów na ciele. możecie się nimi podzielić? słyszałam coś o wodzie utlenionej to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, spokojnie moze taki czas minie i znow poczujesz sie soba? :) i bedziecie sie seksic tak jak kiedys ;) A widzisz! mowie ze to od charakteru zalezy! wiec nie martw sie, a on uwaza cie za atrakcyjna i nie wariuj robisz co mozesz, nie doprowadzasz sie do jakiegos stanu krytycznego, wiec on widzi ze sie starasz i to jest najwazniejsze:) Nie zrobisz nic, poza tym ze sprobujes sie wyluzowac troszke :) A glownie tematy paranormalne ale ostatnio jak pisalam tez czytalam "miasto slepcow" a tak to na regalach mi sie juz ksiazki nie mieszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjkhjg -Ja uzywam rozjasniacza Sally hansen do ciala i twarzy, ale nie wiem czemu strasznie mnie piecze jak trzymam to ciele...A woda utlenona nic nie daje...ja przynajmniej efektow nie widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on wlasnie tego nie rozumie a przeciez mu nie powiem jaki jest powod bo glupio , co nagle mu powiem - a bo sie czuje brzydka to juz nie chce , ehhh, najgorsze ze dluzej tak sie nie da , zreszta on jest zawsze napalony jak cholera a jak mu mowie ze nie chce to mowi ze mnie zmusi i sie smieje :) ehhhh tez musze cos poczytac moze to mi pomoze odciac mysli od niego :/ najlepsze jest to ze maz mi juz zwisa i powiewa kompletnie jak o nim mysle nie czuje juz nic a nic niezle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjg
dzięki polinda. poszukam. widocznie jest mocne i dlatego piecze. to rozjaśnia tylko włosy czy skórę też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kazdy ma jakies limty jesli chodzi o seks, wiadomo nie powiesz mu ze teraz postujecie miesiac i zyjmy, choc byloby zabawnie, ale chodzi mi o to, ze to nie jest tak ze uciekasz od seksu, ale z czasem nie bedzie to dla ciebie nic przyjemneg (o ile wgl tak sie da), musisz mu powiedziec, juz ze nie chcesz ze np jutro czy cos, no kurde czlowiek ma granice, a jak on taki napalony to niech sie jakos pochamuje...pewnie sie boisz ze jak powiesz mu dosc to pojdzie se w cholere, ale no ilez mozna? Gdyby tak wlasciwie sie okazalo ze by poszedl w cholere to znaczy ze seks byl dla niego najwazniejszy a tak pewnie nie jest i musi zrozumiec ze kiedy mowisz pas to pas, a nie " i tak cie zmusze" to ty mu powiedz ze ma robic cos, no cokolwiek, sprzatac, gotowac, myc gary a jak skonczy to jeszcze raz i jeszcze raz..hahaa;) No poczytaj cos sobie, to dobrze robi o ile lubisz czytac :) A co do meza to, jak widac te wszystkie przykrosci calkowicie zamasakowaly to co bylo dobre kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kazdy ma jakies limty jesli chodzi o seks, wiadomo nie powiesz mu ze teraz postujecie miesiac i zyjmy, choc byloby zabawnie, ale chodzi mi o to, ze to nie jest tak ze uciekasz od seksu, ale z czasem nie bedzie to dla ciebie nic przyjemneg (o ile wgl tak sie da), musisz mu powiedziec, juz ze nie chcesz ze np jutro czy cos, no kurde czlowiek ma granice, a jak on taki napalony to niech sie jakos pochamuje...pewnie sie boisz ze jak powiesz mu dosc to pojdzie se w cholere, ale no ilez mozna? Gdyby tak wlasciwie sie okazalo ze by poszedl w cholere to znaczy ze seks byl dla niego najwazniejszy a tak pewnie nie jest i musi zrozumiec ze kiedy mowisz pas to pas, a nie " i tak cie zmusze" to ty mu powiedz ze ma robic cos, no cokolwiek, sprzatac, gotowac, myc gary a jak skonczy to jeszcze raz i jeszcze raz..hahaa;) No poczytaj cos sobie, to dobrze robi o ile lubisz czytac :) A co do meza to, jak widac te wszystkie przykrosci calkowicie zamasakowaly to co bylo dobre kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a wiesz ze nie wiem :) niby wlosy na glowie od slonca robia sie jasniejsze i te na ciele po pewnymc zasie tez a na solarium to chyba nie..choc nie wiem :) hjkhjg- to rozjasnia wlosy tylko, a faktycznie piecze bo mi ciezko jest wytrzymac 8min z tym na skorze...ciala nie rozjasni no chyba ze za dlugo by sie trzymalo to ewentualnie poparzone by bylo, ale jak uzylam go na uda to spodnie zostawily mi taki kolorek i jak nlozylam salyy hansen to ten kolor tez wyżarlo... Sorki za dwa posty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on tak nie na powaznie ;) tak sie ze mna droczy na szczescie , nie nie on taki nie jest ze jakby sexu nie bylo to by poszedl , nie nie bron boze , zreszta jak ja sie zle czuje a czesto tak jest bo mam bardzo ostre bole migrenowe to on sie mna cudnie zajmuje i bron boze nie dobiera sie do mnie , tylko to jest tak ze oprocz sexu to on jest romantyczny i taki miziasty wiec on sie poprostu klei do mnie chce ciagle calowac miziac masaz mi robic przytulac , a to czesto prowadzi do sexu , nie zawsze ale czesto , wiem ze jakbym mu powiedziala ze nie moge to by uszanowal i wszystko i tak byloby ok tyle ze ja moge a powod mam glupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to jedno szczescie ze uszanuje to:) Wiesz fajnie jak tak lubi sie przytulac, calowac i wgl, a skoro seks sprawia ci przyjemnosc...Wiesz kochalas sie z nim pewnie w szalone sposoby i wglo, widzial cie cala taka jaka jestes i dalej jest z toba i dalej chce z toba seks uprawaic, wiec kocha cie i dla niego jestes idealna, nie wazne ze uwazasz ze masz to czy tamto...:) uwierz mi, jezeli druga osoba kocha twoje mankamenty to chyba nie ma nic lepszego prawda? mozesz czuc sie swobodnie przy nim a tym samym dbajac o siebie :) Mniemam ze jeszcze nie wiem o hirsie, a wie ze sie depilujesz tu i owdzie? czy nie ma zielonego pojecia o niczym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hirsie nie wie nic , co do depilacji tak jasne wie ze depiluje to i tamto kiedys nawet przy nim nogi golilam , nie raz , tyle ze wtedy to ja na niego inaczej patrzylam i mialam w dupie takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie poki co nic mowic mu nie musisz :) Nie ma sensu, zwlaszcza ze starasz sie byc zawsze gladka wiec nie ma co podjerzewac :) Mialam na mysli ze np. wie ze depilujesz brzuch, rece czy cos...bo nogi to akurat normalna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wie nic na ten temat nie mowil , a ja mam tam jasne wloski w miare wiec jak zdepiluje to nawet nie ma takich kropek za bardzo czy cos tam , no widac ze nie ma wloskow np na rekach a normalnie dziewczyny troche maja wiec wyglada to inaczej ale nie pytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli kochana ide bo zaraz koncze prace i jade do domu :* dzis sie nie widzimy wiec mam czas na przemyslenia i relaks , dobranoc kochana , dzieki za mile slowa i wsparcie :) :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz kochana ale musialam koniecznie wyjsc i nawet czasu nie mialam by cos napisac ... A no wlasnie, ty jestes blondynka wiec masz lapiej, bo te czarne kropki zwlacza na rekach sa utrapieniem zaraz nastepnego dnia...a skoro jestes blondyka to nie powinnas miec jasnych wlosow na np. rekach? Wiecej, ale jasniejsze? :) Nie ma sprawy, moze cos pomoglam,a moze nie ale wiesz zawsze lepiej pomagac...:) Papasku kochana :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALAMKAAAAAAAA
WLASNIE WROCILAM Z WAKACJI...Z CHORWACJI...:o PLAKAC MI SIE CHCE:( BO BYLI I WLOSZKI I RUMUNKI I INNE "CIEMNE"NARODOWOSCI KOBIET A ZADNA NIE MIALA TAKIEGO OWLOSIENIA JAK JA!!!!!!! MAM 33 LATA...NIGDY NIE MIALAM AZ TAKIEGO PROBLEMU Z TYM CHOLERNYM OWLOSIENIEM...OT,DEPILACJA I BYLO OK. ALE TERAZ???????????!!!!!!!!!!!!!! NA BRZUCHU!NA TYŁKU! JAK SIE DEPILUJE TO CAŁA!!!!!!!!!!!!!!!! WSZYSCY NA PLAZY WYROZBIERANI A JA W STROJU JEDNOCZESCIOWYM :o NA DODATEK NIE MOGLAM SIE POLOZYC NA BRZUCHU BO CALA DUPA ZA PRZEPROSZENIEM ZAROSNIETA!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYC MI SIE CHCE! I WYJE:( NIE CZUJE SIE KOBIETĄ...WSTYD MI I GLUPIO PRZED MĘŻEM BO PRZECIEZ WIDZI..MA PORÓWNANIE Z INNYMI KOBIETAMI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho :) poli kochana ja owlosienie na ciele mam powiedzmy blond hmm taki ciemny blond :) dlatego pewnie nie mam kropek po depilacji , pewnie bym nie depilowala gdyby nie bylo tak bujne no ciemne nie jest ale jest zdecydowanie zbyt bujne :)co dzis robisz ? :) do nowej kolezanki jak widzisz nie ejstes sama kazda z nas jakos stara sie sobie radzic z tym cholerstwem :) a co u annnqx i rudi ? :) bo luisa pewnie nadal walczy z kompem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoj hoj :) Emi, a nie robia ci sie ciemniejsze od depilacji? Pewnie sama bym ruszyla nawet te jeasne, choc majac czarne na ciele, to nawet nie marudze na jasniejsze :) A ja dzis troche zabiegana, dla odmiany haha ;) A za godzinke ide spotkac sie z kumpela, bo wlasnie wraca z wakacji :) Zalamka- witaj, tak jak Emilka powiedziala, nie jestes sama. To jest straszne, ale trzeba nauczyc sie z tym walczyc i zyc swom zyciem :) Jesli tylko masz pieniadze i nie jestes blondynką to moze laser? :) Moze wiecej wlosow przybylo, bo zmienilas diete, albo no nie wiem, jestes w ciazy? czy cos? Latwo moze zmienic sie poziom hormonow :) A Emi, ty jak tam?:) Dzis sama w domku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss... Tam mialo byc " H O J, H O J" hahah :D wybaczcie :D ale kafeteria na swoje oczywiscie musiala zmienic :D HELLO! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poli :) baw sie dobrze z kolezanka :):* ja w pracy , dzis sie z aniolem nie widze , dipiero jutro :) zmeczona dzis jestem potwornie ale podniecona bo przed praca bylam na zakupach i kupilam sobie nowe perfumy i nowy telefon :) buzkiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się każda z nas walczy z tym dziadostwem ja dzisiaj zrobiłam najgłupszą rzecz jaką mogłam zrobić, do tego wkurza mnie myśl o szkole , z nerw aż mnie brzuch boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się każda z nas walczy z tym dziadostwem ja dzisiaj zrobiłam najgłupszą rzecz jaką mogłam zrobić, do tego wkurza mnie myśl o szkole , z nerw aż mnie brzuch boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×