Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

chyba nie będę ostrzegać , ale dziisaj robił mi jakieś aluzje jak przechodziliśmy koło sklepu z bielizną. On pewnie i tak myśli że będzie buzi i na tym koniec jak to zwykle bywało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wielka niespodzianka go czeka :) a gdzie Wy bedziecie nocowac po weselu ? bo chyba nie doczytalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy na to wesele ponad 200 km w sobotę rano wyjeżdżamy już. i nocujemy w tym w domu weselnym , są tam podobno jakieś pokoje dla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajne miejsce obyscie mieli wlasny pokoj bo w takich domach weselnych jest roznie kiedys bylam w takim ze byly pokoje 3 i 4 osobowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha. ja tu planuje miłosne ekscesy a może będziemy mieli rozłożone materace gdzieś na korytarzu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kazdy wokol bedzie pewnie pod wplywem ;) pamietam moj 1szy raz , powiem Ci ze widok siusiaka jakos mnie przestraszyl inaczej sobie go wyobrazalam tak z bliska i w ogole ;) my normalnie bedziemy Ci w sobote kibicowac jak na meczu golllllllllllllllll hurraaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że zawału nie dostane jak mu gacie ściągne a gdzie Luisa i Poli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx nie mdlej tylko tam, na widok jego meskosci :D :D Aaa no i J poszla w odstawke, ja nie moge jak dziewczyny potrafia byc natarczywe, boze.. Ten twoj M jest wyjatkowy i bardzo kochany :) Trzymaj sie go tam :) A u mnie wlasnie byla przyjacioka z podstawowki i poprostu tego mi brakowalao, zbyt dlugo nie widzialysmy i to mi pomoglo tak zpomniec o roznych sprawach bo ona nie ma za kolorowo w zyciu, wiec ehh no czuje sie bardzo bardzo szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mijałam koleżankę na ulicy , kiedyś wielka przyjaciółka dzisiaj nawet cześć nie powie. No M wyjątkowy jest. Mam nadzieje ze ty wytrwasz w swoim postanowieniu i nie napiszesz pierwsza. :) TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Annqx tak to juz bywa z tymi przyjazniami, ja sie z nia rozstalam z wielkim bolem serca i teraz sobie powspominalysmy stare czasy :) A no pewnie ze sie utrzymam bo wydaje mi sie ze on wlasnie sobie mysli, "A kij z nią i tak pewnie napisze za tydzien.." wiec nie nie napisze, niech pomysli ze to koniec naszej znajomosci, bo ja juz mam dosc :) Kiedy tak intensywnie o nim mysle i o tej calej sytuacji i juz nie namyslilam i poukaldalam sobie w glowce i koniec! Nie ma juz dla niego kochanej Poli, nie ma! ;) A co tam u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieło moją wiadomość straszny dzien mnie jutro czeka. zakupy , jazdy , kosmetyczka, korki z matmy i szkoła . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla was zawsze kochana :) A jak tam po wizycie M i chrześniaka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie fajnie . Kurcze jakie słodkie są takie maluszki. a on jeszcze się tak fajnie nim zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieci są kochane i no takie fajne beztroskie... sama mam młodszego brata i jest zabawnie :) A ile chrzesniak ma lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 roku . Tak kota wymęczył że aż gdzieś uciekł chyba z przegłaskania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D Biedna kicia :) Moj pies ma dosyc mojego brata... ten go ciaga, bije i wgl, masakra... a kotek go nie drapał? Dawal sie tak piescic? Hmm pochwalisz sie jaka sukienke jutro kupisz? Co bedziesz robila z wloskami ( tymi na glowie :D ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( annqx masz wesele w sobote a ja pogrzeb:( bliska osoba. Bede dziewczyny moze za jakis czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj już kupiłam :D . jest taka sama jak ta w linku który wczoraj przesłałam . włosy tylko wyprostuje i zaczeszę boki do tyłu i zepnę . dzisiaj już depilowałam nogi , wąsik , plecy brzuch bo jutro bym się nie wyrobiła, u kosmetyczki reguluje jutro brwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj. Przykro mi bardzo . Pamiętaj że jesteśmy z Tobą kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ok :) To jestes mega przygotowana i ma byc pieknie i bosko! ;) Ojej Luiso, przykro mi, wspolczuje... trzymaj sie kochana :* Mozesz sie wygadac jak chcesz, pamietaj masz nas :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że do jutra wieczorem zamknę wszystkie sprawy i do Was zawitam . Dobrej nocki życzę . a Ty Luisa Trzymaj się tam , pamiętaj że nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Annqx ja tez lece aśku, bo jestem padnięta... Buziaczki :** Kolorowych :* Dobranoc wszystkim! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa bidaku jak potrzebujesz sie wygadac to wiesz ze Cie wysluchamy :( trzymaj sie cieplo jestesmy z Toba :* poli dzielna jestes :)a to jego milczenie wskazuje chyba na to ze chyba nie ma co :/no bo skoro nie odpisal to zlekcewazyl eh niefajnie annnqx milych przygotowan :) dziewczyny Wy teraz macie super czas , ja wlasnie najczesciej we wspomnieniach wracm do nastoletnich lat to takie fajne beztroskie chwile przyjaznie pierwsze milostki super czasy bezcenne :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej a gdzie Ela29 i jakaja1 czemu juz do nas nie przychodza ?:) ja tez lece do jutra dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba zescie sie wsciekly! :-D kto to wszystko nadrobi, eh??? jeden dzien nieobecnosci i co widze?! :-( :-( zalamka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry moje drogie :) constance no siedz i czytaj :D :* luisa jak sie czujesz ? ? ? :*sciskam Cie kochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×