Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

powiem tak - brakowalo mi go i to bardzo :) jak go zobaczylam to sie tak potwornie ucieszylam moze dlatego ze on mnie rozumie i oprocz namietnosci jest tez przyjazn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie lubie zwlaszcza jak by chcial skonczyc no wiesz..a fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nomalnie jak bedzie kombinowal to powiesz ze nie lubisz tak i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko Emilko:) nie zazdroszcze Ci sytuacji zwazajac na to,ze moze bedziesz musiala niedlugo rezygnowac z niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam fuj :) przeciez jak kogos kochasz lub nawet nie a jest ci bliski na dodatek jest to chlopak czysciutki zadbany to czemu masz opory , mnie tam milo jak to facetowi sprawia przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jak ja go nie widze to mysle ze to zakoncze jak go widze to zdaje sobie sprawe z tego jaki jest cudny i kochany i nie chce konczyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czysciutki:) ale te sluzy fuuj musialabym to robic tylko dla niego.. :) No wlasnie wiem...wiem wiem...ale co jak maz chce bys wrocila? co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz to zalezy jak Cie to brzydzi to nie mozesz sie zmusic bo ani Tobie nie bedzie fajnie ani jemu , chce i meza i jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że M oszczędzi mi stresów i nie wepcha mi się tam za pierwszym razem z jęzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx hahahahaha moze wlasnie by Cie to zrelaksowalo :) powiem Wam ze marynarz to mi sie pcha nawet jak mam okres dobre nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:) az caly potem we krwi jest:) a orgazm to tylko lecht..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okresem to już chyba lekka przesada. kiedyś miałam taki zel pod prysznic truskawkowy chyba palmolive ale nie jestem pewna. M się to bardzo podobało , aż mnie gryzł :D muszę kupić jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kup kup:) zje Cie w sobote:) mmmm a ja chyba bede udawac bo co innego mi zostanie z ta sachara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak juz tak otwarcie gadamy to co tam powiem :) no tam sex w trakcie okresu zadna to nowosc z mezem tez tak bylo , ale marynarz ktorejsc nocy mi sie dobiera z jezorem ja mowie przeciez mam okres a on no i co , ja mowie no daj spokoj prosze cie , a on przeciez jestesm dla mnie moja ukochana nie brzydze sie Ciebie m a ja mowie no aleeeee okres on no i co i pojechal jezorem no szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx jak zasmakujesz sexu to zobaczysz jak to jest nic nie jest przesada jak 2 osobom to pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka pelna akceptacja:) mile to z jednej str a z drugiej ja bym nie chciala zakrwawionego freda lizac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy marynarz nie bał się popłynąć przez morze czerwone :) aż tak źle u Ciebie Luisa . ja mam nadzieje że w najbliższym czasie zaznam jakiegoś oragazmu, za pierwszym razem za bardzo na to nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa dasz rade nasmarujesz zelem i bedzie ok ale to nic a nic tam Cie nie ruszy nawet troche tylko sucho i sucho ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy marynarz nie bał się popłynąć przez morze czerwone :) aż tak źle u Ciebie Luisa . ja mam nadzieje że w najbliższym czasie zaznam jakiegoś oragazmu, za pierwszym razem za bardzo na to nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszystko fajnie jak dwie osoby sie dopasuja i wiedza czego chca czego nie chca..wtedy jest fajnie...najpierw trza sie poznac i swoje reakcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się boje że jak się zepnę to będę sztywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee no co Wy:) jest ok:) tylko jak biore tabletki to mi sie nie chce i wcale za duzo sie sluzowka nie nawilza:) ale jak sie podkrece to nawilzy sie:) tylko musi mi sie chciec:) bez tabletek mialam duzo wiecej checi i kisiel ze ho ho zwlaszcza w dni plodne:) najgorsze,ze on ma duzego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×