Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Lepiej poczekac trochę niż przeżyć swoj pierwszy raz z jakimś dupkiem. Mnie kiedyś facet próbował zmusić , ale powiedziałam że ja go na siłę nie trzymam - droga wolna i poszedł , tak mnie kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe do tesciowej!!!! hehe :D No to juz takie plany nono hehe :D:D:D Pewnie skupic sie jutro na lekcjach bys nie mogla, a na matmie dzis tez nie hehe ;) No i precz z takimi dupkami, widac jak im zalezy, chca tylko seksu... A jak poznalas M? Jesli mozna wiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane za wpsarcie :) :* ale sie namyslalam do kogo moj aniol jest podobny i bingo :) jest podobny do rickiego martina ale do wersji rickiego w krotkich wlosach i zaroscie na tym zdjeciu to wow normalnie moj aniolek tylko ze aniolek ma inny ksztalt ust i ma wieksze oczy no i nie nosi bizuterii i nie ma tatuazy :)a oto fota : http://i.pinger.pl/pgr28/df7ba04c001e6bd94cb0972f/pic01.jpg dawajta sobowtorow swoich chlopcow :) annnqx super :):* widzisz nie bylo sie czego bac :)poli teraz Ty znajdziesz swego ksiecia pojdziesz z nim w tango i bedzie extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko! Wow! Jaki Anioł jest sexy!! ;) No ale co sie dziwic, tam we wloszech to pewnie sami tacy przystojniacy ;) No, ciekawa jestem jak to bedzie ze mna. Nie wiem czy to normalne, ale czasami mam jakies wizje, jakby to wygladalo czy cos...hehe :D No to teraz przy was czuje sie totalną gówniarą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mnie wcześniej gdzieś widział, u kolegi chyba. I wziął mój nr tel , tylko że ja się z nim nie chciałam spotkać bo uważałam go za dupka , tak sobie tylko pisałam z nim z nudów. Poszedł do wojska , i jak miał przepustki i był w domu to bardzo nalegał na spotkanie, a ja nie chciałam , a jak wyszedł z wojska to do mnie przyjechał , wyciągnął mnie na miasto, przegadaliśmy chyba z pół dnia i tak się spotykaliśmy prawie codziennie żałowałam że wcześniej nie chciałam dać mu szansy wcześniej. No i po kilku dniach samo jakoś wyszło że zostaliśmy parą . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde szkoda ze nie moge jego zdjecia zamiescic ale no najbardziej podobny do tej foty :) buzki ja lece bede pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Emilko .;D włosi w ogóle są bardzo przystojni , ciemne oczy włosy karnacja ahh. ja poszukam czegoś dzisiaj :) Poli nie myśl że jesteś gówniarą jeszcze trochę i poznasz swojego rikiego martina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe moje Rickiego Martina, powiadasz? No nie wiem gdzie, a najwyzej bede wzdychac do niego :D Wy macie swoich przystojniakow i super, ja tam moge jeszcze poczekac hehe... bo co innego mi pozostalo :D Annqx, no jak dobrze ze M byl uparty! Bo teraz jestescie szczesliwa para! ;) No Aniu, szukaj szukaj tam bliziaka M :) Ja wlasciwie moglabym wam pokazac D, tak na zlosc, ale nie bede taka hehe :D Kurde strasznie boli mnie glowa, tak co jakis czas, z prawej strony i tak nie wiem co by to moglo byc, bo spedzilam troche czasu na mocnym sloncu...I tak sie martwie...:( Ale moze dr. google tez mnie troche nakrecil...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię często tak boli to idź do lekarza. i się nakręcaj dziewczyno Zaraz znajdę Ci kawalera do żeniaczki. :D Mjest cholernie uparty , ale mi niestety musi ustępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx, masz dobrą reke do facetow i z checia bym sie dowiedziala jakiego przystojniaka mi bys wybrala! :D Eh ja juz do lekarza wybiera sie od hoho... No sporbowal by ci nie ustepowac, wiadomo nie w kazdym ale jednak gorzej by bylo gdyby to on byl ta wladcza sila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjedź do mnie w wakacje to Ci znajdę takiego kawalera że hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe alez oczywiscie, tylko nie tego Bartka (czy jak mu tam bylo, co wyrywal babki na skuterek :D ) A zreszta znowu kwestia jazdy heheh ale moze bylby bardziej sklonny do rozmow niz D :D Ja sobie tu zaraz znajde jakiego przystojniaka w necie i bede do niego wzdychac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu jak mi smutno aniol mial przyjechac a musi pracowac :( luisa a Ty gdzie sie podziewasz? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam . Luisa pewnie szukaj jakiegoś sobowtóra amadeo . ;D Bartek nadal wolny więc wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, znajdz sobie jakies zajecie i sie nie smuć :) Hehe powiadasz ze wolny! Ciekawe czemu? :D Zapewne jego techniki podrywu wciaz nie przynosza oczekiwanych rezultatow hehe :D No a chociaz fajny? Bo narazie to ze ma skuter, nie bardzo mnie cieszy- zle wspomniania :D No pewnie szuka amadeo, a moze z nim rozmawia czy cos ;) Annqx a ty juz znalazlas blizniaka M? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam właśnie . Bartuś to fajny wygadany chłopak , dawno go nie widziałam więc może zmienił techniki podrywu ale nadal nie przynoszą oczekiwanego rezultatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie przypomnialo , widzialam ostatnio w autobusie dziewczyne bardzo owlosiona , miala bluzke na ramiaczkach krotka spodniczke i widac ze sie nie wstydzila , sluchajcie ona miala doslownie cale cialo porosniete bardzo ciemnym dlugim mchem stalam za nia i tak patrzylam na jej ramiona kark plecy itd no sluchajcie cala byla porosnieta tylko nogi miala wydepilowane , jak widac pewnosc siebie zalezy od tego co mamy w glowie , mysle ze niejedna na jej miejscu bylaby zakryta od stop do glow a ona rozneglizowana usmiechnieta az milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohoho no to wez tam miej na Bartka oko :D Jak cos to dasz znac :D Annqx to moze latwiej bedzie ci go opisac? Bo ja tez nie potrafilabym zlaezc odpowiednika mojego czy kogokolwiek innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała być tak pewna siebie , niektórzy po prostu mają w dupie to co ludzie o nich pomyślą bo znają swoją wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to ja tez mam w dupie co ludzie mysla :D tyle ze sie depiluje zle bym sie czula zarosnieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, to fakt, tylko zobacz to u ciebie tak bylo, u nas jest teraz taka "moda" ze kobiety maja byc gladkie... Ja jak bylam na wakacjach u ciotki w Holandii, to zagadnela nas babka, bo chciala zapytac o droge. Miala gdzies 40lat, ale jak tak na nia spojrzalam to ciezko mi bylo sie oderwac, na rekach wlosy kilkucentymetrowe, miala spodniczke i nogi tez nie ogolone, i miala wasik i lekka brode, no poprostu szok. Czyli owszem zalezy od tego czy sie akceptujemy ale tez od pochodzenia i kraju. Niestety Polska jest dosc okrutnym panstwem i bardzo nietolerancyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlosy zaczelam akceptowac i mam poprostu w dupie co kto mi powie, jesli chodzi o dana parite ciala. Ostatnio moja kumpela, ktora wie o hirsie, do mnie "Ale ty masz owlosione plecy i ramiona. Skoro i tak cala sie golisz to tam tez powinnas. Popros mame niech ci pomoze" Boze myslalam ze jej oczy wydrapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuje wstręt jak patrze na siebie jak mam nieogolone nogi. na brzuchu jestem gorzej zarośnięta niż mój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu to tez jest na to moda zeby byc gladkim jak najbardziej tyle ze Wloszki wiadomo sa dosc mocno owlosione wiec nikogo to nie dziwi ale tu jest szal na depilacje nawet faceci regularnie gola klaty miejsca intymne itd , pewnie nie wszyscy ale mysle ze wiekszosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak jest bardziej owlosiony niz ja choc tez tam se pewne miejsca depiluje annnqx a Ty jestes blondynka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie Annqx, jak tak patrze na klaty kolegow to tak patrze, ze oni prawie wlosow nie maja, normalnie wstyd, ze ja mam wiecej... Emilko, no wlasnie wloszki sa bardziej zarosniete i mezczyzni tez wiec to sie jakos przyjelo, ale teraz fakt ze faceci maja sie tak totalnie golic to lekka przesada, bo dziewczyny beda ewentualnie mialy tu czy owdzie wloski a faceci zero...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko ty jestes blondynka wiec masz jasniejsze wloski, na szczescie, :) Ja to mam prawie kruczo-czarne wlosy i dlatego tez wygladam jak malpa...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektorzy faceci przesadzaja , klaty uwazam nie musza golic , a znam i takich co gola plecy rece itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×