Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

tak do 5 dni po wyrywaniu woskiem mam w miarę gładkie i nic nie czuć , a ty się posmaruj oliwką dla dzieci to trochę zmiękczy skórę i włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie zapuszcze teraz potem pojde przed samym spotkaniem na wosk wlasnie i dokladnie usunie mi kosmetyczka poza tym smaruje codzien balsamem i dalej kluja,no nic nie to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama plastrami , albo depilatorem , brzuch i plecki robie kremami a wąsik też woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej jak bys sobie brzuch zrobila depilatorem lub woskiem?? mialabys na dluuzej niz kremem...po kremie odrastaja za 2 dni a po wosku za 2 tyg:) a na brodzie nie usuwasz wsloskow? nie masz pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, znowu piszecie jak szalone! :-) mnie jutro nie ma, więc miejcie litość nade mną.. Jakbym tak w liceum czytała, to bym wzystkie lektury miała zaliczone! :-D :-D buziaki! dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem , nie przyzwyczaiłam się chyba i boli mnie najbardziej chyba właśnie na brzuchu. na brodzie nie mam na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak , przyszedl i od wejscia zaczal ze tak za mna tesknil no mozna powiedziec ze sie rzucil do mnie , nawet nie zdazylam nic powiedziec bo mnie zaczal calowac a jak mowilam nie, to on tylko powtarzal tak tak i mnie calowal a potem mnie posadzil na stole i sie zaczal dobierac no ja pitole i jak ja mam mu powiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Emilka miala sexik:) No ciezko...ale jak maz zechce wrocic bedziesz musiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze im dluzej z nim bedziesz tym trudniej Wam bedzie sie rozstac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko będzie mu powiedzieć , ale musisz jakoś stopniowo mu to uświadamiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sexu nie bylo , ale nie moglam sobie poradzic z nim , on nie jest jakis bron boze natarczywy czy cos on jest w tym taki chlopiecy mily ale jest silny nie moglam se poradzic , no trudno sie bylo nie pocalowac jak mnie tak trzymal ale jak mi zaczal gacie sciagac to juz i ja sily nabralam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienusia sexi ale jak cos wybralabym czerwona :) do bielizny haha,na bezu jakos niknie mi ten kroj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) to chlopak sie napail ze hej:):):) a Ty zgasilas go jak ja swojego ostatnio:) haha biedny Kochana mialam spytac o cos intymnego mianowicie sex oral,nie przepadam za tym i co zrobic jak amadeo sobie bedzie chcial to robic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ?:) wciagnelas gatki z powrotem a on sobie poszedl jak niepyszny?::)) o matko i corko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myslisz ze on bedzie chcial Tobie ? czy bedzie oczekiwal ze ty jemu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się ten kolorek podoba, mam jeszcze tyyyyle czasu . na pewno coś jutro wybiore M dzwonił i powiedział że jej napisze coś dziisaj bo tez ma jej serdecznie dość i nie chcę się ze mną przez nią kłócić . I że rano zadzwoni , a jak będe po szkole to on już odbierze hondzie od blacharza i możemy jechać razem na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też miałam was o to pytać czy wam się faceci tak z jęzorami tam dobierają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze bedzie chcial:) chodz ostatnio mu i bez tego sie spionizowal:) ale co jak zachce co mu powiem,ze nie lubie ? lipa troche nie chce ja jemu ani zeby on mi:) Annqx i super:) widac,ze zalezy mu naprawde na TOBIE!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smaialm sie bo normalnie widac ze sie wyposcil i nie mogl juz wytrzymac ale co ja moglam zrobic biedna :) powiedzialam ze nie teraz a on ze tak tak teraz i gadaj z takim :)potem go przytrzymalam i mowie ze prosze ze nie chce a on ale dlaczego i oczy mial jak zlotowki wielkie ze zdziwienia :) mowie nie teraz nie chce a on - ale cos nie tak zrobilem ja mowie - nie to nie ty tylko nie chce a on ok i mnie pocalowal, potem zrobil mi krem orzechowy(bede gruba jak tak dalej bedzie :))i zjadlam i poszlam umyc miseczke a on znowu no jak mnie zlapal od tylu i znowu zaczal calowac a potem reke do gaci o matkoooooooooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie oral i to bardzo , i jak mnie facet i jak ja jemu , baaaardzo lubie , no marynarz to mi sie pchal z jezorem nawet jak spalam :D no tak juz chlopak ma potrafil mnie obudzic calujac mnie a potem gacie mi zsuwal i jezor w ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alee sie napalil:):):) haha myslal o tym caly rejs a Ty nic:) kochana kochana no nieladnie:)!! tak chlopaka zostawic z taka chcica;) ja lubie jak facet z tylu zachodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie mylic z analem:) Wlasnie nie lubie jak mi by mial robic ozorem ani ja jemu tym bardziej:0 jak to delikatnie dac do zrozumienia,ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×