Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

tylko wiesz...maz Ci juz tak nie ufa wiec moze bedzie chcial zobaczyc jak mieszkasz czy sama jestes itd...wiec miej to na uwadze:) by jeszcze wiekszy galimatisa sie nie zrobil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdymy on zastal mnie z aniolem to by wpieprzyl jemu a potem mnie na bank , kiedys pobil sie z mezem pacjentki :D myslalam ze umre ze smiechu hahahahahahaha :D poszlam do niego do pracy szukam go a jego nie ma no to mysle ok moze ma operacje czy cos pytam w recepcji a babka mowi pani maz jest na zewnatrz wychodze a tam ochrona i oni dwaj po bojce umarlam ze smiechu jak dorosly facet moze sie pobic z drugim z byle powodu hahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czulas tez ze sie nie odezwie nie odpowie na smsy a jednak...daj mu chwile..poczekaj wiem,ze jestes w goracej wodzie kapana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki sam raptus i wulkan jak amadeo..jak bylam z nim tez ostatnio na spacerze chcial skoczyc do goscia i go nastukac bo za blisko mnie jechal:) ale odwiodlam go od tego pomyslu:) hahaha a Twoj z tym emzem pacjentki to musial komicznie wygladac:) on caly na bialo napierdalajacy sie z tamtym:) o szokozja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha no jak ja ich zobaczylam to sie poplakalam ze smiechu :D ta mnie juz u niego nic nie zdziwi on z jednej strony wrazliwy chlopak z drugiej nerwowy ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to wez se Emilko teraz dla odmiany prysznic z chlodniejsza woda;) a wlasnie jak w Toskanii? cieplo jest? ile stopni macie?:) a w pl bedziesz niedlugo u rodzicow?:) mieszkasz pewnie blizej wawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w wawie, u nas teraz cieplo cholera wie ile stopni nie sprawdzalam ale jak bylam z psiakami to bylam w szortach i mi bylo mega cieplo, pojechalabym do domu ale nie mam z kim zwierzakow zostawic , marynarz co chwila ma tak ze go wzywaja nagle i moze wyplynac na dluzej , a maz to na pewno mi nie pomoze i ich nie wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zdecydowanie Twoj maz to choleryk i przewage ma w nim uklad nerwowy wspolczulny:) przewazaja mu procesy pobudzania nad hamowaniem w mozgu:) to samo amadeo..spokojny spokojny a za chwile by skakal albo spiewal albo sie wkurwial albo bil:) poprostu wulkan chodzacy:) z jednej str fajne,nieprzewidywalne a z drugiej ciezkie:) tym bardziej jak druga osoba tez bardziej nerwowa..ktores wtedy musi spasowac,zlagodniec:) najczesciej pada na kobiete.. no ja musze powoli stroju szukac i sie opalac na solarium jak mamy nad morzem byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja jakies 100 km od Ciebie:) a w wawie mieszkalam kiedys :) haha ale numer:) Jak bedziesz moze kiedys zrobimy zlot maly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaaardzo chetnie zrobmy zlot jestem zaaaaa :):):) no widzisz to amadeo jak moj maz hustawka nastrojow co chwila cos innego , tak jak ostatnio pisalam - no calowal mnie namietnie a potem z morda- co ty narobilas itd :) o jezu ale kocham go tak ze szok :) wlasnie do niego znowu napisalam , duren uparty milczy no trudno bede pisac skoro chcial z tego co piszesz amadeo jest mega fajny i mu baaaardzo zalezy mysle ze jak bedziecie spedzac ze soba coraz wiecej czasu to bedzie git i sie zakochasz na zaboj :):):)tylko niech Cie faktycznie dupeczka nie nazywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko ja od pon nastepnego biore sie za zdrowe zarcie bo ostatnio sobie pofolgowlaam a to sernik a to drozdzowki,o nie KONIEC:) mam chyba z kilo wiecej..a wlasnie jak u Ciebie z waga wzrostem? pisalas cos na starym forum chyba dawno ale juz nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 176 cm wzrostu a ile teraz waze to nie wiem moze jakies 67-68 kg jestem grubej kosci choc po mnie tego nie widac bo jestem szczupla , no tez zrem slodkie jak glupia ostatnio ale pale a jak sie pali to ciezej przytyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna ze sie mega cieszy jak mu piszesz:) zmienia mus ie przekonanie ze jednak Ci zalezy..moze jak to zrozumie zmieni nastawienie..zmieknie:) na to czekamy:) Kochana amadeo ejst mega fajny jak mowilam zywe zloto,meski w sposobie bycia...zachowuje sie jak by nie mial kompleksow,widac to w sposobie bycia,poruszania,wogole jak ze mna jest caly czas chce sie tulic,calowac,z jednej str taki cieply a z drugiej taki meski:) Mlody a zorganizowany:) taki zakrecony tez troche jak i ja i ma zajebiste poczucie humoru co dla mnie wazne..nie chciala bym faceta co jest smiertelnie powazny wciaz:) chyba bym sie zanudzila:) Tak jak mowisz jak z nim pobede to sie bardziej zakocham...i blad byl wtedy ze bylismy tam gdzie ,moj byly'.. no ale teraz bedzie lepiej:) wczoraj mu powiedzialam z ta dupeczka ze wole inne zwroty a on,ze ale jego jestem..ja pierdole:) jak by szukal potwierdzenia,ze jestem z nim,,i wogole wkolko mowi o wyjezdzie,juz planuje na inne miesiace nawet:) fajny taki:) zobaczymy co z tego bedzie:) Mysle o tej depilacji co Ty mialas? zadowolona jestes?? nie mialas ranek,podraznien? ale gdzie ja to zrobie..na pewno nie tu u mnie..moze se sama woskiem wyrwe:) znaczy plastrami:)?? co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem:) a to juz wiem dlaczego nie chcesz rzucic;) a tak serio to moja kolezanka odstawila fajki to przytyla z 5 kilo...ale potem dbala o diete i je zgubila...wiec pomysl o tym:) ja tez sie obzeram ostatnio..zwlaszcza ze lody i ciasta takie sa pyszne niedalko mnie piekarnia z cukiernia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie sama sprobuj , nie mialam zdanych podraznien ale ja mam taka skore ze raczej nic mi sie nie dzieje chwile byla czerwona skora a potem juz ok , ta babka mi zrobila woskiem a potem takimi duzymi plastrami bolalo ale pozniej to juz sie przyzwyczailam nie lubie tam kudlow okropnie :)teraz juz sama sobie gole tam normalnie maszynka a potem samruje oliwka dla dzieci i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to masz fajnie jak tak..ja moze zrobie plastrami co sie uda:) a reszte depilatorem..ale przeciez z warg srom i z miedzy dupy sobie nie wyrwe woskiem sama:/ ech te jebany kudly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaha :) oj sprobuj !!!!! kurde te nasze kudly przeklete ale TAM to kazda ma wiec to nie tylko nasz problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz dzis spotkanie z aniolem znowu? ja powoli uciekam,jak cos bede poniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje ale na pare dni przed..:) a to jeszcze tyle czasu,albo sprobuje teraz i zobacze jak wyjdzie i zrobie wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze zapomnialam Cie spytac zrobilas sobie te nogi depilatorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialo mi sie ogolilam maszynka jak zawsze:) tez wlasnie lece bo aniol za 1 h przyjezdza;) do pozniej :) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Luiso, mow do jakiego miasta sie wybierac nad morze ;) No mysle o tym kretynie, ale tak z rana i troche w szkole ale potem juz bylo ok. Nie napisze do niego pierwsza chco nie wiem jakbym chcaial nie zrobie tego, bo o to mu wlasnie chodzi, niech zateskni... miesiac, dwa, trzy ale nie bede tym razem pierwsza...I jestem ciekawa czy jak odpisze to tak jakby nic sie nie stalo czy cos napomkni i wgl jak ja bede miala z nim gadac? Poprostu nie wracac do tego i patrzec czy sie cos zmienil? Ehh zobaczymy...;) Pewnie napisze jak bedzie mu sie nudzilo albo bedzie mial zly dzien czy cos... A Luiso, jak sobie ogolisz miedzy posladkami, to powiedz czym i jak to u ciebie wyglada z bolem i wgl, bo mnie tam te wlosy tak wkurzaja ze szlak mnie trafia a czasami sobie ogole ale potem to tak kuje... Milego Dnia :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wkurwienie na panne J sięgnęło dzisiaj zenitu . dzisiaj rano jak weszłam na fb zobaczyłam że M w nocy dodał zdjęcie z mną i jako opis kawałek tekstu tej piosenki http://w285.wrzuta.pl/audio/a6B8xoKbXi9/pezet_-_niewazne_feat._krzysztof_rychard patrze na komentarze , japa na podłodze. komentarz od jego byłej "no ciekawie" , zalogowałam się na jego profil ,a ona caly czas pisze że chcę się z nim spotkać , bo wiele się zmieniło w jej życiu i chcę porozmawiać , że we środe po południu przyjeżdża żeby on ją odebrał z dworca , ze mogą iść do kina albo do jej cioci do domku na wieś.... on ją cały czas zbywa mówi że ma mnie że nie chcę sie z nią spotykać, to ona najeżdża na mnie że trzymam go krótko że nie powzwalam mu się widywać z koleżankami itp.. Dziewczynki nie zdążyłam wszystkiego przeczytać , bo dopiero co wróciłam zaraz idę zrobić kolacje bo M z chrześniakiem przyjeżdża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx no tez bym sie wkurzyla , ale ta panna jest poprostu bezczelna , skoro on jej wprost mowi ze kogos ma a ona nadal napiera no to normalnie jakas zdzira :)nie szanuje ani jego ani Ciebie , no niezle , wiesz najwazniejsze jest jego stanowisko a skoro on jej mowi szczerze ze nie jest zainteresowany itd na dodatek nie ma zadnych tajemnic i nawet masz dostep do jego konta na fb to nie masz sie czym martwic, ja sie nie znam ale nie mozecie jej usunac zablokowac itd tak zeby nie mogla do niego pisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisał jej żeby dała sobie spokój i przynajmniej mnie nie obrażała. Usunął zablokował i dobrze. :) a Ty jak Emilko z marynarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to bardzo dobrze :) a ona ma jego nr tel ? a z marynarzem ok widzielismy sie pojechal na troche do pracy moze jeszcze wroci nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma, bo cały czas podawała mu swój nr żeby do niej zadzwonił ten twój marynarz, to bardzo kochany facet, kurcze szkoda chłopaka , ale przecież się nie zmusisz do bycia z nim żeby go nie zranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochany , tyle ze mi na nim bardzo zalezy , za bardzo :) a jak przed sobota nastroj ? jeszcze tylko 2 dni :) a powiesz mu wczesniej czy to bedzie dla niego niespodzianka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×