Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no aniol nie byl zachwycony ale mu powiedzialam ze wszystko ok ze tesknie i zeby sie nie martwil ja juz mezowi powiedzialam przez tel ze to juz nie ma sensu i ze chce to zakonczyc , a on zaczal - jak to nie chcesz juz mnie jak to dlaczego itd itd , potem zaproponowal spotkanie , na sprawe bede sie starala wyslac pelnomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wie biedny o co chodzi bo byl pewny ze bedziecie znowu..biedny i co w koncu bedzie w domu czy nie? spotkacie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu , ja nie mam sily nigdzie isc , zle sie czuje , najpierw sie zdenerwowalam potem wzielam te tabl usp teraz jestem jakas ospala , ja juz wole w domu chodze w pizamie nawet mi sie nie chce myc naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze tabl zaczely dzialac..ogarnij sie jako tako i nie martw:* ja narazie uciekam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, Emilko, maz przyjdzie do Ciebie do domu? nie boisz sie? a jesli nie zapanuje nad soba? w koncu jest w jakims sensie chory psychicznie.. Kochana, idz moze do parku.. Prosze Cie.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak wkurwiona że chyba nigdzie nie pójdę. ale nie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx, a co to jakis egzamin z matmy masz? no ja tez sie przylaczam...POWODZENIA! :-) a swoja droga to wspolczuje..... matematyka to moj odwieczny wrog.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matma to samo zło . a moja matematyczka szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja mialam rewelacyjnego matematyka, ale coz z tego? trzeba by mi bylo mozg przeszczepic to moze bym i zajarzyla o co tam biegalo.. :-D ach, szkoda gadac.. na szczescie obylo sie bez powtarzania klasy.. :-D :-D bo mialby pelne prawo by mnie usadzic! :-) na szczescie rozumial,, ze mnie ani 10 lat ani dozywocie by nie pomoglo w tej samej klasie! :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swojemu M kazałam wypierdalać z domu i to dosłownie . jak mam być z kimś być kto mnie okłamuje to już chyba wole być sama. Jadę dziewczynki na poprawę do wieczora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx boze swiety co sie stalo ??????????????????????? co M zrobil ze go wyrzucilas????? a u mnie :) no to tak przyjechal , nawet byl spokojny , za to ja nie , jak go zobaczylam to wszystkie zale mi sie do kupy zebraly to ze mnie wtedy zostawil ze tak nie odpisywal na smsy itd no agresji dostalam ze szok , najpierw bylo spokojnie zaczelismy gadac normalnie bylo sztywno i nijako , i zapytal czy chce dalej z nim byc to powiedzialam ze nie a on - dlaczego - powiedzialam - ze zostawil mnie i kilka tyg sie nie odzywal ze ignorowal moje smsy itd , a on na to - ze mu zlamalm serce marynarzem itd i zaczal sie nakrecac ze jak moglam ze jestem jego zona ze ok zostawil mnie bo mial jakies tam powody ale to nie znaczy ze mnie nie kocha ze zaluje chce wrocic itd najwiecej gadal o marynarzu gadal i gadal to juz wrzasnelam zeby sie zamknal niestety nie umialam zachowac spokoju , powiedzialam ze go nie chce ze kocham go ale ze to sie nie uda itd itd no to on swoje tzn oczywiscie o marynarzu itd i ja swoje potem nie moglam go przekrzyczec i jak tak na niego popatrzylam to mi sie znowu przypomnialo jak mnie wtedy zostawil i sie z lapami rzucilam bo gadal i gadal i geby nie zamykal no jakos tak mnie wzielo ale go nie walnelam bo mnie przytrzymal a ze sie szamotalam to mnie tak trzymal ze mnie teraz ramiona bola najgorszy moment to chyba byl bo jak mnie tak trzymal to mi tak w oczy patrzyl potem mnie pocalowal ale tak tylko cmoknal puscil mnie powiedzial ze kocha i zapytal czy naprawde juz nie chce powiedzialam ze nie chce powiedzial ok rozumiem i wyszedl wiem ze zrobilam dobrze constance depresja nie jest choroba psychiczna sama kiedys na nia cierpialam po dosc silnych przejsciach :)to choroba nie ulomnosc czy uposledzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx Co sie stalo? Emi Dobrze ze byl w miare 'opanowany' myslalam,ze bedzie gorzej...kochana jak sie teraz czujesz? czujesz,ze dobrze zrobilas? Nie odzywal sie juz jak wyszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Emilko.. ale mialas przejscia.. jestes chyba strzepkiem nerwow.. wspolczuje.. :-( myslisz ze jest wsciekly bardziej na marynarza czy na Ciebie? zeby mu co do glowy nie strzelilo.. Mowil o rozwodzie? Ale najpierw chyba separacja? a nie mowilas o dwubiegunowosci? ach, racja, stanelo na tym ze to depresja a nie tamto.. ok, wybacz.. annqx, a co sie tam stalo u Was, bo nie jestem w temacie.. Musze przysiasc i ponadrabiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przyjechał , nocował u mnie , rano pojechał zrobić zakupy dla nas , i wrócił to moich rodziców nie było. Było wszystko ładnie pięknie dopóki nie zobaczyłam że on pisze ze swoją byłą. Jasny chuj mnie strzelił z miejsca. Odblokował ją , zapytał czy wszystko ok. On wali mu jakieś żale , że ma życie spaprane itd, a on jej chcę pomóc. Jak to zobaczyłam to kazałam mu wypierdalać w podskokach, bo mam go serdecznie dość. Elegancko go sobie owinęła wokół palca, nie wiem po co on jeszcze rano mi ściemniał że z nią nie gada, wiadomości były z wczoraj. Emilko to dobrze , że wszystko sobie wyjaśniliście i że nie doszło do większych rękoczynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przesadzil!!! kuzwa,wiadomo,ze ona na litosc go bierze bo chce sie zblizyc do niego siksa jedna!!! a on to lyknal?? szok.. ale chyba nie zamierza sie z nia spotkac...ale musisz byc zla i zawiedziona..w pelni Cie rozumiem..i po co usunal i blokowal skoro odblokowal...matko jedyna i co dalej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nawet nie chodzi o to że napisał do niej bo to mam akurat głęboko w dupie, tylko on rano jeszcze mnie zapewniał że nie gada z nią i nie pisze, a napisał do niej wczoraj po powrocie z wesela. widocznie źle mu ze mną było. okłamał mnie mówi się trudno , a jak mają się zejść w trakcie naszego związku za jakiś tydzien albo dwa to ja wole teraz się z nim rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx Kochana zwariowalas? uwazasz,ze odezwal sie do niej bo bylo mu z Toba zle? prosze Cie nawet tak nie mysl... napisal bo sie pewnie wystraszyl,ze naprawde sobie cos zrobi..a nie powiedzial Ci,bo wiedzial,ze tego nie zaakceptujesz ale klamstwa nic nie usorawiedliwia oczywiste ze jestes zla i masz prawo...ale to chyba nie rozstaliscie sie przez to? na pewno sie odezwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywa się ale ja mam to w dupie , niech do niej leci . nie wiem jakim kretynem trzeba być żeby w to wierzyć . jakby dziewczyna się chciała zabić to by nie trąbiła o tym na prawo i na lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze to byla prowokacja tyko..ale to glupia sucz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz kurwa! Co sie wam tu narobilo dziewczyny?! Luiso, wyznacz jakies granice z amadeo bo mowie ci on cie zaraz swoja zona zrobi... Emilko, jestes mega dzielna, a skoro w chwili gdy cie nawet pocalowal wiedzialas ze NIE to przynajmniej wiesz ze to koniec. Tylko mam nadzieje ze nie bedziesz zalowac! :) Annqx, jak tylko przeczytalam ze M wyrzucilas , jakos instynktownie pomyslalam o tej siksie i nie mylilam sie! Nosz co za szmata, ze czyms takiem go nabrala! Nie przejmuj sie to nie jest w zadnym razie TWoja winaa! :) Niech M sie teraz zdecyduje, bo to chamstwo, i oklamal cie cie w zywe oczy, nosz ale mi cisnienie sie podnioslo... Konstancjo! Witamy! :) No to w skrocie ci powiem jak to u skuterka, tytulowego D, po moim monoglu sie do mnie nie odyzwa,a ja pierwsza nie napisze, wiec prawdopodobnie juz ze soba nie pogadamy, ale jakos juz mi tego nie zal...:) A ja poszlam na żywioł, i jak moja mama poszla do kosmetyczki zalatwiac tam jakies zabiegi dla babci z okazji dnia matki, to ja sobie wąsik machnelam woskiem i zaplacilam 8zl!! Bolalo z lekka bo az sie poplakalam ale jest ok..:) Trzymajcie sie dziewczyny!:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Poli ze sie odwazylas:) Annlqx co z wami dalej? a Emi jak sie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już raz mój chłopak zszedł się ze swoją byłą i to dosłownie i wtedy jak ze sobą byliśmy. drugi raz nie chcę przez ten sam syf przechodzić. Ja robie sobie regulacje brwi woskiem i też płacę 8 zł , a do bólu się można przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dziwnie bo mam dalej jakis dziwny "klej" na gebie, ale chyba jest git ;) Annqx, Emi odezwijcie się! :) A co tam Luiso porabiasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx i to mozesz mu powiedziec, ze nie chcesz przez to znowu przechodzic i to ze sie do niej odezwal to poprostu smieszne ze sie nabral na teksty siksy...Wiadomo jego byla, ale jednak byla, wiec teraz jest z toba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx przykro mi ze sie tak stalo :* sorry ale nie ma dla niego wytlumaczenia Ty jestes jego dziewczyna i jezeli robi takie rzeczy za Twoimi plecami to mu nie mozna ufac , nawet jesli ona takie pierdoly gadala ze sie zabije itd to jesli mial plan sie z nia skontaktowac powinien Ci o tym powiedziec , knucie w tajemnicy przed najblizsza osoba tragedia , jestem w szoku bo myslalam ze to porzadny chlopak , jestesmy z Toba kochana :( :* u mnie ok musialam troche odpoczac czuje sie dobrze tylko mnie glowa boli , nie on juz sie nie kontaktowal i bardzo dobrze , nie zaluje swojej decyzji , nie byloby juz ok , dobrze zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli posmaruj się kremem nawilżającym do twarzy i zetrzyj chusteczką to całość Ci zejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tłumaczy się tym że bał się żeby sobie naprawdę czegoś nie zrobiła, a nie chciał mnie denerwować. Emi cieszę się że chociaż tobie jakoś się wszystko skleja w całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×