Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość madziulah
ja liczę wg. usg i zaczynamy 20tc, wg. @ - 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś londynek....32....................09.01.2013...........X. .............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX lenka.k...........26...............11.01.2013...........cór eczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xx x...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........synek...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX Panna Młoda 22.....22.........26.01.2013............XXX............XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... .....XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX U mnie usg i według okresu różnią się tylko 3 dniami. I to nadal jest 19 tydzień :) Londynek liczę, że właśnie to usłyszysz :) Wogóle odniosłam wrażenie że mój mały jest leniwy strasznie bo wogóle się nie ruszał tylko nam ziewnął raz. Komicznie to wygląda jak taki mały rentgenik tak rozczepia buziulkę. Ale tak jak myślałam siedzi po prawej stronie a nogami kopie po lewej. :) Czy wasze maluchy też są tak nisko? Mi sonografka jeździła praktycznie po wzgórku łonowym i nadal go nie można było dobrze złapać. Madziulah mój też daje kopniaczki po kakao, ale mi ono nie podchodzi :( Urosły wam włosy na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do włosów na brzuchu, to moja mama twierdzi, że zawsze takie miałam, a ja z narzeczonym, że urosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Ja dziewczyny, wpisałam się do listy, a nic o sobie nie powiedziałam. Jestem Gosia, mam 38 lat, 40- letniego męża, i dwie duże ( 14 i 18 l. ) córy :) Kiedy już mi się okres spóźniał, ( ponad dwa tygodnie ! ) to spojrzałam na kalendarzyk, i wiedziałam już, że coś jest nie tak. Na początku pomyślałam, że to pewnie jakiś stres, zaburzenia, ale jednak po dwóch tygodniach zrobiłam test, i dwie kreski. Z początku myślałam, że to jakiś żart, ale powiedziała mężowi i starszej córce, mąż powiedział, że w to nie wierzy, pomyślał pewnie " starzy, a głupi ! ", ja pomyślałam to samo ;) natomiast córka już napoiła się nadzieją, że będzie miała jeszcze młodsze rodzeństwo :) młodszej córce nic nie mówiłam, bo by pewnie w szkole rozgadała ( to ten wiek ;) ) . No i dwa dni później poszłam do mojego ginekologa, zacytuję : " no, pani Gosiu, pęcherzyk już widać, czyli jest pani w ciąży ! ja na to: "błagam, tylko nie to! ". Pojechałam do domu starając się nie płakać, wysiadłam z auta, w domu czekała moja teściowa, i młodsza córka (mąż był w pracy, a starsza córa w szkole). Rozpłakałam się przy nich, nogi miałam jak z waty, młodsza córka zapytała się mnie " mamuś ! co Ci się stało ?", teściowa zajrzała na mnie i powiedziała "Jednak ciąża ?", ja tylko kiwnęłam głową. Córka się ucieszyła, ale ja byłam zdołowana ( jestem już za stara, a na dodatek czeka mnie trzecia cesarka ). Potem przyjechał mój mąż i córka i się dowiedzieli. Mąż przez kilka dni powtarzał " Obudźcie mnie z tego snu!", a starsza córka się radowała. Już po kilku tygodniach pojechałam po kartę ciążową, termin mam na 22 stycznia :) Teraz wszyscy się cieszymy, mimo tego, że mamy tyle lat. Wszyscy tylko wkoło powtarzają " Będziesz kwitła " " Wymłodniejesz !". Ja już remontuję pokoik dla dziecka, a tatuś dzielnie czeka na to, aż lekarz powie nam jaka będzie płeć ( chce synka ;) ) Mam nadzieję, że tutaj z wami znajdę wsparcie ;) POZDRAWIAM WAS KOCHANE KOBITKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz grochowa14, trochę jesteś dla mnie mało wiarygodna. Piszesz że jesteś w ciąży a w tym temacie, że 3 miesiące po porodzie. To w końcu jak to z Tobą jest? Oto jedna z Twoich wypowiedzi: grochowa14 Jestem trzy miesiące po porodzie, niedawno kochaliśmy się z mężem, ale ja w ogóle nie odczuwałam przyjemności tylko ból . Byłam z tym u gina, ale on powiedział, że nic się ze mną złego nie dzieje, wszystko jest w porządku. Kobiety co ja mam zrobić ? jak mam poczuć przyjemność? Co się ze mną dzieje ? A oto link do Twojego poporodowego tematu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5312759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i jeszcze to: Użytkownik: grochowa14 (ilość tematów: 9, ilość postów: 83) Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: Mamusia 4 miesięcznej Emilki, półtorarocznego Kubusia i trzy letniej Martynki ;) Nie ładnie tak kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no nie wierzę, coraz więcej się znajduje. 22:01 grochowa14 mam 14 lat i od dwóch dni swędzi i boli mnie pochwa,dodam, że nie mam jeszcze okresu, wstydzę się iść do ginekologa, co robić? czy to groźne ? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5324160 14:07 grochowa14 Emilka już drugi dzień ma wysoką temperaturę( 38,2 ), ciągle płacze, nic nie chce jeść, ma cztery miesiące, czy tak wcześnie może pojawić się trzydniówka ? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5308144 21:20 [zgłoś do usunięcia] grochowa14 Mój synuś ma 17 miesięcy i uwielbia myć zęby, zawsze się upomina o trochę pasty i szczoteczkę ( wskazuje palcem ) myje już ząbki od 15 miesiąca pastą dla dzieciaków, osobiście polecam bobini http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5308144 Chyba się powinnaś leczyć kobietko, bo to raczej nie ciąża a rozdwojenie jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iducha
Faktycznie dziwna sprawa z Grochową, mam nadzieję, że się wyjaśni... Już znam płeć - chłopiec. Toteż doklejam się do tabelki, przy okazji pozycjonując się względem kalendarzyka, bo USG różni się dniem czy dwoma: NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś londynek....32....................09.01.2013...........X. .............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX lenka.k...........26...............11.01.2013...........córeczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............córka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013............XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xx x...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........s ynek...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...................23................27.01.2013............XXX....... .....XXX Iducha............20..........28.01.2013................synek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX A teraz idziemy z Kornelkiem - Karmelkiem spać. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iducha
A co do USG, jeździ różnie, zależy jak się dzidzia ułoży (zawsze każe się odsłaniać po sam wzgórek), na pewno nie masz powodu do niepokoju Keraah. Powiedziałby. Tabelkę wklejam drugi raz, ale ktoś mnie wcześniej wykasował i odpadłam w przebiegach, mam nadzieję że niechcący :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, w mojej przychodni, do ktorej należę dostajemy tylko książeczki i ulotki, za to w szkole rodzenia położne rozdają kosmetyki, różne próbki i inne takie, ostatnio były wkładki do biustonoszy, sudocrem (na każdym spotkaniu) i jakieś próbki kremów przeciw rozstępom. Dlatego warto chodzić. Aha, no i zawsze przebieramy sie bo w trakcie jest gimnastyka i różne ćwiczenia, a nie wyklady jak w szkole;) Dodam, że wszystko to jest na fundusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, a to zaskoczenie. Może mój sen też był proroczy :D aaaaaaaa... zdziwiłabym sie.. :) Mnie też od trzech dni pobolewa brzuch, licze na to, ze to tylko zrosty. We wtorek mam lekarza. Znów mam nieszczęsne zapalenie ;/ może to jest przyczyną bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka_1982
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś londynek....32....................09.01.2013...........X. .............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX lenka.k...........26...............11.01.2013...........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xx x...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........s ynek...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...................23................27.01.2013............ XXX....... .....XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............XXX............XX Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX no to ja już sie wpisałam :) Wlaśnie wróciłam z urlopu ..no i muszę się Was o cos zapytać ...... od samego początku ciąży mam problem z grzybicą......no i jak wszystkie wiemy ,,,,,nie da sie tego świństwa wyleczyć ..tylko działam miejscowo żeby "ograniczyć" prolem do minimum.... Przeszłam pimafucin, nystatynę ...no i problem pojawia się 2-4 dni po "kuracji ....masakra...... macie może coś sprawdzonego ???....bo ja zaraz szału dostanę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
czy u was też dziś tak gorąco? ja dosłownie padam, leżę cały czas pod drzewami na leżaku żeby to jakoś przetrwać :( opycham sie też owocami ale maleństwu chyba też smakują ;) a teraz trzeba o jakimś obiadku pomyśleć. Ale dobrze mi u rodziców, mąż pracuje więc mnie wywiózł, a tata się wczuł i codziennie robi mi dzbanek soku wyciskanego z marchwi i jabłek :) wiec zdrowo wytrwałości w te upały kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Kacha 22
Dziewczyny biegam do ubikacji co chwile , jak tylko sie wysikam to za 5 minut znowu siadam i siuram ... ale zaraz jade sobie rozpogodzic bardziej ta niedziele bo jade poszukac jakis ubranek dla siebie bo w starych spodniach juz sie nawet nie zapinam hahaha . mam zamiar skoczyc tez do reala moze znajde juz jakies spioszki dla maluszka to bedzie pierwsza kupiona rzecz ale az sie nie moge powstrzymac jeszcze nie wiadomo czy chlopczyk czy dziewczynka. ale daje o sobie znac kilka razy dziennie naprawde dziwne uczucie jak pierwszy raz sie poruszylo to ja sie odrazu do lozka polozylam bo sie wystraszylam ciekawe jak to musialo wygladac z boku bo napewno smiesznie . a Wy cos juz kupujecie dla swoich maluszków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczyny, tu ja zawiniłam. Nic wam nie powiedziałam. Konto należy do mojej siostry, która ma dwójkę małych dzieci. Podała mi hasło do tego konta, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, poleciła mi ten wątek. O problemie mojej 14 letniej córki już rozmawiałam, ona dodała ten topik. Po prostu wstydziła się mi o tym powiedzieć, a dostęp do tego konta był prosty, ponieważ karteczka z loginem i hasłem wisi nad biurkiem. Uwierzcie mi, że naprawdę mam 38 lat i jestem po raz trzeci w ciąży. Teraz kiedy już piszę z tego konta, to chyba już się nie opłaca zakładać nowego, nawet nie wiem jak to się robi. Wiem, że teraz już nie będziecie mi wierzyć, ale bardzo, bardzo was przepraszam, że nie powiedziałam o tym, że konto jest mojej siostry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale faktycznie, moja siostra podała kilka słów o sobie nieprawdę, bo ma dwójkę dzieci, nie trójkę. sama już jej nie rozumiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłam się na jej propozycję nie zgodzić, mówiłam jej sama, że nie znam się na internecie, umiem tylko na klawiaturze stukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Nowinka może powinnaś najpierw zrobić wymaz i zobaczyć co to za infekcja nim będziesz brała jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iducha
Nowinka: ja mam od kilku dobrych tygodni żółte upławy, wyszedł stan zapalny i również przepisano mi Pimafucin. W opakowaniu są jak wiesz 3 czopki, mam brać jeden co trzy dni, ale będę brała co dwa dni, bo dziś, po zastosowaniu pierwszego przedwczoraj mam śluz o wiele ciemniejszy niż przedtem co mnie bardzo zaniepokoiło. Nie wiem czy pomoże, jeśli nie będziemy działać dalej. Próbowałam też robić irygacje z Tantum Rosa, ale zrezygnowałam, bo wyczytałam że to bardzo niewskazane w ciąży. Najlepszy w Twojej sytuacji będzie mykogram (poproś o niego swojego gina), na podstawie którego okaże się jakie to paskudztwo ciągle Cię zakaża i będzie można dobrać lek. O dzidzię się nie martw,jest chroniona. Gorzej, że Ty jesteś skazana na dyskomfort, ale to jest wszystko do opanowania! Mam nadzieję że niedługo Ci przejdzie. Póki co: 1. zrezygnuj ze słodkości, bo niestety są one cholernie lubiane przez wszelkie bakterie i grzyby, 2. rób sobie napar z szałwii i rumianku, na necie znajdziesz co i jak - podobno pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iducha
Grochowa: Wszystko niby okej, wytłumaczenie całkiem prawdopodobne, tylko: 1) dlaczego chcesz nazwać dziecko Emilka, skoro Twoja siostra ma malutką córeczkę o tym imieniu (co wynika z poprzednich postów)? To dość niespotykane. 2) masz dwie córy: jedna dorastająca, druga dorosła. Na pewno mogłyby Ci wytłumaczyć jak się zakłada konto. To nic trudnego. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkotkotkot
a ja się chce pochwalić że mój maluszek właśnie mnie kopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkotkotkot
macie już jakieś ubranka czy coś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prababcia mojego męża miała na imię Emilia, teraz on wymyślił imię dla dziewczynki ( ja protestuję, chcę dziewczynkę Anię, jestem w trakcie namawiania :) ), ja wymyślałam imiona dla moich córek sama, więc mu teraz pozwoliłam. Nic już na to nie poradzimy, że moja chrześnica też ma tak na imię. Jeżeli je lubi, nie mam nic przeciwko. Czasami zdarza się, że są dwa imiona takie same w rodzinie. Chociaż trochę się boję jak na to zareaguje moja siostra ;) . Jeżeli o to konto chodzi, to trochę dużo z tym roboty, musiałabym e-mail założyć, nazwę wymyślić, to nie dla mnie, ale w sumie to jeszcze nic córkom nie powiedziałam, żeby mi pomogły. Może założę nowe konto, poproszę je o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iducha
Nowe konto byłoby najlepszym rozwiązaniem również dla Ciebie, czasem trzeba na forum zapytać o coś "wstydliwego", a kiedy wszyscy mają dostęp do konta, to do naszych intymnych problemów też. :-) Ale skoro tak, to w porządku. Moja mama urodziła ostatnie dziecko mając czterdziestkę na karku i poradziła sobie świetnie, ojciec odmłodniał o jakieś dziesięć lat, więc na pewno wyjdzie wam to na dobre. Co na to Twoje córki? Nastolatki różnie reagują na nowego bobasa w rodzinie, ale po porodzie zawsze są najbardziej zakochane w rodzeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grochowa zagmatwana ta twoja opowiesc ale witamy wśród styczniówek. Nie przesadzaj z tym wiekiem ja jestem od Ciebie ktylko kilka latek młodsza i jak dowiedziałam sie ze znów jestem w ciąży to też byłam w szoku tylko ze ja biadaliłam ze to jeszcze za wczesnie na kolejne dziecko, ze moze za pare lat, teraz mi nie pasowało wcale . Nowinka tez miałam grzybice w pierwszej ciąży dali mi czopki (nie pamientam nazwy) pomogły na jakis czas potem wrocilo i znów te same czopki i tak cała ciazę. Ostatnio tez mi sie pojawiła polozna kazała mi kupic canesten, kupiłam w pudełku był tylko jeden wielki czop, pomoglo juz 3 tyg mam spokój zobaczymy na jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1747
Dziewczyny, córka pomogła mi założyć nowe konto :) bardzo się cieszę, że teraz już nie muszę mieć innego konta, i cieszyć się razem z wami pociechami w drodze :) jeszcze raz was szczerze przepraszam za tą całą sytuację. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1747
iducha, moje dzieci się wręcz ucieszyły :) mój mąż nie może do tej pory w to uwierzyć, ale jest OK. już cała rodzinka się cieszy, i czeka na najmłodszego potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stycznioweczki:)polecam wam plyn do higieny int o nazwie plivafem taki pomaranczowy.kurcze tak was czytam czasami i wspominam ze rok temu o tej porze tez przechodzilam przez to samo.uciekam zycze spokojnej nocki i szybkiej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1747
londynek, tobie dziękuję za wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×