Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość Panna Młoda 22
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn .............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013............sy n............Kubuś madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX lenka.k...........26...............11.01.2013............ XXX...........XXX blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.........Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xx x...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X. ...........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........X XX...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Agusia18204........22................20.01............... .XXX.............XXX inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara __aga__...........27...............26.01.2013...........X XX...........XXX gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... ....XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ............XXX Tamara............25...............31.01.2013............ XXX..............XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XX X............XXX grochowa14....38................22.01.2013............XXX ...Igor/Emilka Panna Młoda 22.......22.........26.01.2013............XXX.........XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale nas dużo. Wysyp ciężarówek mamy :) hihihi Lenka, mialam dokladnie takie same przeczucia, że bedzie chlopiec. Jak tylko zobaczylam dwie kreseczki na tescie, wiedzialam ze bede miec mężczyzne:) Wszystkim mowilam o swoim przeczuciu i faktycznie usg potwierdzilo, ze synuś. Kubuś oczywiście. Najsłodsze imie dla nas. I mnie też ostatnio sie sniło,ze mialam córeczke. Iducha, święte słowa - musimy wycierpieć!! Ucieszylam sie, że wspomnialas o bólu w pochwie, bo wszystkie kolezanki (mamusie) smiały sie ze mnie, ze mam taka przypadłosc ciążową, az zaniepokojona spytalam lekarza. Powiedział, ze to normalne.. (podobno macica i pochwa sa polaczone jakimis kanalikami, kiedy macica sie porusza, lub mamy skurcze, to mozemy odczuwac je w pochwie) nieźle co;)? Nasze ciała to teraz skarbce tajemnic. Dziewczyny, bedziecie chodzić do szkoły rodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
ja zastanawiam się aby zapisać się w połowie września albo na początku października jak odejdę na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się bardzo zastanawiałam na temat szkoły rodzenia, od początku byłam pewna, że pójdę ale jestem po rozmowach wielu z koleżankami i czytałam dużo opinii na ten temat i powiem Wam, że nie pójdę (chyba, o ile jeszcze nie zmienię zdania) ... argumenty na nie: mało jest przynajmniej u mnie w mieście tych godzin zajęć np 4 h z porodu..., koleżanki, które rodziły mówią że na porodówce na nic im się zdała nauka oddychania bo od tego bólu zapomniały jak się nazywają a co dopiero pamiętały o oddychaniu..., metody walki z bólem porodowym - ściema bo i tak wiem, co u mnie w szpitalu dopuszczają a czego nie i choćbym nie wiem co o tym wiedziała to i tak mogę wcale nie mieć w szpitalu takich możliwości np. kąpiel czy muzyka, gimnastyka - można zawsze w domu ćwiczyć na necie jest mnóstwo materiałów na ten temat, pielęgnacja maluszka - będę miala 6 wizyt położnej (już się dowiadywałam) poza tym mnóstwo już sama filmów obejrzałam np szkołę rodzenia przez internet (a tam przerobili wszystkie tematy, o których mówią w szk. rodz.), cena - drogo u mnie jest wolę na wyprawkę pieniążki zostawić, są też w temacie zajęć takie wątki jak rozwój maluszka w brzuszku - ale to sama już przerobiłam tydzień po tygodniu..., u mnie te szkoły nie mają sprzętu odpowiedniego, rekwizytów, sal do tego dostosowanych myslę, że większość to suche pogaduchy przy ławce jak w szkole... a 3/4 tematów dla mnie to już strata czasu bo korzystam ze świetnych ksiażek i programów w internecie .. tak oto chyba nie przyda mi się to ... ale oczywiście każdy ma swoje zdanie i zna siebie i swój tryb przyswajania wiedzy ... dla mnie to co oferują w moim mieście to naprawdę strata pieniędzy i czasu :( niestety ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
u mnie przy szpitalu szkoła rodzenia jest za darmo więc nie mam nic do stracenia jak mi się nie będzie podobało to zawsze mogę zrezygnować bez obaw o poniesione koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to masz super bo u mnie akurat nie ma już w żadnym :( kilka lipnych prywatnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iducha
Dziewczyny, MAM PROBLEM! Od jakiegoś czasu do moich dolegliwości ciążowych dołączyły twardnienia brzuszka. Przetrzepałam Internet, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku i trafiłam na tzw. "skracającą się szyjkę macicy". Zupełnie przez przypadek, ale dla świętego spokoju wzięłam swoją kartę ciąży, żeby sprawdzić ile ma moja szyjka (ginekolog notuje to za każdym razem, ale nie mówił że coś jest nie tak). Okazało się że zapis 3-0-0 oznacza, że moja szyjka w 17 tc. ma 3 cm, czyli jest przy dolnej granicy normy!!! Przynajmniej według większości "specjalistów na forach". Proszę, dajcie znać co z waszymi szyjkami, czy znacie ich długość? Jestem przerażona, bo z tego co wyczytałam to nie jest dobry wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iducha - ja przewertowałam całą kartę ciąży i mój lekarz nic nie wpisuje nigdy w tabelce "szyjka" ... nie wiem co o tym myśleć .. mój mnie zawsze bada gin na każdej wizycie i robi usg i nigdy nic na temat szyjki macicy nie mówił... jak mnie bada gin to zawsze mówi, że wszystko jest tam mięciutkie i nic nie przecieka i że super dobrze :) a przy dolnej granicy nie musi oznaczać, że jest źle ... więc nie stresuj się aż tak bardzo :) mówiłaś mu wcześniej o tym twardym brzuchu? bo mój jest o wiele twardszy tak po calości niż z początku .. to efekt dna macicy, które idzie w górę... moja koleżanka też miała skracającą się szyjkę macicy ale zdiagnozowaną przez lekarza i musiała się oszczędzać, leżeć (choć sama mówi że nie leżała) i nie dzwigać nawet czajnika z wodą! nic nie pomogło i lekarz dał jej lek na wstrzymanie tej szyjki bo gdy szyjka się skraca to znaczy, że poród może być wcześniej, u niej było to bardzo silne i ten lek ( nie mogę przypomnieć sobie nazwy jadła co 4 h przez 4 miesiące do samego porodu) on jest tak silny, że jak go kobiety odstwiają to od razu w tym samym dniu albo w następnym rodzą ale jest on całkowicie bezpieczny dla dzidzi:) w każdym razie jest na to lekarstwo i nie trzeba tutaj żadnych skomplikowanych kuracji :) jak narazie zapytaj lekarza o ten twardy brzuch i tą normę szyjki może to u Ciebie taka uroda akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy dziewczyny dostajecie takie specjalne darmowe prezenty dla matek? jakieś gazetki, próbki itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego lekarza w poczekalni leżą takie reklamówki czasami z książeczkami o ciąży i ostatnio była też próbka sudocremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
do Iducha przeczytałaś jakieś głupoty i się nakręciłaś nie potrzebnie;) jak najbardziej masz prawidłową szyjkę macicy 3/0/0 oznacza, że ma ona 3 cm (więc ok), 0 cm rozwarcia zewnętrznego i 0cm rozwarcia wewnętrznego. Niepokoić się należy gdy szyjka ma 2 cm i mniej bo to oznacza skracanie się szyjki macicy co jest niebezpieczne w tej fazie ciąży. Szyjka zawsze skraca się pod koniec ciąży:) ja mam np. 2,5/0/0 :) mam nadzieję, że cię uspokoiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iducha ja tez wyczulam twardy brzuch i panikowalam pare stron wczesniej. Potem mialam spotkanie z polozna i powiedziala ze tak ma byc i ze jest dobrze to macica. teraz caly czas mam trardziutki a twardy na maksa jest jak sobie zrobie dobrze wtedy maly wychyla sie po jednej stronie brzucha i mam taka twarda wypustke z jednej strony. Ale polozna powiedziala ze nie jest to powod do niepokoju bo tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iducha
Dzięki dziewczyny. Naprawdę można się załamać od tych wszystkich "rewelacji" z neta, wszędzie jest napisane co innego. Powinnam się ograniczyć do uwag gina i wymiany ewentualnych spostrzeżeń z wami, w końcu rodzimy "wspólnie" i jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie ciąży. Logiczne byłoby, że brzuch powinien bywać twardy, macica rośnie skokowo (napina się i rośnie), do tego niektóre mogą czuć skurcze Braxtona - Hicksa. Nosimy w sobie nowe życie, wiadomo że tam się cuda dzieją!:) Niby teoretycznie wiem o tym, ale jednak muszę wejść na sto stron, przekonać siebie samą że mam skracającą się szyjkę, spanikować i spakować (!) do szpitala, a dopiero potem siadam, oddycham i rozkminiam: co ja do cholery robię?! To pewnie przez to, że dwa lata temu na samym początku ciąży ją straciłam, co się zdarza b. często. Do tego moja obecna również nie przebiega różowo: plamienia, rewelacje żołądkowe, infekcje, ciągłe bóle i wymioty (na szczęście coraz rzadsze). I ciągle mam gdzieś z tyłu głowy jakąś szufladkę pełną niepokojów. Miłego dnia i raz jeszcze dzięki za sprowadzenie mnie na ziemie (z samych piekieł depresji!) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmmelele
z tą szyjką jest różnie,ja przy 3cm uważałam na siebie,potem było 33mm,potem 34 mm i 24 mm i szpital i pessar,przy czym miałam rozwarcie wewnętrzne na 2cm i leżałam do końca,czyli 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. w pierwszej ciąży w 5/6 miesiacu miałam szyjke 2cm pozniej juz nie badałam ale do porodu wytrzymałam normalnie bez zadnych problemów. w okolicach 20tyg moga sie zaczac skurcze przepowiadajace trwaja one najczesniej do 30minut i przechodza same, jak sie powtarzaja czesto to nalezy jedynie polozyc sie na chwilke i odpoczac. Macica po prostu cwiczy sobie przed porodem ;) wiec nie martwcie się jesli macie to okazjonalnie, jak skurcze sa dlugie to dopiero radziłabym isc do zbadac doklaniej. wyrzuciłam sie na koniec tabelki :):) NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn...........Kubuś madziulah.........27..............10.01.2013............XXX.............XXX lenka.k...........26...............11.01.2013............ XXX...........XXX blanka25..........25..............13.01.2013............córka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xxx...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XXX..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........X XX...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013...........XXX...........XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XXX.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX...Igor/Emilka inLoveee..........23..............25.01.2013.......córeczka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............XXX............XXX Panna Młoda 22.....22.........26.01.2013............XXX............XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX............XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............XXX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013.............XXX...........XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XXX...........XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. w pierwszej ciąży w 5/6 miesiacu miałam szyjke 2cm pozniej juz nie badałam ale do porodu wytrzymałam normalnie bez zadnych problemów. w okolicach 20tyg moga sie zaczac skurcze przepowiadajace trwaja one najczesniej do 30minut i przechodza same, jak sie powtarzaja czesto to nalezy jedynie polozyc sie na chwilke i odpoczac. Macica po prostu cwiczy sobie przed porodem wiec nie martwcie się jesli macie to okazjonalnie, jak skurcze sa dlugie to dopiero radziłabym isc do zbadac doklaniej. wyrzuciłam sie na koniec tabelki NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX lenka.k...........26...............11.01.2013............ XXX...........XXX blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xx x...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........X XX...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XXX.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX...Igor/Emilka inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX Panna Młoda 22.....22.........26.01.2013............XXX............XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX............XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XX X...........XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki:) jestem właśnie po lekarzu :) z dzidzią wszystko super! to jest 20 tydz początek a dzidzi ma już 333 gram! lekarz powiedział, że u mnie napewno będzie poród przedwczesny :) ale tak chciałam i tak czułam, że jak nic z taką wielką dzidzią to 2 tygodnie wcześniej:) pewnie w sylwestra wypadnie hihi:) i znam pleć !!!! na 90 % choć ciężko było bo wstydzioszek znów nóżki razem i nic nie pokaże! lekarz jednak coś przewidział i to ... dziewczynka :) mąż padnie, tak chciał chłopca i ja też więc jestem jeszcze w szoku ... ale najważniejsza, że jest taka silna i duża i zdrowa :) i będzie Lenka :) w ustach mojego męża brzmi mi jak cudna pieśń, aż mu wczoraj kazałam powtarzać to imię :) Boże jak ja się cieszę :) z moimi wodami płodowymi wszystko oki:) szyjka oki, macica mięciutka ahhhh odżyję :) aż zaszalałam i kupilam sobie dwa śliczne sweterki a dzidzi w lumpku po 2,5 prawie nowiuśkie body i pajacyki:) odkryłam taki nowy ze ślicznymi ubrankami i już mam 10 szt :) za 30 zł :) przeróżnych :) buziaakii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie styczniówki aga jestem, właśnie nadrabiam zaległości w czytaniu was, wczoraj wróciłam z Polski do mojej angielskiej rzeczywistości. Przez 2 tyg przytyłam 2 kg, ale wesele siostry było i obrzerałam sie ze 4 dni, teraz musze przystopować z tym jedzeniem. Ja dziś sobie obliczylam ze jestem w 18 tygodniu a mam termin na 9 stycznia i nie wiem czy ja coś zle policzylam bo lenka pisze ze jest juz w 20 a ma termin na 11, zaczynam sie motać. Ja również czuje już maleństwo, fajne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś londynek....32....................09.01.2013...........X..............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX lenka.k...........26...............11.01.2013............ XXX...........XXX blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xx x...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........X XX...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX Panna Młoda 22.....22.........26.01.2013............XXX............XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... .....XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Londynek mnie dziś lekarz powiedział, że jestem w samiutkiej końcówce 19 tyg. a ja liczę od 4.04. środy więc mnie wychodzi 20 tydz i 2 dzień dziś :) nawet go spytałam dziś o te tygodnie bo mi zawsze tydzień na karcie zaniża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wasze dzidziusie też się tak dużo ruszają?? ja czuję w ciągu dnia za każdym razem jak dłużej posiedzę i jak się kladę na noc to maleńka potrafi szaleć z godzinę przed snem :) lekarz mi nie wierzy bo twierdzi, że dzidzi śpi cały czas ... a ja czuję ją na okrągło ... z 3, 4 razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś londynek....32....................09.01.2013...........X. .............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX lenka.k...........26...............11.01.2013...........córeczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xx x...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........X XX...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX Panna Młoda 22.....22.........26.01.2013............XXX............XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... .....XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja dziś nie czuję się dobrze, cały dzień lekko kłuje mnie coś w brzuchu, jakby kolka... nie wiem co to. W nocy miałam mały wypadek, bo dostałam kopa z kolana w brzuch... nie wiem czy przez to mam te dzisiejsze kłucia... Oczywiście ten kop był od mojego narzeczonego jak spaliśmy. Rzucał się po łóżku jak śledź, a ja spałam sobie spokojnie na krańcu naszego 2 metrowego łóżka...a i tak mnie dopadł. Rzucił mi nogę prosto w podbrzusze... nawet nie wiem czy mocno, bo się zerwałam natychmiast z przerażeniem, nie wiedziałam czy mnie boli, czy nie...byłam tak wystraszona. Narzeczony twierdzi że na pewno nie było to mocno, ale jest wielkim chłopem i nie wiem co i jak teraz :( oczywiście nie zrobił tego celowo, tylko przez sen i sam się martwi teraz.... a dziś wypłynął mi z pochwy taki gęsty kawałek białego śluzu...jak galaretka.. od razu pomyślałam że to może czop..? Ale chyba byłby dużo większy i podbiegający krwią? No i panika, że pewnie mi się łożysko odkleja itp.... :( Postanowiłam poczekać do poniedziałku na wizytę a nie panikować jak zwykle.. Ech, cały czas jakieś zmartwienia :( Cieszę się że u Was dobrze, trzymajcie się cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka 2666 to raczej nie jest czop! tylko po prostu saczacy sie sluz ja mam taki non stop. jesli chodzi o kopa to powinno byc wszystko ok bo dzidzia jest w wodach płodowych i moze wytrzymac bardzo duzo. te bole brzucha moga byc z Twojej paniki i strachu. odpocznij a bedzie lepiej. dziewczyny liczycie termin według USG czy okresu? bo ja miedzy tymi dwoma datami mam 2 tygodnie różnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, Ja dziś po scanie. Wszystko super. Ale ze względu że mały siedzi mi głęboko gdzieś na dole miednicy sonograf nie mógł zmierzyć główki więc dostałam dodatkowy scan za 2 tygodnie:) Co mnie bardzo cieszy. Wszystko gra, łożysko na tylnej ścianie ( co nie wiem co oznacza), wody w normie i szyjka nie jest nisko. Tyle się dowiedziałam plus... Że będziemy mieli synka :) Sama zauważyłam małego fallusika pomiędzy nóżkami i już byłam pewna tylko powiedziałam - It's a boy. A pani sonograf powiedziała że nie wie i czy chcemy żeby sprawdziła i potwierdziła. Mąż trochę rozczarowany bo liczył na dziewczynkę a w zaistniałej sytuacji uparł się na Alexandra na co ja nie przystanę. Za bardzo chciałam synka żeby teraz dać mu jakieś imię bez charakteru. No i to chyba na tyle u mnie. :) Pozdrawiam Was :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Dziewczyny to chyba jednak ruchy mojego malenstwa a nie moje kiszki:-) od 3 dni czesto czuje to laskotanie i juz teraz czuje je nie tylko z praqwej strony ale roznie i rowniez duzo nizej niz te pierwsze. Moje jelita chyba by sie tak czesto nie wiercily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keerah gratuluje chłopaka, fajnie ze wszystko z wami ok i ze tyle ci powiedzieli, ja ide na scan za tydzień w piątek mam nadzieje ze uslysze to co ty, ze to zdrowy chłopak. Gosieńka też myśle ze nie masz sie co martwic, ja musze caly czas brzuch zaslaniac bo maja córka lubi mi po nim skakac. Juz czuje ze jest troche zazdrosna o dzidziusia. Tez mnie często coś kłuje w brzuchu jak wykonam jakiś gwałtowny ruch lub jak kicham. aga ja licze termin z usg tak mi kazala położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
a my odpoczywamy sobie tydzień u rodziców. Zawsze to lepsze niż duszenie się w bloku:) wczoraj wieczorem niunia była bardzo ruchliwa chyba podoba jej się że przed snem pije ciepłe kakao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie dobre wiadmomości:) ja liczę termin wg ost. okresu ale z usg wychodzi mi o tydzień dalej nawet czyli wg okresu jestem w 20 a usg w 21 tyg :) moja córunia jest duża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane nie było mnie kilka dni ale jakoś brak czasu i sil w ciągu dnia jakoś mnie siła rozpiera jak nigdy i sprzątam w nowym domku bo mamy jakoś we wrześniu się wprowadzić ale pewnie gdzieś pod koniec a jeszcze tyle okien mam do mycia wiec wieczorem już jestem padnięta.Wydaje mi się ze powoli zaczynam czuć ruchy maluszka ale nie jestem pewna :) we wtorek mam wizytę wiec zobaczymy czy wszystko dobrze u niego, a 11 września mam usg połówkowe może w końcu się dowiem co w moim brzuszku mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×