Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Keerah gratuluję !!! Następna mamusia rozpakowana :) Zdrówka i wszystkiego dobrego :) Agusia na Nas nic nie działa, ananasy pewnie też nie podziałają, hehe :-P :-) Dziś byłam z wynikami badań w szpitalu.. Byłam badana, szyjka się skróciła o połowe czyli dziś ma 1,5cm a rozwarcie 1 cm.. Chyba coraz bliżej, co ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keerah kochana gratulacje i zdrówka dla was:) Mój maluszek ma trudny ten pierwszy miesiąc :( najpierw ta infekcja po urodzeniu, problemy z karmieniem. 3 tyg w domu i od wczoraj jesteśmy w szpitalu :( mały ma zapalenie ucha środkowego i to dlatego od paru dni był marudny, godzinami płakał i nie spał, ulewał i miał problemy z jedzeniem:( tak mi go żal... mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje i wrócimy szybko do domu.. a propo karmienia to nakładki dawno wypróbowane i nic. I jeżeli mi mleka nie zabraknie to się nie poddam będę je odciągać tak długo jak się da chociaż to męczace:) Dziewczyny nierozpakowane trzymam kciuki abyście szybko do nas dołączyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna mloda- rodzisz?:-D no firanki nie zadzialaly ani moje inne starania to ananas nie zaszkodzi bynajmniej cos dobrego zjem:-) nie moglam w nocy spac przez to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba naprawde reszta rodzi a mamusie pochloniete maluszkami. Ja wlasnie wciagnelam ananasa. Jezyk szczypie i jakos malej chyba nie zasmakowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia no to odliczamy. u mnie skurcze po 6h od ananasa. w między czasie przeczyscilo mnie trochę.:) powodzenia! i dziękuję wszystkim wam za gratulacje ;) nie wszystkie z tabelki się udzielają i trudno mi ocenić ile jeszcze was w 2paku siedzi.ale styczen dobiega końca więc to już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************MAMUSIE NIEROZPAKOWANE******************************* malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka londynek....32..Londyn..........09.01.2013.........synek. .........Oskar analena...29...Warszawa.......12.01.2013.......synek....M aksymilian marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666.....27..........10.01.2013........ synuś ....... xxx Panna Młoda .....22.....WARSZAWA.....26.01.2013...SYNULEK..KACPEREK Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. córka.........Natalka MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier merka92..........20...Bielsko-Biała....22.01.2013....... córcia......Lenka *********************************MAMUSIE ROZPAKOWANE *************************************** *********************************Termin P / Data P****************************************** Bentonowa......25.........01.01.13/ 27.11.12 ....CC....syn...........Filip mama_......Szczecin......09.01.13/ 04.12.12...CC..bliźniaki...Norbert,Hubert Salva....27...Bydgoszcz...08.01.13/26.12.12. ....Antoni...3100...54cm...SN madziulah..28..St. Szcz....10.01.13/29.12.12........Łukasz...3350...55cm...SN< br /> Miri85.......?.......5/01/2013/29.12.12........Alanek.... ..2800.....50cm....SN miluskamiluskamili....... 07.01.13/01.01.13....Aleksander..3330kg..55cm.. ladyamethyst...Sieradz...26.01.2013/22.12.2012...Miłosz. ..2670..50cm...CC blanka 25....25.....13.01.2013/07.01.2013...córeczka...Amelka...37 00g...54cm czerwonag.....29...Raszyn.....14.01.2013/09.01.2013...... Staś....3300.....52 cm...cc Zanta......?/07.01.2013.....Antoni......4170.....?cm..... cc sinisza ....30....14.01.2013/13.01.2012.....Dominik.....3340g....51c m....SN Lenka.....26.....11.01.2013/07.01.2013....Lenka.....3700. ...57...SN Keerah.....23.....16.01.2013/23.01.2013....Vincent....3650....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keerah-na mnie to chyba niestety nie dziala... Kilka dziewczyn pisalo ze ur ale nie sa w tabelce mamusie. Ja niestety nie moge ich "przeniesc" bo z tel wciaz pisze. Panna mloda-czyzby jednak u Ciebie ruszylo ze milczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia jeszcze czas :) w nocy ci predyktuje : ze cie skurcze obudza :) gotowa wogóle? spakowana i wszystko dopiete? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko juz dawno gotowe:-) tylko szczoteczke trzeba dorzucic. jeszcze jutro dzien wolnosci i szpital jesli samo sie nie ruszy:-/ kurcze jutro tydz po terminie. Czuje sie jak stary jogurt:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak jestem :) Urodzilam o godzinie 19:40 dzisiaj, Kacperek wazy 4090 i mierzy 55cm :) Silami natury, bez naciecia :) napisze wiecej jak dopadne laptopa, bo z tel nie wygodnie.. Agusia, Twoja kolej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna mloda no nie zartuj. Gratuluje! Duzo zdrowka dla was! To mnie zadziwilas! P.s zostawilas mnie sama po terminie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec melduje-ananas nie zadzialal;-( takze nic na moja corcie nie dziala. Zastanawiam sie czy wogole styczniowka bede. Ciekawe co jutro w szpitalu powiedza. Aga-mam nadzieje ze chociaz Ty mi towarzystwa nierozpakowanej dotrzymasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222222
Agusia melduje ze ja tez w dwupaku i po terminie :/ nie jestes sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasiowamama
hej dziewczyny ,,,,regularnie was czytuje,,fajne forum. Ja urodziłam 6 stycznia...Jestem matka panikara straszna i jeszcze młodego na dwór nie brałam ale myśle, że juz najwyższa pora. Może któraś z mam mi poradzi ...Powiedzcie po jakim czasie wyszliscie z dzieckiem na dwór, na ile, i jak ubraliście maluszka...Będę wdzięczna za porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222222
wkoncu dodaje mi posty. Z tel moge tylko czytac a postów mi nie dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiowa ja wychodzę dziś. po 4 dniach od porodu. ale jak ubieram to ci nie powiem bo u mnie temp na plusie :) Agusia no to chyba pozostaje ci tylko czekać. :) wiem jakie to denerwujace bo chcesz to już mieć za sobą i dziecko na rękach.no ale nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222222
na 23 z OM ale z USG az niby na 6 lutego :/ sory ze inny nick ale zawiesza mi sie kafeteria i inaczej nie dodaje postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasiowamama
Keerah no ja dziś to nie wyjde bo unas -12 wiec na początek to za dużo,,,ale jutro ma byc jakies -4 wiec mozna by wystratować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi dzis mija ostatni termin wg usg bo wszystkie 5 mialam inne. Orientujecie sie moze czy juz napewno mnie zostawia w szpitalu czy moga odeslac do domu jak skierowanie bede miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222222
jesli masz skierowanie to pewnie Cie zostawia :/ ja mam sie zgłosic we wtorek do lekarza (oczywiscie jesli nie urodze ) i zobaczymy co dalej. Ja gdyby nie ruchy malego to wogóle bym nie czuła ze jestem w ciazy... zadnych symptomów porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy tak samo. Czasem tylko brzuch poboli i klucia w pochwie ale nic pozatym dlatego nawet sie ciesze z tego szpitala bynajmniej skontroluja wszystko bo badana juz dlugo nie bylam nie mowiac o usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222222
mnie tylko grypa wziela :( jak teraz bym zaczeła rodzic to nie wiem jak bym dała rade :( jestem strasznie osłabiona... siedze w łózku z laptopem na kolanach i nie mam sły sie ruszac :( a do tego u nas panuje ospa wietrzna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj próbowałam 2 razy dodac p;ost tez mi nie dodawało wiec sie poddałam. Keerah gratuluje szybkiego porodu!!! ciesze sie ze udało sie bez tego znieczulenia - widzisz nie wierzysz w siebie dałas rade ;) ananasa mam ale jeszcze go nie jadłam bo wczoraj tak sie najadłam ze nie miałam siły juz jesc nic innego. teraz poczekam do przyszłego tygodnia bo chce aby dzidzia wyszła w niedziele :)) Nasza cała trójka jest z niedzieli więc 4 też miłoby było gdyby urodziło sie w niedziele. Patrycja to moze nie bede ostatnia jeszcze Ty zostałas hehe ja to juz jestem zmeczona nie moge spać plecy mnie bolą budzę sie cała obolała mogłaby Niunia zdecydowac wyjsc. Londynek co tam u Ciebie????? Keerah czemu az 4 dni Cie trzymali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222222
aga dziekuje :) mam nadzieje ze nie urodze teraz bo chyba bym nie dala rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
PannaMloda, gratuluję serdecznie!!!!:)) Ja z małą wyszłam jak miała 14 dni, jak miała 7 zaczęła werandować, w drzwiach balkonu lub na balkonie, ubrana jak na spacerek, zaczynając od 5 min w poniedziałek i kończąc na ok. 30 min w niedzielę. Teraz chodzimy na 20-30minutowe spacery jeśli pogoda pozwala. Ubieramy w body, śpioszki, czapeczkę, rękawiczki i ciepły kombinezonik, w wózeczku przykrywamy kołderką plus taka osłona na gondolę. Mała ślicznie śpi, wertepy nawet ją usypiają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka26666
Hej :) Dziewczynki, niecały tydzień temu urodziłam ślicznego, zdrowego i cudownego Synka! :) Przyszedł na świat 21.01. o godz.17,22 po pięknym i niesamowitym porodzie :) Płakałam jak dziecko gdy wyskoczył mi z brzucha :) Damianek miał 3410g i 55 cm. Cały czas śpi i je :) kocha cyca :) NADROBIĘ ZALEGŁOSCI na forum JAK TYLKO DOJDĘ DO SIEBIE, BO LEDWO SIEDZĘ :) Dziś pierwszy dzień, kiedy usiadłam na tyłku, hehe :D Buziaczki, :* dla Was i Waszych Robaczków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×