Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margaretka249830a

poród, 38 tydzień... to może być juz???

Polecane posty

Dokladnie z tymi wodami. Powiem tyle,ze w 1 ciazy tylko lekkie pekniecie pecherza mialam i poszlam na patologie juz nie wyszlam ze szpitala sama,byl wyciek wod wiec wywolali porod ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej nie wody ale jeśli Cię to martwi to jedz do szpitala upewnic się... Bo jeśli to sączące się wody to jeśli w ciągu24 godzin nie rozpocznie się akcja porodowa to muszą wywoływać... Przynajmniej mi położna tak tłumaczyła... Wiesz ja już musze uciekać bo maleńka śpi a ja położę się razem z nią:) Jutro jak będziesz miała jakies pytania to możemy popisać:) Ty tez połóż się spać i nic się nie martw:) Korzystaj kobieto i wypoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka249830a
wiadomo jeśli się sączą wody to trzeba reagować bo to w jakimś stopniu zagrożenie dla dziecka jeśli byłoby tych wód za mało, więc jeśli dalej będę miała takie uczucie mokrej wkładki że tak to nazwę to pojadę to sprawdzić, lepiej dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym czopem to jest tak
Dokładnie, tak zrób;) Życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka249830a
kasiulla dziękuję :) coś mi się wydaje że jutro też napiszę :) ale mam nadzieje że wszystko jest jak być powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka249830a
Z tym czopem to jest tak, dziękuję :) majoweczka09, ja wiem że to jest indywidualna sprawa, jedna kobieta przechodzi tak, druga tak, ale jak z kimś o tym popiszesz to jakoś się człowiek inaczej czuje :) jedna kobieta napisze swoje doświadczenia, druga swoje... no zobaczymy jak to jutro będzie :) teraz faktycznie uciekam, ale jutro sie odezwe:) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno:) Możesz zobaczyć jak to smakuje... Osobiscie nie próbowałam ale mówią że wody płodowe mają słodki smak:) a śluz ma raczej kwaskowaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka249830a
hejka to znowu ja :) kasiulla zrobiłam tak jak mówiłaś, spróbowałam i smak jest taki kwaskowaty, bo na pewno nie jest słodki. dzisiaj nawet te bóle podbrzusza są mniejsze :) więc chyba nic takiego się nie dzieje, chociaż wiadomo będę obserwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz?) Nie ma się czym martwić:) A znasz już płeć..??:) Wybrałaś imię..??:) Jestem ciekawa inawet trochę Ci zazdroszczę:) Niesamowite jest to wszystko... poród mimo bólu, pierwszy dotyk maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka249830a
no tak, jest czas heh płeć znamy, chłopczyk Miłosz :) każda kobieta która juz urodziła chyba ma tak że tęskno jej za kopniakami i brzuszkiem w ogóle mimo niektórych dolegliwości :) porodu póki co się nie boję tzn czasem sobie myslę jak to może być i w ogóle no ale już niebawem się przekonam :) Kaasiuullla A Ty masz córcię czy synka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale dzisiaj miałyśmy z małą dzień pełen wrażeń:) Rano wstałyśmy, szybkie śniadanie, spacerek, zakupy, później byli u nas na obiedzie teściowie:) Jak już pisałam wcześniej mam córeczkę - Julkę:) A jak tam się czujesz?:) Objawy ustąpiły??:) Powiem tyle... poród to coś niezwykłego:) Nie darmo nazywają go "cudem":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka249830a
hej :) ja też miałam ostatnio trochę zamieszanie :) no tak Julcię :) śliczne imię :) a ja byłam dzisiaj na ktg, wyszły mi lekkie skurcze ale lekarz stwierdził że to jeszcze nic takiego, jutro mam wizytę więc zobaczymy czy coś się dzieje :) jeśli chodzi o objawy to ból podbrzusza jest, najbardziej rano i wieczorem, poza tym więcej śluzu, ale nie jest zabarwiony krwią. a Wy kasiuullla jak się macie?? mam nadzieje że jesteś na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licze ze ktos mi odpisze i wie cos na ten temat. Termin wg miesiaczki mam na 1 maja a wg usg chyba 8maja ale lekarz sugeruje sie 1 maja. Mialam w Poniedzialek wizyte rozwarcia nie bylo ale szyjka sie juz skraca i w ten sam dziec wieczorem zauwazylam gesty sluz w kolorze brazowym i na drugi dzien tez mialamtaki ale dzis juz jest cisza czy to moglbyc czop sluzowy bo nigdy takiego nie mialama to juz 39tydzien jest. Wizyte mam w nastepny poniedzialek wiec wtedy powiem o tym lekarzowi, ruchy czuje i wszystko jest o wiec do szpitala z tym nie jechalam. Kiedy moge sie spodziewac porodu albo czy ktos w tym temacie jest obeznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×