Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Panowie, co was wkurza w kobietach?

Polecane posty

nie wierze.. moze nie bylas wystarczajaco zmeczona :) druga polowka nic poradzic na to nie mogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerowali pomiędzy drzewami widząc ostatnich zbłąkanych grzybiarzy, spoglądali na siebie jednoznacznie a ona myślała jak ekscytujący byłby sex wiedząc że w pobliżu kręcą się ludzie, on jakby czytając w jej myślach chwycił jej dłoń i ściągną z głównej ścieżki. Gdy potknęła się niezdarnie wpadając mu w ramiona położył ja na jeszcze zroszonej trawie. Rozebrał bez pośpiechu i delikatna gałązka łaskotał od szyi do pępka, jednocześnie dłonią masując wewnętrzna stronę jej gorących i napiętych ud, gdy stopniowo wędrował ku górze westchnęła niecierpliwie nie mówiła nic w obawie zburzenia nastroju ale wzrokiem wypalała na jego torsie słowa bierz mnie. Nie śpieszył się, choć czuła jego napierającą Męskość. Całował jej twarz omijając pełne drżące usta, które co chwilę zwilżała językiem chcąc wpić się w jego usta, lecz on powędrował w dół mapy jej ciała doprowadzając ja do szału. W tej chwili krzyknęła wbijając paznokcie w jego kark „ Weź mnie teraz. Już nie zwlekając wbił się w nią szybko, głęboko i razem osiągnęli szczyt. Leżąc w trawię urwanymi oddechami łapali powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są po odpowiednim czasie, swoje odczekać muszą, ale z tego co słyszałem warto czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz jeszcze jakieś ciekawe opowiadania możesz wstawić :D a jak nie chcesz to na maila chociaż wysłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgięła ręce i rozłożywszy palce i na powrót włożyła rękawiczki. Potem pozwoliła mu zapiąć guziki. Chciał coś powiedzieć ale pokręciła głową i znacząco zerknęła w stronę balkonu dla orkiestry. Odczekała chwilę by mieć pewność ze zrozumiał. - za minute. Wstała i przeszła przez salę, przuciągając pełne podziwu spojrzenia mężczyzn. Strzałka nad tabliczką z napisem Toilettes wskazywała do góry, wiec weszła na schody i szybko zniknęła mu z oczu. Zerkna na zegarek, cicho zabębnił w stół i spojrzał jeszcze raz. Wstał i ruszył za nia. Z palcem na ustach przywołała go bliąej, więc zerkną nerwowo na balustradę oddzielająca balkon od sali. Wciągnęła go w mrok i ropieła mu rozporek. -mmmm , wymruczała biorąc członek do ręki i sunąc po nim czubkiem palca. Zesztywniał pod jej dotykiem. Jękna zahipnotyzowany widokiem penisa w odzianych w czarną rękawiczki dłoniach i znowu zerkna w stronę balustrady pewny ze ktoś to usłyszał. Rozbawiona jego obawami pokreciła głową i jej ruchy stały się szybsze. Nagle uklękła jedna reką ujeła jego jądra, a druga włozyła do ust członka. Zamarł i robiąc wszystko by nie krzyknąć spojrzał na jej głowę podskakującą rytmicznie nad czarnymi rękawiczkami.. Przez kilka sekund drażniła mu jęzukiem jądra i wyczuwając, ze dłużej nie wytrzyma wzieła go do ust. Poczuł dotyk malych ostrych zębów, chwycił ja za włosy zeby nie upaść i wytrysną. Odzczekała chwilę aby doszedł do siebie uwolniła włosy, poprawiła sukienkę i wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj namiętna kosteczko :) Tez pisałam takie erotyki do szuflady, ale u mnie zawsze musiała byc woda... albo morze, albo strumyk górski albo deszcz, zupełnie nie wiedziec czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szału już mam teraz dostać jak od 45 lat słyszę sakramentalne pytanie cytuję" Czy mnie jeszcze kochasz"Nie zdradzałem,pomagałem w wychowaniu dzieci,w domowych zajeciach a od czasu do czasu jak już palnęła to normalnie wściekać sie szlo.Więc aby było weselej niezmiennie odpowiadałem A jak myślisz?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie na plaży, ale w fantazjach prócz pożadania, uczuć i seksu musiały byc też zapachy, dzwieki, wrazenia dotyku zwiazane z wodą no i inne wrazenia zmysłów jak barwy, kształty, powiew wiatru, chłód i ciepło, czasem jakies pozaziemskie efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×