Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Panowie, co was wkurza w kobietach?

Polecane posty

przez 4 lata mieszkałam z koleżanką która bardzooo lubiła kobiety, zaczęło sie od pocaónków coraz czestrzych i coraz głegszych ze tak powiem, pózniej testoweałysmy reakcje facetów na takie widoki np na basenie albo na imprezach, a i spałysmy na 1 dużym łózku więc przutalanki i masowania były:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukrowa nieźle :) mi kiedyś koleżanka zaproponowała, żebyśmy spróbowały i swoje ciałka poznały ale odwagi mi zabrakło, a później to nawet trochę żałowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wam podziała na wyobrażnie Objełam go za szyję, i delikatnie pocałowałam w usta i natychmiast poczułam miłe mrowienie, takie od stóp po szyję. Mrowienie a zaraz potem dotyk jego rąk i na chwilę uległam: ocierałam się o niego jak kotka, czując szorstkość ubrania na brzuchu i piersiach, drżac jk z zimna, choć było mi gorąco bo chwyciwszy zebami moj sutek - nie brutalnie ale i nie delikatnie zaczął go ssać ciągnąć i lekko nadgryzać, bo 1 rękę wsuną mi pomiędzyuda a 2na rozkoszne miejsce pod pupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszedł do niej i zerwał z niej koc. Ukląkł patrząc jej w oczy i wysunął jej rekę z pomiędzy ud, rozchylił nogi, szerzej jeszcze szerzej. Bardzo powoli wsuna w nią palec. tak powoli ze niemal nie do zniesienia.Natychmiast ogarnęło ją jeszcze wieksze odniecenie, podniecenie i strach. Z ciałem unnieruchomionym przez ból w piersiach z umysłem miotającym sie miedzy pragnieniem ulgi a i przerazeniem ze całe podniecenie prysnie patrzyła mu w oczy. Uniosła biodra, wsunał się pod jej pośladki i gdy zaczął ja tam całować przez chwilę balansowała na szczycie by za chwilę zachwiać sie i spasc na dno odchłani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchyliła głowę myśląc ze on włoży tam rękę ale.. ale on rozpią jej stanik. Sfrustrowana mocno zacisneła uda. Ze znaczącym usmiechem spojrzał na jej nagie piersi. Były duże i miekkie. Uniósł jedną z zachwytem i podrażnił kciukiem sztywny sutek. Uniosła biodra niemo błagając zeby ja tam pocałował. I gdy to zrobił gdy dotkna jezykiem tego najwrażliwszego miejsca przeciągneła sie rozkosznie jak kotka. Gdy wreszcie wsuna palce pod majteczki głośno jekneła i z oddaniem rozłożyła nogi. Unosząc się na fali pożadania uległa całkowicie zmysłom i była teraz świadoma tylko tego co czuła tego ze nie może juz zapanować nad odruchami. Włożył dwa palce do jej pochwy i znowu jęknęła gdy wcisnał je najgłębiej jak mógł gdy zaczął wsuwać je tam i wysuwac, ślizgając się gładko w sokach jej podniecenia. Miała zamknięte oczy lecz wiedziała ze obserwuje jej twarz. Zabrał reke i ukląkł pomiedzy jej udami, ściągnął z niej majteczki i rzucił za siebie. Rozchylił jej nogi i spojrzał sycac wzrok. potem pochylił głowę i zaczął lizac ja powoli od góry do dołu najpierw subtelnie i ledwo wyczuwalnie potem coraz silniej. krzyknęła głośno az odpowiedzialo jej echo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mogę napisać jak widzę ten moj 3:) Zabieram mojego pana do hotelu on niczego nieświadomy myśli ze jedziemy do Spa lub na kolację:D Zamawiam pokój z wielkim łożkiem i dużą wanna. Przychodzimy do pokoju a tam czeka na nas pokojówka z koszem smakołyków i dobrym alkoholem. Obsługuje nas dając poznac ze jest bardziej dyspozycyjna. Zapraszamy by usiadła z nami tak by on był w środku, od czasy do czasu delikatnie niby przypadkiem dotykamy siebie nad jego kolanami... jednak zmeczenie daje sie we znaki i wybieram na kąpiel zostawiając otwarte drzwi do łazienki, proszę koleżankę o pomoc :D głosno mówimy o tym co robimy:d ale on nie moze sie dołączyc tylko słucha, nagie i okre wracamy do pokoju, siadamy na łóżku i balsamujemy sie, wysyłam go na kąpiel a gdy wraca(pewnie bardzo szybko:D) widzi nas dwie całujące się na łóózku, jeszcze chwile musi poczekać patrząc na nas az wkoncu wołamy do siebie, masujemy go ssamy sttki schodzać coraż niżej obie jednoczesnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) no przyznam, że facet będzie w siódmym niebie, jak ten plan wdrożysz w życie "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×