Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Panowie, co was wkurza w kobietach?

Polecane posty

Gość pirtis
Mnie najbardziej drażni w kobietach nieumiejętne pieszczenie penisa ustami. Mało która kobieta potrafi robić to dobrze. Najgorsze jest haczenie ząbkami po penisie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirtis
Jeszcze dorzuciłbym humorki związane z okresem. To straszne, co hormony potrafią zrobić z kobietą. Wyłączają jej logiczne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirtis
Za dużo gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie miałem przyjemność przeczytać. Piekna historia. Aż się załuje ze jeszcze nie ma grzybow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chyba najbardziej w kobietach wkurza ich obrażanie sie o byle co, wieczna podejrzliwość, marudzenie ;) ale moze to dlatego ze zawsze lepiej dogadywalam sie z mezczyznami, a typowo kobiecych cech miałam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerar
zaklamanie to wada kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugrrrrrr jak mnie wkurwiają bezczelni faceci. Idę sobie mijam jakąś stojącą parę(trzymali się za ręce więc pewnie para) odwracam się a ten mi się perfidnie na dupę gapi:/ Mam nadzieję że dostał porządny opierdol od swojej panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja idę
zawsze oglądając dupy mijanych kobiet. Wkurzają mnie takie co to myślą, że ich dupa to taki złoty skarb, że trzeba go trzymać pod kluczem i że za oglądanie go trzeba by im płacić. A do tego zakładają krótkie spódniczki albo obcisłe dżinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×